Zaloguj się, aby obserwować  
Radament

Kolekcja Klasyki Cenega Vs Extra Klasyka CDP

258 postów w tym temacie

Widze, ze smakowite kąski będą w tej Kolekcji Klasyki.
Dungeon Siege, Syberia (obie czesci), Far Cry, Mafia...

bede mial w co grac do konca roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega jest słabsza od CD Projekt, ponieważ

-CD Projekt ma taką rzeszę fanów, że Cenega ani nie ma szans
- Gry wdawane przez CD Projekt ją lepiej spolszczone
- Cenega daje za wysokie ceny grą
- poza tym, czy Cenega błaby w stanie zrobić coś tak fjnego jak gram.pl?
Teraz może i tak, ale to był by plagiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

Cenega jest słabsza od CD Projekt, ponieważ


Chciałbym zauważyć, że temat poświęcony jest porównywaniu NXK z NWR, a nie dwóch firm :] - od tego jest juz osobny temat.

>CD Projekt ma taką rzeszę fanów, że Cenega ani nie ma szans

Akurat to ile ludzi lubi jaką firmę, nie wpływa na to jakie gry wydaje :]

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

- Gry wdawane przez CD Projekt ją lepiej spolszczone


Prawda, ale na rynku gier nie masz prawdziwej konkurencji - kupując grę YYY nie możesz wybrać sobie wersji polskiej CDP lub Cenegi tylko po prostu kupujesz grę, jeśli ją chcesz.

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

- Cenega daje za wysokie ceny grą


Ostatnio coraz niższe (TES IV: OBlivion EK taniej niż w USA!!!, premierowe Divided Nation i Knights of the Temple 2 za 80zł).
Poza tym Cenega ma bezkonkurencyjną serię "Rewolucja cenowa" - premierowe gry za 30zł! (CDP miał dawniej eXtra Grę; Premiery, gdzie wydał m.in. świetnego SpellForce''a za 30zł, ale seria ukazywała się rzadko i nieregularnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)m.in. świetnego SpellForce''a za 30zł, ale seria

Dnia 12.04.2006 o 16:23, Backside napisał:

ukazywała się rzadko i nieregularnie).

Pozowole tylko zauwazyc iż Spellforce kosztował 20 zł w Extra Grze (to już była ta uboższa wersja EG ;/ - bez pudełka itp ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> (...)m.in. świetnego SpellForce''a za 30zł, ale seria

Dnia 12.04.2006 o 16:45, Bajuj napisał:

> ukazywała się rzadko i nieregularnie).
Pozowole tylko zauwazyc iż Spellforce kosztował 20 zł w Extra Grze (to już była ta uboższa
wersja EG ;/ - bez pudełka itp ) :D


Przepraszam i dziękuję za poprawkę :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten temat nie ma chyba sensu bo juz istnieje jeden jako komentarz do newsa, drugi jest o nowej extra klasyce i jest tez 3 o nowym wymiarze rozrywki w tym o kolekcji klasyki wiec robienie z nich mixa chyba nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:31, Slave napisał:

ten temat nie ma chyba sensu bo juz istnieje jeden jako komentarz do newsa, drugi jest o nowej
extra klasyce i jest tez 3 o nowym wymiarze rozrywki w tym o kolekcji klasyki wiec robienie
z nich mixa chyba nie ma sensu.


Tematów jest już ok. 5-ciu. A zwolennicy Cenegi nie mogą się pogodzić z tym, że daleko ww. do propozycji CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 09:10, kamalin napisał:

> ten temat nie ma chyba sensu bo juz istnieje jeden jako komentarz do newsa, drugi jest
o nowej
> extra klasyce i jest tez 3 o nowym wymiarze rozrywki w tym o kolekcji klasyki wiec robienie

> z nich mixa chyba nie ma sensu.

Tematów jest już ok. 5-ciu. A zwolennicy Cenegi nie mogą się pogodzić z tym, że daleko ww.
do propozycji CDP.


Skoro jest 5 to znaczy, ze jest duze zainteresowanie oba wydaniami starszych gier. Ja mysle, ze na tej konkurencji tylko my gracze skorzystamy. Osobiscie uwazam, ze te 17 gier to narazie poczatek, CDP ma jeszcze asortyment gier w zanadrzu, na ktore warto poczekac i kupic za 20 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:07, Radament napisał:

Skoro jest 5 to znaczy, ze jest duze zainteresowanie oba wydaniami starszych gier. Ja mysle,
ze na tej konkurencji tylko my gracze skorzystamy. Osobiscie uwazam, ze te 17 gier to narazie
poczatek, CDP ma jeszcze asortyment gier w zanadrzu, na ktore warto poczekac i kupic za 20
zl :D


Generalnie to zwracam honor, masz zupełną rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

Cenega jest słabsza od CD Projekt, ponieważ

-CD Projekt ma taką rzeszę fanów, że Cenega ani nie ma szans

Możliwe, chociaż moje fanostwo pomału stygnie, jak mi nie podładują to krucho będzie..

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

- Gry wdawane przez CD Projekt ją lepiej spolszczone

Ostatnio tendencja się odwraca. I to nie moja opinia, proponuję lekturę CD Action obecnego.

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

- Cenega daje za wysokie ceny grą

Cena jest wyższa ale pudełko zawiera pełną Antologię a nie Gothica II bez dodatku jak ma to miejsce w CDP, w XKn, więc o 5 zł drożej ale więcej gier, chcąc uzbierać podobną ilość/lub cała serię danej gry w CDP wydasz ostatecznie więcej.

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

- poza tym, czy Cenega błaby w stanie zrobić coś tak fjnego jak gram.pl?

Może i tak, ale nie widzę sensu, nie mam zamiaru latać między dwoma forami, CDP był pierwsze, tu brawa, ale papugowanie tego pomysłu uważam bezsasadne.

Dnia 12.04.2006 o 15:35, olcia13 napisał:

Teraz może i tak, ale to był by plagiat!

patrz wyżej, plagiat plagiatem, to po prostu nie ma sensu

+Za to póki co na plus CDP policzyć trzeba większą częstotliwość odpowiedzi na maile (chociaż też ostatnio idzie im kiepsko, 5 maili bez odpowiedzi w ostatnich 3-ch miesiącach)

+sprawny i opłacalny dla klienta system lojalnościowy, z wiertualnymi PLN w roli głównej, ale jak widać na załączonych rysunkach z kolekcjiklasyki (w jakimś z wątków) podone ruchy wprowadza od 19 V Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:24, KrzysztofT napisał:

Ja już dostałem gry, które zamawiałem :).
Tylko, czy ta Mafia nie mogła być na jednej płytce DVD. Hmm...


Na DVD mieści się 6 CD po ok. 700MB(tak experymentalnie sprawdzone), nie wiem ile mafia miała płyt, może po dodaniu poradnika w wersji elektronicznej i innych dodatków miejsca zabrakło na jednym DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:30, PioMrex napisał:

> Ja już dostałem gry, które zamawiałem :).
> Tylko, czy ta Mafia nie mogła być na jednej płytce DVD. Hmm...

Na DVD mieści się 6 CD po ok. 700MB(tak experymentalnie sprawdzone), nie wiem ile mafia miała
płyt, może po dodaniu poradnika w wersji elektronicznej i innych dodatków miejsca zabrakło
na jednym DVD.


Przepraszam z trzeci post(drugi to tego samego zagadnienia), nie zauważyłem na obrazku, że mafia jest na CDikach, upsss to racja, wtopa, powinni to wydac na jednym DVD jeżeli było na więcej niż jednym CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: Mafia. Nie nawidziłem tej gry. Zakupiłem na próbę (w moim mieście za 19,90 zł, 16 maja, MM, a powinna wyjść 19 maja za 24,90 zł. He, he opłaciło się) i pokochałem grę. Na dodatek po polsku. W KK jeste też np. Far Cry. Cze CDP może się pochwalić tak nowym (dwa lata to w sumie nic dla tej gry) tytułem, do tego po polsku (nie wnikając w jakość polonizacji, o której czytałem w CDA). Niech CDP wyda nowsze tytuły, bo jak na razie to Gothica, Gothica 2, Morrowinda, Tactical Opsa i nie pamiętam jakie już gry mam. Nowsze gry w tanich seriach=ratunek dla CDP. Chociaż Cenega nie ma tak dobrzych polonizacji, poprawia już ich jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może ktoś się orientuje jak zagrać w H&D2:Drużyna Szabla w sieci. Chodzi mi o to, że kiedy próbuję się łączyć wyskakuje mi błąd, że mam nieodpowiedni CD key. Rzecz w tym, że grę kupiłem w Kolekcji Klasyki i CD key jest dany od Cenegi. Oczywiście napiszę też do nich, ale dopiero jutro, a pytam, bo może ktoś już miał taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Rainbow Six 3: Raven Shield z Kolekcji Klasyki. Czy wam też nie działają misje treningowe (oprócz tych pierwszych, sterowanie i strzelanie)?

I dlaczego gierka raz włącza się normalnie, a raz w oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować