Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PSV - PlayStation Vita - temat ogólny o następcy PSP [M]

251 postów w tym temacie

Ta, działa na szczęście... tzn działała. Po zainstalowaniu aktualizacji 3.1 wyłącza się po 5 minutach używania i mam przeczucie, że to jest tego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Po głębokich przemyśleniach stałem się posiadaczem PS Vity.
Mam nadzieję, że gry, które polecacie w poprzednich postach będą warte czasu :) Swój zestaw kupiłem z grami MGS 2 i 3 oraz z Uncharted. Czy ktoś grał i może podzielić się swoją opinią???

Z MGS miałem styczność na PS2, jak prezentuję się na PS Vita? proszę nie podsyłać linków, pytam o osobiste zdanie o tej produkcji.

Z serią Uncahrted będę miał styczność po raz pierwszy. Podobał mi się ostatni Tomb Raider, spodoba mi się również ta gra???

Pozdrawiam

R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać temat Vity, nie cieszy się taką popularnością jak PSP. Wczoraj doszła, świetna konsola.

Mam pytanie. Czy kupując używanego Killzone Najemnik, będę mógł zagrać przez multiplayer, jeżeli poprzedni właściciel grał na swojej konsoli w trybie multiplayer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 09:24, Ryan-Kam napisał:

Mam pytanie. Czy kupując używanego Killzone Najemnik, będę mógł zagrać przez multiplayer,
jeżeli poprzedni właściciel grał na swojej konsoli w trybie multiplayer???


Wg wielu forów gra nie ma online passa więc nie widzę przeciwskazań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 09:24, Ryan-Kam napisał:

Mam pytanie. Czy kupując używanego Killzone Najemnik, będę mógł zagrać przez multiplayer,
jeżeli poprzedni właściciel grał na swojej konsoli w trybie multiplayer???


Tak, gra nie ma Online Pasas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 10:50, Ryan-Kam napisał:

I stało się. Po głębokich przemyśleniach stałem się posiadaczem PS Vity.
Mam nadzieję, że gry, które polecacie w poprzednich postach będą warte czasu :) Swój
zestaw kupiłem z grami MGS 2 i 3 oraz z Uncharted. Czy ktoś grał i może podzielić się
swoją opinią???


Po 1, kup PS+ to obowiązek przy Vicie.

Po 2, Uncharted jest na Vitę bardzo dobrym tytułem, MGS również świetnie się gra. Uncharted Vitowy jest także dobrym tytułem by wprowadzić Cię w świat całej serii. I czym prędzej następny zakup to PS3 i nadrabiaj zaległości.

Po 3. Co do Killzona, to jak każdy killzone pokaz technologicznych możliwości konsoli, ale ja przy Vitowym Killzonie bawiłem się świetnie, mniej wygodnie gra się w multi niż na stacjonarnej konsoli ale potyczki ze znajomymi czasami są warte trochę przemęczenia się ;P co do fabuły to aby ją skończyć potrzeba chyba około 4-5h natomiast każdą misję potem możesz przechodzić na wyzwania co daje Ci zabawy od 12-15h. Ja kupiłem za 149zł i uważam że było warto ten tytuł mieć, teraz można dorwać go za 70-80zł, to tym bardziej.

Nastepnym tytułem jaki chce kupić pudełkowy to Batman, mimo iż jakoś recenzje nie są wysokie to jednak to Batman którego uwielbiam ;P

PS. jak lubisz jrpg za grosze w stosunku co do zawartości masz za 139zł Final Fantasy X/X-2. Warto dać tyle za to co dostajesz bo będziesz w to spokojnie łupał z 200h :)

PS. 2. Jak coś zapraszam do gry na multiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez jakiś czas Vitkę, ale kupilem jako uszkodzona i nie pobawilem sie za dlugo.
Na pewno kup PS+. Zapłacisz raz a co miesiąc będziesz miał gry conajmniej warte sprawdzenia. Zresztą komu się chce bawić w kartridże :P
Uncharted jest mega, spodoba Ci się i nie musisz znać poprzednich części. A ci co znają, to polubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję swojego nicka w PSN

RyanKamUltor - jak ktoś chce dodać do znajomych, zapraszam.

Na razie przerabiam świetnego MGS3 :), ale planuję zakupić FIFA oraz Killzone do gry na multi :)

Ktoś grał już w odświeżonego GoW??? Kurczę, mam nadzieje na jakieś GTA, nawet odświeżone lub odświeżone serie CoD lub MoH z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od kilku dni mocno zastanawiam się nad kupnem Vity. Jestem posiadaczem PS3 i w przyszłości pewnie i PS4.
Interesuje mnie natomiast jedna kwestia, czy na można odtwarzać gry z PSP na PS Vita? w PS Store widziałem kilka gier z oznaczeniem PS Vita/PSP ale interesuje mnie czy jest jakiś emulator czy coś w tym rodzaju ? Kilka lat temu miałem PSP i było tam kilka na prawdę świetnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:16, Noma napisał:

Interesuje mnie natomiast jedna kwestia, czy na można odtwarzać gry z PSP na PS Vita?


Można, pod warunkiem, że zakupisz owy tytuł w PS Store. Innej możliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2014 o 22:30, mw89info napisał:

Można, pod warunkiem, że zakupisz owy tytuł w PS Store. Innej możliwości nie ma.

Aha, czyli w tytuły które mnie interesują nie zagram bo ich na PS Store nie widzę. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:47, Noma napisał:

Aha, czyli w tytuły które mnie interesują nie zagram bo ich na PS Store nie widzę. Trochę
szkoda.


Tak, można grać ale tylko to co jest na PS Store i zgodze się z Tobą.. ja też mam kilka tytułów któruych na PS Store nie ma ;/ ale serio te co mam to nawet skasowałem z Vity tyle jest gier na Vitę ;) (oczywiście znów jak pisaliśmy wcześniej, PS+ obowiązkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2014 o 11:37, Kafar napisał:


Tak, można grać ale tylko to co jest na PS Store i zgodze się z Tobą.. ja też mam kilka
tytułów któruych na PS Store nie ma ;/ ale serio te co mam to nawet skasowałem z Vity
tyle jest gier na Vitę ;) (oczywiście znów jak pisaliśmy wcześniej, PS+ obowiązkowe:)


A właśnie, jak jest z grami na Vitę ? Dużo ich jest? Ciekawe jakieś? I co najważniejsze czy wychodzą nowe gry ? Np takie Child of Light moim zdaniem idealna gra na Vitę a widze że nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:47, Noma napisał:

Aha, czyli w tytuły które mnie interesują nie zagram bo ich na PS Store nie widzę. Trochę
szkoda.

Moze jeszcze sprawdz w amerykanskim ps store, bo sie rozni od europejskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 22:47, Noma napisał:

A właśnie, jak jest z grami na Vitę ? Dużo ich jest? Ciekawe jakieś? I co najważniejsze
czy wychodzą nowe gry ? Np takie Child of Light moim zdaniem idealna gra na Vitę a widze
że nie ma..


To po koleji ;). Gier jest dużo, nawet mogę okreslić bardzo duzo gdyż ja osobiście mam ich ZA DUŻO. Nie mam czasu wszystkiego ogrywać. A skoro chce ogrywać a nie mam czasu to znaczy że są ciekawe.. i myslę że okreslenie ciekawe jest lepsze niż czy są dobre. Bo gry te nie tylko są dobre ale własnie, są inne i ciekawe. Oczywiście znajdą się crapy, ale więcej znalazłem gier które wyglądały na pierwszy rzut oka "zupełnie nie dla mnie" a zagrywam się w nie od paru miesięcy już ;)

Gry wychodzą nowe ale faktycznie jeżeli chodzi o jakieś duże tytuły to kilku premier miesięcznie nie ma :( powiedzmy jakaś gra na miesiąc, może więcej ale mało głośnych, natomiast co tydzień są jakieś gry na vitę w psn.

Nic o Child of Light nie wiem, może jest planowana czy coś ale ciężko mi powiedzieć. I to nie dlatego że gra mnie nie interesuje tylko że.. no własnie mam tyle gier że staram się unikać kupowania kolejnych ;)

Dlatego gry z psx wywaliłem z Vity i gry z PSP bo w to na Vicie raczej grać nie będziesz (a można;P). Na szczęście w tym miesiącu na Vitę nie wyszło nic co mnie interesuje (chociaż już kilka razy to mówiłem ipózniej okazywało się że te gry są bardzo dobre). (do dziś przepraszam za to jak mówiłem że co to za syf dali w przypadku New Little King''s Story do ps+, a gra mnie zauroczyło i pochłoneła :)

Już teraz na dzień dobry w PS+ masz dwa tytuły które są BARDZO DOBRE, dla mnie wręcz tytuły na ocenę 9/10. A dwa tytuły (plus kilka innych wart takich ocen) to już jednak powód by kupować konsolę które jakoś droga nie jest za to co ma w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier jest trochę, nie tyle co na PS3 ale bądźmy szczerzy, czy bylbys w stanie ograc wszystkie gry z PS3? Nie :) ja mam jakies 15 gier na Vite (z Plusa i z vouchera na 10 gier) i mając konsolę przez 2 miesiące i trzymając tryb gry czyli jakieś 6h tygodniowo to gier nie zdążysz ograć, szczegolnie ze są niezłe. Hotline Miami, Fez czy Mortal Combat warto ograć na PSV nawet jak grałeś na innym sprzęcie, bo Vita daje nowe mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z cenami gier? Widziałem na PS Store kilka dość tanich a na takim allegro są strasznie drogie, np Assassin''s Creed Liberation na PSS 35zł jeśli pamiętam a pudełkowa wersja na allegro z 120zł, i to sporo takich gier właśnie jest. Czy pudełkowa wersja jest aż tak bardzo droższa, czy to jakieś super promocje teraz na PSS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 14:41, Kirabaxior napisał:

Gier jest trochę, nie tyle co na PS3 ale bądźmy szczerzy, czy bylbys w stanie ograc wszystkie
gry z PS3? Nie :) ja mam jakies 15 gier na Vite (z Plusa i z vouchera na 10 gier) i mając
konsolę przez 2 miesiące i trzymając tryb gry czyli jakieś 6h tygodniowo to gier nie
zdążysz ograć, szczegolnie ze są niezłe. Hotline Miami, Fez czy Mortal Combat warto ograć
na PSV nawet jak grałeś na innym sprzęcie, bo Vita daje nowe mozliwosci.

Um.. ja zazywczaj gram 12h dziennie, więęęęc.. dlatego pytam właśnie o ilość gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 22:47, Noma napisał:

A właśnie, jak jest z grami na Vitę ? Dużo ich jest? Ciekawe jakieś?


Ja aktualnie posiadam: Uncharted: ZO, Rayman: Origins, FIFA, WipeOut, LittleBigPlanet, Assassin''s Creed: Liberation, NFS: Most Wanted, Call of Duty Black Ops: Declassified, Killzone, Rayman: Legends, Gravity Rush, Limbo, The Walking Dead i Escape Plan. Każdą grę mogę śmiało polecić, przy każdej bawię się świetnie. Aktualnie ogrywam sobie Gravity Rush (demo mnie odrzuciło a pełniak zachwycił) oraz The Walking Dead. Teraz szykuję się na zakup God of War: Collection HD i Borderlands 2 więc bez obaw, jest w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować