Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Oficjalnego poradnika do Dragon Age II zapowiedziana

20 postów w tym temacie

Kolekcjonerska wersja poradnika... To ja proponuję jeszcze kolekcjonerską wersje Edycji Kolekcjonerskiej DAII. Taką mega-kolekcjonerkę wśród kolekcjonerek. Dajmy na to: kubek, który będzie bardziej kolekcjonerski, niż te kubki ze zwykłej kolekcjonerski, potem tak samo jakaś koszulka itp. XD

A ja poproszę gołą płytkę z oryginalną grą, w foliowej kopercie. Z odliczoną ceną tych wszystkich hiper-mega-dodatków. Zamiast słono płacić za "bycie prawdziwym fanem, koneserem i w ogóle", wolę kupić sobie kolejną gierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:44, Abe83 napisał:

A ja poproszę gołą płytkę z oryginalną grą, w foliowej kopercie. Z odliczoną ceną tych
wszystkich hiper-mega-dodatków. Zamiast słono płacić za "bycie prawdziwym fanem, koneserem
i w ogóle", wolę kupić sobie kolejną gierkę ;)

Dlatego ja się przerzuciłem na dystrybucję cyfrową, przynajmniej nikt mi nie wpycha makulatury czy innych śmieci. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Edycja kolekcjonerska poradnika" brzmi śmiesznie, ale sam pomysł ulepszonego wydanie jest jak najbardziej ok. Nie ma się co czepiać, osobiście wolę kupować książki szyte w twardej oprawie, a jak jeszcze mają ładną szatę graficzną, odpowiednią jakość papieru i nawet trochę obrazków, to tylko się cieszyć. No oczywiście to wszystko musi kosztować, ale fakt, że za jakość i dodatki się płaci, nie jest chyba jakąś nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:26, Degrad napisał:

poradnik? ktos tego uzywa?

Korzystam z poradników (internetowych, nie drukowanych, żeby było jasne) odkąd takowe w ogóle są dostępne do w zasadzie każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry (solucja i artbook w jednym, do tego lepsza jakość wydania), jednak sama nazwa zupełnie nietrafiona, ale nie jest to też powód do robienia z tego wielkiej afery, podobnie jak z tym DLC zapowiadanym 3 miesiące przed premierą, które jest jedynie bonusem dla ludzi, którzy zamówili pre-order (i relatywnie lepszą formą dodatkowego kontentu niż miecz czy zbroja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak chyba nikt jeszcze nie wpadł na pomysł kolekcjonerskiej wersji poradnika."

Nikt? Zaraz - przecież do pierwszego Dragon Age''a też wyszedł poradnik w wersji kolekcjonerskiej - z twardą okładką, artami, mający ok 100 stron więcej niż jego wersja podstawowa w miękkiej okładce. God of War 3 też doczekał się edycji kolekcjonerskiej z pocztówkami, twardą okładką... Jeszcze tylko wspomnę o poradniku do gry StarCraft 2, gdzie edycja kolekcjonerska z twardą okładką również się ukazała.
No ale jeszcze chyba nikt nie wpadł na pomysł żeby wydać poradnik w wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do StarCraft II poradnik tez byl w Edycji Kolekcjonerskiej. I nawet go posiadam w swoich zbiorach, brat w USA kupil mi na urodziny. Oprocz poradnika sa jeszcze dodane opisy wszyskich map (wydrukowane osobno w formie takiej, ze mozna postawic na biurku). Tak wiec juz wczesniej ktos wpadl na pomysl, ze i poradnik do gry mozna wydac w Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2011 o 11:55, Kadaj napisał:

Dlatego ja się przerzuciłem na dystrybucję cyfrową, przynajmniej nikt mi nie wpycha makulatury
czy innych śmieci. ;p


Fakt. Gdybym tylko miał łącze bez limitów, też bym się w to bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie to samo kosztuje 11$, więc wcale nei jest to jakaś szalona inwestycja. Książka z twardej oprawie, z dobrymi ilustracjami, 288 stron (o ile mnie pamięć nie myli) za 11$, do tego jeszcze dodatki, całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi wydawać kasę na coś takiego to proszę bardzo. Ja wolałbym się dowiedzieć, czy EA planuje wydanie EK samej gry, czy też jedyne co chciało im się przygotować to jakieś Signature Edition, które poza zmienioną okładką i kilkoma wirtualnymi śmieciami nic nie zawierało? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować