Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już ponad 7 tys. zamówień przedpremierowych Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2!

50 postów w tym temacie

Fajnie, gratuluję. Szkoda, że kolekcjonerka nie zawiera jakiś bardziej zachęcających gadżetów a''la naszyjnik, który był w pierwszym Wiedźminie. Wtedy bym pewnie zakupił ;) Albo się nie załapał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy po premierze jakieś egzemplarze będą gdzieś tam jeszcze zalegać :P. 7tyś, ładnie. Z tego co pamiętam to wszystkich jest 9tyś? W każdym razie życzę jak najwięcej sprzedanych kopii zarówno EK jak i standardowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:22, Damianuss1 napisał:

Ciekawy jestem czy po premierze jakieś egzemplarze będą gdzieś tam jeszcze zalegać :P.
7tyś, ładnie. Z tego co pamiętam to wszystkich jest 9tyś? W każdym razie życzę jak najwięcej
sprzedanych kopii zarówno EK jak i standardowej edycji.


Chyba 10tys :D ale nie pamiętam.
Gratulacje :D, jeszcze upchniecie te 3tys spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerkę zamówiłem już dawno tego i nic mnie nie zmusi do rezygnacji z pre-ordera.

PS: O tą promocję Bad Company 2 nie miejcie do mnie żalu, ale wczoraj kupiłem w Saturnie. Wygrał fakt, że u Was musiałbym zapłacić 15zł za kuriera, a saturn po drodze z pwr :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie byście sprzedali resztę gdybyście na allegro wystawili bo są ludzie którzy nie wiedzą, że tu można zamówić i kupują u ludzi to wykorzystujących nawet za 400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję standardową edycję, nie interesuje mnie zawartość EK... Co innego gdyby była figurką Geralta albo wiedźmiński medalion, nie widzę żadnego zastosowania dla marmurowej głowy.Cieszę się bardzo że rodacy wspierają chłopaków z RED''a za ciężką pracę i że gra sprzeda się u nas w dużej liczbie egzemplarzy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:49, Sanders-sama napisał:

Ja kupuję standardową edycję, nie interesuje mnie zawartość EK... Co innego gdyby była
figurką Geralta albo wiedźmiński medalion, nie widzę żadnego zastosowania dla marmurowej
głowy.Cieszę się bardzo że rodacy wspierają chłopaków z RED''a za ciężką pracę i że
gra sprzeda się u nas w dużej liczbie egzemplarzy XD

Jak to jest bardzo fajne zastosowanie postawić w ogródko obok krasnali. A co do tematu to mnie w tej liczbie nie ma i nie będzie, za biedna ta edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:40, kuba_362 napisał:

Damianuss1 , Rincewind ---> Jest 9999 sztuk :)


Jest ich więcej - 9999 trafiło do sprzedaży na Gram.pl, ale jest jeszcze pula, że tak powiem, wewnętrzna. :)

Te 3 tys. jeszcze przed premierą powinny spokojnie zejść, gdy przed premierą zacznie się piekło hype''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:20, Moooras napisał:

Lepiej pójść do sklepu i poprawić statystyki z cd action o sprzedaży gier w Empiku

o nie XD, lepiej nie przeszkadzac symulatorowi farmy, niech dotrze do 1 miejsca :D

nie cieszcie sie tak bo nie wiadomo ilu ludzi ostatecznie kupi, zamowione nie rowna sie sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile ogólnie jest zamówionych??? Dotyczy tylko Polski?? Kurka ciężki rok.... Crysis 2 , Wiedźmin 2...:) Wieśka kupie na pewno, albo przed albo kilka tygodni po premierze, ale nie ma bata - to jest nasz patriotyczny obowiązek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 tysięcy to dość sporo samej kolekcjonerki, nie wiadomo ile osób anuluje zamówienie na EK. To jedynie przykład że kolekcjonerka zawsze do gry powinna powstać.
Ale jak widziałem jak sprzedaż rusza i okazało się ze wypuszczą EK 9999 sztuk to po chwili okazało się dla mnie ze to nie kolekcjonerka.
Kolekcjonerka jakoś mi się kojarzy jak jest to towar gdzie nakładu sie nie powiększa i jest tego mało, czyli jak by było około tysiąca to wtedy inne było by uczucie posiadać EK.
Potem sobie pomyśleć że tylko 1000 sztuk na Polskę i jestem jednym właścicielem tej Edycji. Nie wiem jak Wasze odczucia i opinie wobec tej EK.

Tylko czemu narazie nikt nie pisze ile zostało zamówionej Edycji Standardowej, tu na pewno będzie o wiele więcej niż 7 tysięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować