Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PSV - PlayStation Vita - temat ogólny o następcy PSP [M]

251 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2012 o 17:13, damian111 napisał:

opłaca się kupić PS vita za 750 zł z 3G do tego karta 4 Gb i gra Assassin''s Creed III:
Liberation ?


Tak. Nówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 18:21, damian111 napisał:

używana 3 miesiące

Jeśli masz jakąś gwarancje na nią to opłaca się bo prawie 250zł z ceny to gra i karta pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 18:21, damian111 napisał:

używana 3 miesiące


Jak masz gwarancję/fakturę to bierz, tylko najpierw obejrzyj i testowo pograj, żeby nie okazało się iż ma jakiś ukryty babol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 19:00, damian111 napisał:

a psuja się te konsole bardzo ?

Narazie ciężko stwierdzić bo konsola ma dopiero rok. Nie słyszałem aby Vity jakoś były awaryjne. No ale np. moje psp1004 zepsuło się dopiero teraz po prawie 6 latach aktywnego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem Assassina 3 Liberation. Muszę przyznać że gra praktycznie niczym nie różni się od AC3 na konsole ;) graficznie świetne, historia jest wporządku i gameplay to istna kalka. Mając do wyboru kupno konsoli z AC3:L lub z Call of Duty wg. recenzji widać że wybrałem dobrze.

Multiplayer jest rozczarowujący bo wygląda niczym gra na facebooku (tylko że bez mikropłatności i max uproszczona) ale widocznie nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam możliwość zakupu ps vity na raty i tutaj moje pytanie czy się warto ją kupić. Posiadam także ps3. Miałem do czynienia z vitą przez chwile w MM i jedna rzecz mnie odrzuciła ponieważ w w niej strasznie luźno chodziły grzybki tutaj kolejne pytanie czy to była po prostu taka już zużyta czy na prawdę tak luźno chodzą te grzybki. Oraz jak wygląda sprawa gier chodzi mi w najbliższej przyszłości ponieważ teraz pewnie bym sobie kupił MGS, AC oraz moze Mortal Kombat. W PS Store są różne starsze części np. FF i pisze ,że działają na PS3 i Vitę. Gdybym kupił którąś to mógłbym ją ściągnać i na ps3 i na vitę oraz czy jeśli kupię grę, ściągam ją na dysk to potem np. w sklepie mogę ją ponownie ściągnąć, że ona jest przypisana do konta coś jak steam ? A także czy da się grać w gry z psp na vicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam pytanie związane z Vitą.
Czy wiadomo coś o ewentualnej obniżce cen konsoli (najlepiej zestawu z AC III: Liberation) przed świętami? Jeśli nie, to może coś ma być po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 16:55, kryst90 napisał:

Witam! /ciach/

Jak masz i PS3 i zamierzasz kupić Vitę to jeszcze zainwestuj w PS+, interes życia. Jak gra w PS Store ma napisane, że możesz ją pobrać na Vitę, to możesz ją pobrać na Vitę. Przypisuje się do Twojego konta PSN, więc możesz ją pobierać ile razy chcesz. Działa jak na PS3, powinieneś się orientować, skoro masz. Co do grzybków to nie jestem pewna, jak odpowiedzieć na to pytanie. Może tak - mi ich obsługa nie przeszkadza ;)

Harrolfo---> Zestaw z Asasynem i kartą 4GB kosztuje w salonach empik 799zł, jak dla mnie całkiem ok cena, chociaż i tak trzeba zainwestować w większą kartę pamięci :) O planowanych obniżkach niestety nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:58, Magwisienka napisał:


W PS+ na pewno zainwestuje. A ile gb powinna mieć karta tak optymalnie ? Ponieważ w sklepach rtv i agd jest promocje ,że oprócz tych bundle co teraz są z kartą 4gb i np AC do tego dają 8gb karte, starczy takie zestaw. No i czy warto kupywać teraz jeśli chodzi o gry i jak będzie to wyglądało w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:58, Magwisienka napisał:

Harrolfo---> Zestaw z Asasynem i kartą 4GB kosztuje w salonach empik 799zł,

Też tak widziałem :)

Dnia 16.12.2012 o 18:58, Magwisienka napisał:

jak dla mnie całkiem ok cena, chociaż i tak trzeba zainwestować w większą kartę pamięci
:) O planowanych obniżkach niestety nie słyszałam.

Kartę dokupię na pewno, ale to za jakiś czas ;)
Czy można gry kopiować z PSV na HDD komputera, żeby po pewnym czasie tylko je z powrotem przenieść na kartę i nie ściągać od nowa? Czy na PSV są jakieś darmowe gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 19:33, kryst90 napisał:

W PS+ na pewno zainwestuje. A ile gb powinna mieć karta tak optymalnie ? Ponieważ w sklepach
rtv i agd jest promocje ,że oprócz tych bundle co teraz są z kartą 4gb i np AC do tego
dają 8gb karte, starczy takie zestaw.

Polecałabym raczej 32GB. Wydatek spory, ale przynajmniej masz spokój. Zwłaszcza użyteczne, jak kupisz PS+ :)

Dnia 16.12.2012 o 19:33, kryst90 napisał:

No i czy warto kupywać teraz jeśli chodzi o gry
i jak będzie to wyglądało w nowym roku.

http://datapremiery.pl/gry/t=59

Harrolfo--->
>Czy można gry kopiować z PSV na HDD komputera, żeby po pewnym czasie tylko je z powrotem przenieść na >kartę i nie ściągać od nowa?
Pojęcia nie mam, nawet nie wpadłam na pomysł, żeby czegoś takiego spróbować :P Ale raczej nie sądzę. W ogóle nie wiem, czy kartę pamięci od Vity da się podłączyć bezpośrednio do PC, przecież to jest jakaś tam dedykowana.
>Czy na PSV są jakieś darmowe gry?
W zestawie miałam kod na jakieś popierdółki do AR, poza tym chyba nie ma, poza demami ofc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 19:49, Harrolfo napisał:

> Harrolfo---> Zestaw z Asasynem i kartą 4GB kosztuje w salonach empik 799zł,

Też tak widziałem :)


Odliczając cenę gry to wychodzi naprawdę fajna oferta. A Asasyn jako gierka na start - miód, zwłaszcza po patchu.

Dnia 16.12.2012 o 19:49, Harrolfo napisał:

> jak dla mnie całkiem ok cena, chociaż i tak trzeba zainwestować w większą kartę
pamięci
Kartę dokupię na pewno, ale to za jakiś czas ;)


Karta 32GB to koszt około 350 PLN więc trochę drogo. Sam posiadam tylko 4 GB bo kupowałem w dniu premiery i nie miałem już tyle siana. Ogólnie do PS+ przyda się jak największa.

Dnia 16.12.2012 o 19:49, Harrolfo napisał:

Czy można gry kopiować z PSV na HDD komputera, żeby po pewnym czasie tylko je z powrotem
przenieść na kartę i nie ściągać od nowa?


Tak. W Vitę jest wbudowany manager który pozwoli Ci zrobić kopię gry na PC.

Dnia 16.12.2012 o 19:49, Harrolfo napisał:

Czy na PSV są jakieś darmowe gry?


Są ale raczej popierdółki dedykowane dla kart rzeczywistości rozszerzonej które masz w zestawie.

Ogólnie warto kupić PSV mimo narzekań wszystkich wokół. Osobiście zagrywam się teraz w Little Big Planet. Od momentu premiery poprawili stabilność systemu (2.0), poprawili Youtube (baardzo wygodny), ulepszyli przeglądarkę, dodali klienta e-mail, Skype, Facebook itd. Dużo zmian na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Magwisienka - AR, czyli?
@mw89info - myślę, że póki co wystarczy mi karta 4 GB. Ewentualnie potem mogę dokupić 8 GB, bo cena jeszcze (powiedzmy) jest znośna i żonglować kartami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta 32GB kosztuje dokładnie 299zł w prawie każdym sklepie. Ja kupiłem swoją w euro RTV agd ale nawet w empiku mieli za tyle ;D

I jezeli ktoś kupuje w tej chwili zestaw z Assassinem jest najlepszy bo ten zestaw z Little Big Planet chyba nie do końca sie opłaca biorąc pod uwagę że to gra od sony jak na to nie patrzeć więc pewnie lada miesiąc wyląduje na Playstation + :P

A kto ma PS+ to uwierzcie mi nie opłaca się kupować nic co ma mniej niż 32GB. Dla tych co nie chcą PS+ i nie mają zamiaru mieć (szaleńcy szczególnie jak chodzi o gry na vitę) to wystarczy maks 16gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 16:51, Kafar napisał:



Ja mam zamiar zaopatrzyć się w zestaw z AC a do tego dostałem na maila kod od playstation dzięki któremu do tego zestawu dają mi kartę 8gb. Na początek więc mam zamiar wziąć sobie oprócz tego zestawu, PS+ oraz jakąś gierkę, myślałem nad LBP. A mam pytanie odnośnie tych darmowych gier na PS+ z tego co wiem one są przez pewien czas, gdy ściągnę tą grę i ten okres upłynie to nie będę mógł już w nią grać ? Na jakiej to działa zasadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 17:29, kryst90 napisał:

Ja mam zamiar zaopatrzyć się w zestaw z AC a do tego dostałem na maila kod od playstation
dzięki któremu do tego zestawu dają mi kartę 8gb.

Co zrobiłeś, że dostałeś taki kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować