Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dokładna specyfikacja Next Generation Portable (PSP 2)

21 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2011 o 10:09, Arcadae napisał:

No to już po Xboxie 360.PS2 jest od niego o wiele potężniejsze,widac to po scpecyfikacji.


Kończ waszmość, wstydu oszczędź... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niesamowicie, ciekawe tylko jaka będzie cena. Specyfikacja jak na handhelda jest świetna i nie mogę się doczekać, aż zobaczę jak gry mogą na takim sprzęcie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:09, Arcadae napisał:

No to już po Xboxie 360.PS2 jest od niego o wiele potężniejsze,widac to po scpecyfikacji.


Prawie spadłem z krzesła, kolejna wybitna teoria specjalisty hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:23, stuki2 napisał:

> No to już po Xboxie 360.PS2 jest od niego o wiele potężniejsze,widac to po scpecyfikacji.


Prawie spadłem z krzesła, kolejna wybitna teoria specjalisty hardware.



No to podaj mi argumenty świadczące o tym że PSP2 nie jest potężniejsze od Xboxa 360.PSP@ procesor ma potężniejszy 4 rdzenie a Xbox tylko 3 rdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:27, Arcadae napisał:

> > No to już po Xboxie 360.PS2 jest od niego o wiele potężniejsze,widac to po
scpecyfikacji.
>
>
> Prawie spadłem z krzesła, kolejna wybitna teoria specjalisty hardware.


No to podaj mi argumenty świadczące o tym że PSP2 nie jest potężniejsze od Xboxa 360.PSP@
procesor ma potężniejszy 4 rdzenie a Xbox tylko 3 rdzenie

Idź się uczyć. Jak phenom x6 ma 6rdzeni to jest potężniejszy od i5 2500 ? nie sądze. Do tego wpływ karty graficznej jest zbawienny w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 11:11, KMyL napisał:

@Arcadae
Troll harder . . .

A do reszty - nie dajcie się prowokować !)



Problem w tym, że on nie truluje, a wręcz może mieć rację. Wszystko zależy od tego jakie parametry dokładnie ma procek i ta, również czterordzeniowa, karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 analogi= FPS-y!!! sterowanie kamerą wreszcie będzie w naszych rękach, ogólnie będzie mocniej, lepiej, piękniej i drożej:D Teraz muszę opchnąć komuś moje PSP fat i dozbierać kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcadae ale Ty jesteś zabawany. Moja Nokia też ma czterordzeniowy procesor i dość dobrą kartę graficzną, ale co z tego? Od kiedy to ilość rdzeni decyduje o wydajności? Nawet prędkość procka o tym nie decyduje, tylko struktura. Mało tego. To w końcu konsola tak? Dostępność gier będzie o wszystkim decydować, bo PSP ma nędzne zaplecze i żałuję, że kiedykolwiek kupiłem tę konsolę. Jeżeli PSP2 będzie miało takie jak PSP to ja dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wydajność nie jest zbyt wielka jeśli mówimy o konsoli na kilka lat. Iphone 5 według spekulacji, też ma mieć SGX543(choć pewnie w wersji dwurdzeniowej) podobnie procesor ma być dwurdzeniowy. Za rok wyjdzie kolejny Iphone, który pewnie będzie już zbliżony wydajnościowo NGP, a Iphone 7 jak dla mnie przegoni NGP.
Wiem, że to dopiero za dwa lata, ale PSP będzie na rynku ok. 7 lat gdy wyjdzie NGP, które pewnie też jest przewidziane na podobny okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować