Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze rozszerzenie DLC do Dead Space 2 tylko dla konsol

33 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2011 o 13:55, dudi_mati napisał:

po 3: ok może przesadziłem z tym umieraniem rynku pc, ale nieoszukujmy się rynek ten
jest bardzo wyniszczony i biedny (pod względem gier) przez piractwo, a to dany tytół
nie wychodzi na pc (np. final fantasy, bayonetta...)

chyba zartujesz, wiekszosc gier ktore wychodzi na ps3 czy xbox360 wychodzi rowniez na pc, na rok masz gora kilka exclusivow na kazdej z konsol, na pc tez masz exclusivy, nie widze tu jakiejsc sporej roznicy w ilosci gier

Dnia 27.01.2011 o 13:55, dudi_mati napisał:

a to dane dlc są pomijane (np dodatki do burnout paradise...)

jest za czym plakac

Dnia 27.01.2011 o 13:55, dudi_mati napisał:

Feallan---> sc2 owszem sprzedał się nieźle, aczkolwiek większość klientów/zainteresowanych
to koreańczycy

a masz jakies dane ile sprzedali sc2 w korei i reszcie swiata? z tego co wiem to sc2 w korei nie jest bardzo popularny

@Bardock693: kilka godzin to trwa pelna gra, w tym ds2 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>@Bardock693: kilka godzin to trwa pełna gra, w tym ds2 XD

Wiec tym bardziej jestem na nie.No chyba ,ze będzie za friko lub max za 10 zl.Cena często się nie pokrywa z tym co mamy w dodatku. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi nowinka że Final Fantasy nie wychodzi na PC... Pomijając krótki epizod to zgodnie z twoim rozumowaniem rynek PC jest wyniszczony od ponad 20 lat, czyli praktycznie tyle ile na dobre istnieje (tak wiem, że trwało to trochę dłużej, ale początki były bardzo skromne).

A DLC do BP były, bo np motocyklami można jeździć. Swoją drogą pisząc o Burnout to nie uważasz, że skoro najlepsza część (moim zdaniem BP lepszy od poprzednich) tej stricte konsolowej serii wychodzi na PC, w dodatku świetnie zoptymalizowane i wyglądające dużo lepiej niż na konsolach, to świadczy wręcz za umacnianiem się rynku PC? Ty zdajesz się zauważyć tylko fakt, że może jakiegoś tam DLC nie wydali, ale że po latach olewania PC "Capsule Computer" wydaje na niego Burnouta to już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 13:53, Bardock693 napisał:

> cześć jestem mefisto- kupuję oryginalne gry na PC - jak chcesz to się spotkamy i
poznamy
> ;p będziesz mógł znajomym powiedzieć, że znasz jeszcze kogoś kto kupuje :)
>
> Szkoda, że tak postępują z PC, ale płakał nie będę, po jakimś czasie wypuszczą DLC
i
> na PC jak nie to to inne.

Tu się nie ma z czego śmiać.Ludzie naprawdę patrzą jak na Ufola jeżeli ktoś kupuje oryginalne
gry za 120 zl.
,,A nie lepiej sobie ściągnąć?...'''' Jak pożyczałem kolega gry w szkole to się popatrzyli
tylko po sobie ,ze oryginały podawałem i zadałem dbania o nie.

Bo przeciętny polak patrzy tylko jak wyjść na swoje.Ale oryginalne ,,adaski'' za 500zl
to już powód do dumy. >.<
Mnie wystarcza buty za 100 zl spokojnie na 2 , 3 lata.Nie wiem jak wam

ja się wcale nie smieję, może to śmiesznie zabrzmiało, ale było na poważnie, ja też kupuje oryginały i jestem z tego dumny, bo to za swoje ciężko zarobione pieniądze kupiłem, nie od mamy czy taty(bez urazy) ale za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad---> przeczytaj mojego posta jeszcze raz, napisałem w poprzednim poście że na PS3 jest dużo gier z gatunku j-rpg, a na pc nie, a gry producentów japońskich mnie wyjątkowo interesują,

a jeśli chodzi o bp to mi chodziło dodatek w postaci dodatkowej wyspy,

jeśli chodzi o SC2, to poczytaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 14:09, dudi_mati napisał:

Degrad---> przeczytaj mojego posta jeszcze raz, napisałem w poprzednim poście że na
PS3 jest dużo gier z gatunku j-rpg, a na pc nie, a gry producentów japońskich mnie wyjątkowo
interesują,

o jrpg to dopiero pozniej napisales, a w zdaniu o malej ilosci gier piszesz ogolnie, ale niewazne, tak samo moze pctowiec napisac, ze rynek gier na konsole jest wyniszczony i biedny bo nie ma tam zadnych strategii i mmo

Dnia 27.01.2011 o 14:09, dudi_mati napisał:

jeśli chodzi o SC2, to poczytaj na necie

moze masz jakies zrodla? moze ci sie pomylil sc2 z sc1? to jedynka jest sportem narodowym w korei, dwojka tam sie chyba dobrze nie przyjela, patrzac na troche stare dane sprzedazy to w wiekszosci amerykanie kupili sc2: 1.7ml, a europa+azja+afryka: 1.1mln, choc nie wiem czy czasem korea nie byla tutaj uwzgledniona, i jak to sie ma do tego, ze to glownie koreanczycy kupili sc2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 14:09, dudi_mati napisał:

jeśli chodzi o SC2, to poczytaj na necie

3 miliony kopii w Europie i Stanach to mało? Koreańczycy mieli grę za darmo, gdy mieli opłacony abonament do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość tytułów na PC jest dla mnie wystarczająca . U mnie finanse na zakup gier nie są takim problemem jak po prostu brak czasu . Praca trochę go pochłania , życie towarzyskie i inne zainteresowania też - m.in filmy , które lubię oglądać . Podsumowująć ... mam gdzieś DLC .Na pewno płakał nie będę . Zresztą Dead Space 2 i tak olałem ze względu na brak lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, w ciągu 2 dni, skończyłem już prawie 2 razy. Niestety na łatwiejszych poziomach trudności pęka w 7-8 godzin, przy eksploracji wszystkiego i cofaniu się do sklepu gdy jest pełny ekwipunek. DCL na pewno kupię, bo uwielbiam tę serię. Szkoda, że nie ma Extraction na X360, ale za to ściągam właśnie Ignition, dzięki pre-orderowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaja DCL na konsole a na PC nie to sie ciesze, nigdy nie bede popierał czegos takiego jak dodatek.

Revan91
7-8 godzin, dobrze ze nie kupiłem, nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.Niech EA se w dupe wsadzi to zasrane dlc.Oni po prostu wiedzą że konsologłowie to szybko łyknie a pc-towcy nie.Proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 22:47, Kajmal napisał:

Powiem tyle.Niech EA se w dupe wsadzi to zasrane dlc.Oni po prostu wiedzą że konsologłowie
to szybko łyknie a pc-towcy nie.Proste!!!


Widać konsologłowie ma pieniądze i nie wyje nad każdym dlc jakby to był rachunek za gaz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować