Zaloguj się, aby obserwować  
MrGregorA

Killzone 3 - temat ogólny

106 postów w tym temacie

Premiera KZ3 już za niecały miesiąc, d druga beta zaczyna się za tydzień. Czas najwyższy otworzyć taki temacik. Ja osobiście mam już pre-order i nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy demka będą na PSN? Mam urlop do poniedziałku, przydałoby się teraz przetestować K3, póki mam trochę wolnego czasu codziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z dołączaniem do gier? Za pierwszym razem od razu udało się wylądować na polu bitwy bez problemu (tryb: operacje). Teraz jednak obojętnie jakiego trybu bym nie wybrał jest napisane "dołączanie do gry" i mogę czekać tak w nieskończoność :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzis przeczytalem recenzje Killzone''a 3 w CD-A...nigdy do tej pory nie myslalem, ze pozaluje kupna x360 zamiast ps3. A jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O,czyli w tej becie można pograć z botami?
miałem nie ściągać bo nie gram w multi a granie w multi padem zupełnie odpada,ale skoro można grać przeciwko botom to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i ogólnie zrobili Killzone 2 na sterydach. Jak komuś tryb online w dwójce się nie spodobał to niech nie spodziewa się cudów. Steruje się nieco płynniej, ale nadal w specyficzny sposób "czuć", że nasz wojak jest ciężki i dość powoli się obraca. Myślałem, że zrobią mega-szybkie-płynne sterowanie a''la Call of Duty, na szczęście się na to nie zdecydowali. Brakuje mi przede wszystkim nowości. Gdzie są reklamowane mechy-pojazdy, no i chciałbym przetestować plecaki odrzutowe... Upłynnili też nieco rozgrywkę poprzez wcześniejsze dodawanie (bardziej efektownych) umiejętności do danych klas postaci. Inżynier może "wykupić" stawianie działka po kilkudziesięciu (lub kilkunastu, nie pamiętam ;p) minutach gry, podobnie z latającym robocikiem dowódcy. Lubię takie gadżety uatrakcyjniające rozgrywkę.

Fajny jest też bajer z animacjami w tym nowym objective-based trybie gry. Naprawdę świetnie to wygląda gdy widzisz swojego wojaka robiącego coś w cut-scence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zasysać- czytam to co piszesz i w sumie jestem rad, zwłaszcza w kwestii sterowania. Liczyłem na balans pomiędzy szybkością celowniczka a "ciężarem" dzierżonego ekwipunku i widzę, że tak właśnie jest. Z resztą sam sprawdzę, ale to dopiero za 2h ;) Co do pojazdów to właśnie mnie zaskoczyłeś- na filmikach widziałem beciarzy w mechach, sporadycznie też plecaki- może występują tylko na określonych mapach, tak jak ciężkie pojazdy w BC?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:54, NuGGetos napisał:

Jest już beta? Tylko PS+ czy dla wszystkich?


Dla wszystkich - nie mam PS+ a też pobieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2011 o 18:56, lis_23 napisał:

Dla wszystkich - nie mam PS+ a też pobieram.

Ooo, a ile waży? Cholera, choroba mnie rozkłada ale musze jutro rano sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:03, NuGGetos napisał:


> Dla wszystkich - nie mam PS+ a też pobieram.
Ooo, a ile waży? Cholera, choroba mnie rozkłada ale musze jutro rano sobie sprawdzić.

Pisze że 802 MB i ma się jeszcze ściągać przez 150 minut ... fiu,fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, waży malutko, aż serce rośnie ;) Za dwa tygodnie singielek a pod koniec miecha- calaczek. Na zdrowie! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calaczka to się nie mogę doczekać. I tego żeby w końcu dało się odpalać na PS3 gry z ''dwójki", cobym w pierwszego Killzona mógł pograć. W każdym razie - rzadko kupuje gry w dniu premiery, ale właśnie dla Killzone 3 (I trzeciego Uncharted) zrobię wyjątek, i wydam te 2 stówy żebym mógł od razu sprawdzić co tam się pozmieniało. W końcu jacyś konkretni bossowie będą, i ten cholerny jetpack którego chcę już wypróbować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pobieram wersje beta. Jezeli sterowanie bedzie ok KZ3 kupie juz w dniu premiery. ;D

Slyszalem ze w grze bedzie offline split-screen - czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:23, Henrar napisał:

Tak, co pokazuje chociażby recenzja na Gametrailers:
http://www.gametrailers.com/video/review-hd-killzone-3/710136


Opad szczęki. Nie spodziewałem się tak wysokiej oceny od gametrailers.com.

Mała lista z ocenami. Jeden portal (VideoGamer) oczywiście musiał się wybić z oceną - w końcu wtedy więcej ludzi będzie zainteresowanych dlaczego tak nisko. Te bardziej liczące się portale bardzo narzekały na jeden element - "The story is awful".

CVG - 8.5/10
Destructoid - 10/10
EuroGamer - 8/10
Examiner - 5/5
G4TV (X-Play) - 4/5
GamesMaster - 77/100
GameSpot - 8.5/10
GameTrailers - 9.4/10
GamrReview (VGChartz) - 8.9/10
IGN - 8.5/10
Just Push Start - 5/5
NowGamer - 8.7/10
OPM UK - 9/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
PSU - 9.5/10
TheSixthAxis - 9/10
VideoGamer - 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować