Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spełniamy obietnicę - tapetki na forum

39 postów w tym temacie

Fajnie, że tapety w końcu trafiły tam gdzie trzeba. Jeszcze raz dzięki za wyróżnienie.

W tajemnicy dodam, że sam wybrałem sobie tapetę od Luzaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym specjalnie narzekał, ale jak zem sobie ustawił maskymalną ilosć tematów; tematów podfor i postów jaką tylko mozna wyswietlić.
To troszkę mi się rozmiar tej tapetki czasem niewystarczający się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie była do końca wiadomo czy tapeta będzie jeździć, czy będzie ustawiona na sztywno. :P

Teraz tylko czekam na rushoffom skórę dla forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Korzystam ze skórki bodajże Luzac''a taka "darksajdowa" od tych wszystkich jasnych sweetaśnych kolorków, to już mnie oczy pobolewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:38, Zgreed66 napisał:

To troszkę mi się rozmiar tej tapetki czasem niewystarczający się wydaje :)


Na całość, ze wszystkimi podforami otwartymi tapetka byłaby bardzo duża - ale można by spróbować kiedyś.

btw. ja przez ostatnie kilka dni wypróbowałem wszystkie, na razie używam Luzac'owej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego tylko 5 teł, ja bym chciał więcej teł do wyboru, bo w konkursie było więcej fajnych teł zgłoszonych ;]
Ale dobrze, że chociaż kilka tych teł jest. Lol.
Na serio- fajnie, zaraz obczaimy które tu najlepiej pasuje i załadujemy sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały bug: po ustawieniu tapetki, a następnie przełączeniu szerokości forum na zmienną, tapetka zostaje.'

EDIT: nie naprawiać tego, z zieloną wygląda ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukryciu ulubionych tematów i wszystkich oddzielnych forów jako tako to wygląda. Gdy jednak nie mam ich poukrywanych lub trafiam na jakiś dłuższy temat, wszystko się psuje. Dół strony to tylko białe/czarne/szare tło (w zależności od wybranej skórki). Nie można zrobić tak, jak w przypadku GS-ów, tzn. tło jest stałe a strona główna się przewija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blad:

Moge zrozumiec, ze majac wybrana opcjeopcje by szerokosc forum bylo zmienne, nie mam mozliwosci wybrania tapetki, ale... gdy zmienie na ''stala 850px wybiore jakas tapete, a pozniej zmienie z powrotem na zmienna szerokosc to tapeta nie wraca do domyslnej, wiec robi sie cos takiego jak na obrazku ponizej:


I zeby to teraz poprawic musze wejsc do opcji, zmienic szerokosc, zapisac zmiany, wejsc z powrotem do opcji, zmienic tapete, zapisac zmiany. ufff...

20110127163445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:35, Piotrek_K napisał:

I zeby to teraz poprawic musze wejsc do opcji, zmienic szerokosc, zapisac zmiany, wejsc
z powrotem do opcji, zmienic tapete, zapisac zmiany. ufff...


Spoko, poprawimy - chociaż zbyt często to raczej się nie zmienia szerokości forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:40, Laid_back napisał:

Spoko, poprawimy - chociaż zbyt często to raczej się nie zmienia szerokości forum ;)

Ja tam tylko sygnalizuje blad ;) - reszta nalezy do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie to czarne "grasz?", ale powiem szczerze, że już się jakoś przyzwyczaiłem do tej szarości i dziwnie się czuję z innym kolorkiem, ale za to odkryłem dzięki temu ''ustawienia forum'' i sobie zwiększyłem liczbę wyświetlanych tematów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 17:53, Kwas17 napisał:

Ustawiłem sobie to czarne "grasz?", ale powiem szczerze, że już się jakoś przyzwyczaiłem
do tej szarości i dziwnie się czuję z innym kolorkiem, ale za to odkryłem dzięki temu
''ustawienia forum'' i sobie zwiększyłem liczbę wyświetlanych tematów ;D


Ta czarna wersja jest najładniejsza, wszystko pasuje do ciemnego skinu forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować