Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NGP (PSP 2) za mniej niż 600$?

77 postów w tym temacie

będzie 399$ nie mniej. Uważam że na Polskie standardy to i tak cholernie drogo będzie kosztować, i nie jeden budżet domowy by szlak trafił po zakupie tejże konsolki za gotówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 23:31, dudi_mati napisał:

To chyba na 2 różnych planetach żyjemy,
tylko proszę cię niemów mi że M$ jest dla SONY konkurencją na rynku konsol przenośnych


Heh, wytłumaczę na zrozumiały bardziej: jeśli chodzi o przenośne konsole to Nitendo tak daj po dupie Sony, że to ciężko nawet nazwać "konkurencją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 14:03, tylor2 napisał:

Boję się tego, że panowie z Sony wpadną na pomysł "przecież 599<600, więc czego chcecie"
A sam konsolkę bym chciał za 1200 zł maks.


ja obstawiam że taka właśnie będzie cena tej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 21:14, bobobo napisał:

> Mam nadzieję że do 1,000 konsolka się zmieści :)

Nie licz na to :\ Jak chcesz hanhelda o takiej cenie to kup ipoda lub 3DS - a


No tu chyba najlepiej będzie kupić 3DS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Belgi i mnie to dupa obchodzi ile to bedzie kosztowac w Polsce a na pewno w Polsce to sie moze wydawac kupa kasy ale tutaj wszyscy zarabiaja 1pln=1euro wiec to jest duzy problem w cenie dla was.

Dobra wiec kosztowac 300 euro to nie moze bo to za malo (tyle to ipod kosztuje) lecz ps3 kosztuje tez 300 euro wiec to obniza w moich oczach cene ngp. 600 euro moze kosztowac w dniu premiery ale cena szybko spadnie i utrzyma sie tak kolo 450 euro.potem znowu spadnie i bedzie 350 ale taniej to bedzie bo 3 latach wiec nie ma na co liczyc :D

ja wydac maksymalnie na ngp moge tak z 400 euro bo wiecej sie nie opyla dac za takie cuś :D

pozdrawiam wszystkich ktorzy liczyli na malutka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:41, puszystygujda napisał:

yyym 300$ za takie coś??? wtf?


Co wtf ? Mógłbyś rozjaśnić o co Ci chodzi ?
Napisałem, że kupiłbym za taką cenę, nie że "tyle będzie kosztować". Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować