Zaloguj się, aby obserwować  
MrGregorA

Killzone 3 - temat ogólny

106 postów w tym temacie

Multi jest swietne, znacznie bardziej grywalne od ostatniego Call of Duty, a sterowanie uleglo sporej poprawie. Rewelacja!

EDIT: Polska wersja jest rownie slaba co w KZ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:35, NuGGetos napisał:

Beta jest po polsku?


Jezyk mozna sobie wybrac z dosc pokaznej listy. Na szczescie w menu glownym mozna w kazdym momencie zmienic wersje jezykowa, uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2011 o 20:37, Niflheim napisał:

Jezyk mozna sobie wybrac z dosc pokaznej listy. Na szczescie w menu glownym mozna w kazdym
momencie zmienic wersje jezykowa, uff.

A jest w końcu opcja polskie napisy + angielskie głosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:38, NuGGetos napisał:


> Jezyk mozna sobie wybrac z dosc pokaznej listy. Na szczescie w menu glownym mozna
w kazdym
> momencie zmienic wersje jezykowa, uff.
A jest w końcu opcja polskie napisy + angielskie głosy?


To będzie zależało od języka XMB - masz polski, masz polski język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Większość pisze, że gra zaliczyła regres w stosunku do drugiej części, jeśli chodzi o singla. Cóż, nie przejmuje się ocenami, ale po pierwszych notach widać, że gra nie uzyska wyniku nawet porównywalnego do Killzona 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:55, kodi24 napisał:

Grałem w betę i muszę to powiedzieć- takie sterowanie powinno być w Kz2, a nie dopiero
teraz ;)


Dokładnie. Jest idealne. Coś pomiędzy cod-owym, a ciężkim, killzonowym. Ogólnie, to gra podoba się bardzo. Urzekła mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo- Kz2 lubie, ale lag w sterowaniu mnie zniechecal. Teraz az chce w to grac, normalnie czuje sie jakbym przez 2 miechy nosil gips i nagle sie go pozbyl ;D Imo powinni zapodac jeszcze patcha do dwojki, z poprawkami ;) Wtedy zaczalbym ja od nowa i rozszerzyl o Kz3 ;) Apropos singla: z tego co wyczytalem to kampania ssie fabularnie, ale rozgrywka jest ciekawsza i bardziej urozmaicona wzgledem dwojki. Gdzie indziej znowu ze na odwrot- nie wiem komu wierzyc, ale patrzac na clipy z gameplay''ow obstawiam, ze trojka zaprezentuje sie jednak ciekawiej. Za samo sterowanie wygrywa juz w przedbiegach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 18:48, kodi24 napisał:

(...)


Kampania w dwójce byłą męcząca, szara, bura, brudna i nudna :). Brakowało mi mocno nowych lokacji, fabuła też nie prezentowała się zbyt dobrze. Dlatego nawet jeżeli w trójce plot będzie jeszcze gorszy - kampania z pewnością nadrobi różnorodnymi lokacjami i fajnymi ciekawostkami (jetpacki?), nie wspominając o sterowaniu (kto by pomyślał, że lepsze sterowanie tak bardzo zmieni grę...).

Może zabrzmi to trochę dziwnie. Ale brakuje mi w tej grze... Potworków, trzeciej siły która by nieco ten konflikt uatrakcyjniła. Jakiejś brutalniej siły jak w Gears of War, serii Halo (flood!) albo Resistance. Chociaż to pewnie moje (chore) osobiste preferencje. W końcu każda nie-modern-warfare strzelanina w dzisiejszych czasach to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chore? To bylby wypas- ja bym tam chetnie zobaczyl jakies, np. cos jak potworki z Borderlands czy Lost Planet ;) Lansuja Helghan na nieprzyjazna planete, mogli by to zagescic i pokazac ze bez kitu jest nieprzyjazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:31, MrGregorA napisał:

Słuchajcie, nie mogę się połączyć z trybem wieloosobowym od 16. Tylko ja?


Nie, ja tez nie moge sie polaczyc. Pozniej powinno byc ok, wczoraj dopiero ok. 22:00 udalo mi sie zagrac. Na szczescie pozostaje jeszcze mecz z botami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:38, MrGregorA napisał:

Do wtorku do 23:59 jest w empik.com jest Killzone 3 za 179zł. Nie wiem czy są tam dodawane
DLC. Może jednak warto pomyśleć?


Bez DLC. Lepiej na gramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo singla naprawdę robi wrażenie- gra się wyśmienicie. Niesmowite jak drobne poprawki w sterowaniu uprzyjemniły rozgrywkę. Poza tym design lokacji jest pierwszorzędny, choć z początku odwracał moją uwagę od ustawicznych wymian ognia ;) Jet-Pack też fajnie się sprawdza i zapewnia jakieś tam poczucie nieco konkretniejszej przewagi nad Helghastami- mam nadzieję, że będzie więcej lokacji gdzie można to będzie wykorzystywać. No i Rico w końcu "normalny", bardziej kompan niż dupek :) Oprawa zdaje się wzbogacona o przyjemne dla oka detale- widok kry lodowej z piuropuszem śnieżnego pyłu wzbijanego przez ostry wiatr jak w tunelu aerodynamicznym jest bardzo sugestywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogłem sie powstrzymać, ale nie żałuję- krótkie, treściwe i wbrew pozorom mało "pokazowe" ;) Pre-order złożony, zobaczymy się na multi (BC2 już mi się przejadło, za dużo czasu przy BC1 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale jak Killzone 3 jestem podekscytowany - może dlatego, że to mój pierwszy zamówiony pre-order ;). Naczytałem się już recenzji, naoglądałem filmików i jasno stwierdzam, że Killzone 3 wymiata. Ale z tego co wiem Killzone 3 nie przypadł wszystkim do gustu z powodu powtarzalności i z tego, że sam z siebie nie wprowadza nic nowego - jakiejś innowacji w FPS-ach.

Dnia 17.02.2011 o 16:21, kodi24 napisał:

Pre-order złożony, zobaczymy się na multi (BC2 już mi się przejadło, za dużo czasu przy BC1 ;))

U mnie Battlefield Bad Company 2 jest podobnie tyle, że w BC nie grałem, więc może BC2 jeszcze trochę pocisnę. Chyba, że Killzone 3 przerośnie moje oczekiwania w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować