Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo szykuje Pokemony nie tylko na 3DS-a

10 postów w tym temacie

Mam nadzieję,że do tych pokemonów na 3DS będzie dołączany Pokewalker, chociaż są na to małe szanse :\ Jak nie będzie to kupie sobie edycje Heart Gold ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla pokemonów (soul silver) kupiłem parę dni temu NDS-lite ; P i teraz czuję się jak ktoś, kto kupil ps2 w premierę ps3. Choć z jednej strony gdybym znów miał czatować na obniżkę ceny 3ds, to znów doczekałbym się kolejnej generacji tego ulepszonego gameboya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś wieści nt. najważniejszego w moim rankingu tytułu na 3DS. Prędzej czy później kupię tę konsolę, choćby tylko dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Pokemon akurat elfa(?, raczej Hylianina) w zielonym wdzianku popularnością przebija i jedynym rywalem dla niego jest wąsata osóbka w czerwonej czapeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maaarzy mi sie remake albo starych red/blue/green/yellow albo gold/silver/crystal na 3ds...

Z powodu sentymentu grania na Game Boyu w owe gry ; ) mimo iz doroslem, to chetnie bym sobie w nowej oprawie i tak zagral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cadeus

Na GBA pojawił się Pokemon Fire Red oraz Leaf Green, zawierający 250 pokemonów z edycji 1 oraz 3 w świecie edycji pierwszej z grafiką edycji 5. Czyli wszystko co najlepsze w najnowszych pokemonach bez tych pokracznych mutantów, która wciskane są nam od edycji 5 ;p.
(Nie wiem czy dobrze nazwalem Geny, ale pierwszy to wedlug mnie blue i red 2. yellow, 3. Silver i gold.
4. Crystal. 5. nie pamietam jak sie juz nazywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

calymi seirami to sa
Blue/Red/Green i ''''master-wersja'''' Yellow
Silver/Gold i ''''master-wersja'''' Crystal
Potem chyba Ruby/Sapphire i master to emerald
leaf green/fire red
etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować