Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live Gold za darmo w ten weekend

42 postów w tym temacie

Nie bangla :( Próbowałem zmłócić paru lamerów w Halo 3 i mi ta diabelska machina powiedziała, że nie mam konta GOLD. Jak dla mnie taka (nie działająca) promocja to o kant rzyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu i w co nalezy wejsc w tym polskim oddziale M$, zeby sie zalapac na ten free gold? Konto jest na Polske, a multi nadal brak. Tak samo jak Twittera... Moze zamykaja na noc?

p.s. serdecznie witamy RPA w Europie. Nie mogli sie przylaczyc przed Mundialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby działał Wam ten darmowy weekend to Bulletstorma ani Crysis 2 byście nieściągneli i było o tym pisane. A co do samej promocji czytałem wiele różnych rzeczy na ten temat, podobno jest jakaś awaria i darmowy weekend działa tylko w USA. Ale kto wie może rano będzie działał u Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajny "darmowy" weekend ;/ Wczoraj wieczorem jak tylko przeczytałem szybko konsolka do neta i myślałem , że sobie w GTA połupie a tu nici ;oo Suuper ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie trzeba kliknąć w opcję na XBL "Wypróbuj konto GOLD" czy coś w tym stylu? Bo widziałem coś takiego, ale ja golda mam, więc nie mam jak tego sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:29, peter000 napisał:

Nie da się w to kliknąć.


Aha to w takim razie ktoś w Polsce zapomniał kliknąć tej funkcji ;). No bo po co mieliby dać reklamę, że mają weekend darmowego golda, a przy tym nie dać tego darmowego golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować