Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Kingdom Under Fire

16 postów w tym temacie

Jeżeli ma ktoś linka do jakiejś obszernej stronki o KUFie to porsze podać. Ja szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem. A tak pozatym to szkoda że ludzie nie grają już w tą gre na sieci bo brakuje ludzi i czasami serwer świeci pustkami a gra przecierz jest bardzo fajna i gra się podobnie jak w Starcrafta.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez szukalem cokolwiek o tej grze ale niestety nawet patha nie znalazlem
pozatym dreczy mnie edytor w wersji shareware dodany do pelnej wersji - bez urazy ale jak sie placi za pelna wersje i dostaje sie edytor w takiej wersji to dla mnie jest kompromitacja dla wydawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:58, niklo napisał:

tez szukalem cokolwiek o tej grze ale niestety nawet patha nie znalazlem
pozatym dreczy mnie edytor w wersji shareware dodany do pelnej wersji - bez urazy ale jak sie
placi za pelna wersje i dostaje sie edytor w takiej wersji to dla mnie jest kompromitacja dla
wydawcy


Zainstaluj patha gold jak wchodzisz na wargate to sam sie instaluje i masz caly edytor + quick save w grze
jak nie masz to daj maila to Ci go przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć czemu na WarGate nie mogę się podłączyć do żadnej gry? Za każdym razem, gdy próbuję się połączyć z serwerem jakiegoś gracza pojawia mi się komunikat "Dołączenie do gry niemożliwe". Niestety z pomocy technicznej Cdprojektu skorzystać nie mogę, bo KUF nie ma na liście gier w pomocy technicznej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Mam ogromny problem z przejściem 8 lub 9 misji. Należy w niej doprowadzić Moonlighta, Curiana i Mysterous Knight do Altar of Destruction. Rozwaliłem wszystkich przeciwników i dotarłem do takiej dolinki na wyspie (w centrum mapy), gdzie jest ten Altar i coś na wzór teleportu (Beacon - w kształcie pentagramu). Do dolinki nie ma zejścia. Innego teleportu niemogę znaleźć. Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Naprawdę nikt z obecnych nie grał w tą grę? Męczyłem się pół dnia by przejść ten scenariusz. Jako, że nie można zapisać, będę musiał wyłączyć. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff! Udało się. Sposób był prosty. Moonlight ma czary teleportacji i za ich pomocą trzeba przenieść się do wnętrza doliny. A tam już finish. Do 8 planszy mogę pomóc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:49, artvonc napisał:

Uff! Udało się. Sposób był prosty. Moonlight ma czary teleportacji i za ich pomocą trzeba przenieść
się do wnętrza doliny. A tam już finish. Do 8 planszy mogę pomóc. ;-)


Ja tam już dawno przeszedłem całą kampanię obydwoma stronami. Wymiatam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj na Wargajcie ostatnio się serwerowi poprowiło i częściej można grać aha i wchódz na KUF -1 jak bedziesz dobry to weźnimy Cię do polskiego klanu. Sam gram od wczoraj musze sobie poprzypominać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:07, Lumbago napisał:

Graj na Wargajcie ostatnio się serwerowi poprowiło i częściej można grać aha i wchódz na KUF
-1 jak bedziesz dobry to weźnimy Cię do polskiego klanu. Sam gram od wczoraj musze sobie poprzypominać
wszystko.


Może spróbuję, ale dopiero za jakiś czas, bo jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie. Zresztą znając moje szczęście, znowu nie będę mógł się z nikim połączyć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ja tez nie moglem zapisać i to mnie wkurzało.
Ale spróbowałem zagrać na sieci i włączyła mi się opcja aktualizacji gry w którymś momencie.
Po uruchomieniu jej mogłem już zapisywać grę kiedy chciałem w trybie na jednego użytkownika.
Ale na sieci nie mogłem nikogo znaleźć kto byłby aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować