Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2 identyczny na PS3 i X360, ale...

15 postów w tym temacie

Umożliwi on właścicielom tego wydania wspólną rozgrywkę z pecetowcam
Chciałbym taką rozgrywkę widzieć w innych FPSach i sprawdzić kto ma przewagę. Miłośnicy pada czy myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że myszka daje więcej precyzji. Ale da się stworzyć FPSa przyjemnego dla miłośników konsol. Ostatnio popykałem trochę w Bulletstorm na PS3 i sprawiło mi całkiem sporo frajdy, i nie zrzucałem słabego skilla na analogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby ktoś ich zmusił do porzucenia PC to Valve prędzej popełniłoby publiczne seppuku niż mieliby się spalić ze wstydu przed liczną grupą fanów na całym świecie :P. A tak bardziej serio, to nie porzucą swojej wiodącej platformy. Będą wspierać konsole co im się chwali, ale nigdy nie zaczną użalać się nad sobą i mówić, że "to przez piractwo nie robimy gier na PC".

PS: A swoją drogą zobaczcie, że wielu narzeka na taką Bethesdę. Marudzi na ich gry, ale czy zauważyliście, że wszystkie 4 ich gry zapowiedziane na ten rok lądują na PC, X360 i PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Micro$hit nie wykazał wsparcia, więc guzik dostanie :P
Szkoda tylko, że na tym ucierpią tylko gracze, a nie "gigant" z Redmond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony tutaj wykazało się swoim otwartym podejściem do tematu gier na sp3. Co nie znaczy że polityka MS mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 22:15, Berkel napisał:

Umożliwi on właścicielom tego wydania wspólną rozgrywkę z pecetowcam
Chciałbym taką rozgrywkę widzieć w innych FPSach i sprawdzić kto ma przewagę. Miłośnicy
pada czy myszki.


Były już testy robione pod tym kątem, użytkownicy konsol czyli padowi-fpsowcy dostawali nieziemskie baty od graczy stricte pc. Nawet auto-aim który jest na konsolach nic nie wskórał. Gdzieś na gramie też o tym wspominali [oryginalny artykuł masz gdzieś na gamespocie a na gramie w archiwum newsów też coś powinieneś wyszperać - ja jestem za leniwy i na dziś już zbyt śpiący wybacz =) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuje firmy które wydają swoje produkcje na wszystkich głównych platformach...znaczy to ni mniej ni więcej że chcą dotrzeć do jak największej grupy odbiorców (czyli są pewni jakości swojej produkcji). Oczywiście to tylko takie moje wyobrażenie -zapewne mylne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyglądały mody na x360 i (przede wszystkim) PS3. Podobno będą mogły być importowane z PC na obu tych platformach. Mam nadzieję, że opcja ta będzie nieco popularniejsza niż w przypadku Unreal Tournament 3 i nie będzie w jakiś bezsensowny sposób ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft kiedyś wypowiadał się o steamie na x''ie, dlaczego nie chce go implementowac, i brzmialo to dosc solidnie i przekonująco, jest na gramie news ale nie chce mi sie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 19:36, mrviruso napisał:

Jak dla mnie Portal jest fajny i myślę że Portal 2 też będzie

Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad ta grą ale dzisiaj pożyczyłem orange box od kolegi i zagrałem. Super giera, nie ma to tamto. Nie jest trudna ale i tak przejście z poziomu na poziom daje wielką frajdę... Pewnie troszkę bardziej się zastanowię nad nabyciem. Choroba, tyle dobrych tytułów a skąd na to PLNy brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować