Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angry Birds 2 w produkcji?

13 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że druga część znajdzie się również w Android Market ^^. Jedynka była godna, swego tytułu. I warto było poświęcić 20 zł, za tak przednią rozgrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:35, Casprov napisał:

Mam nadzieję, że druga część znajdzie się również w Android Market ^^. Jedynka była godna,
swego tytułu. I warto było poświęcić 20 zł, za tak przednią rozgrywkę :)


Na ajfona kosztuje dolara a na androida 20 zł? Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2011 o 14:12, sirufok napisał:

Na ajfona kosztuje dolara a na androida 20 zł? Nieźle.


Bodajże 18,99 : ) To i tak nie ma różnicy ; ) Gra warta jest tych pieniędzy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 14:12, sirufok napisał:

Na ajfona kosztuje dolara a na androida 20 zł? Nieźle.

Nie słuchaj go, nie wiem o co mu chodzi :P Na Androidzie gra jest za friko, choć zawiera reklamy.

Ech, ja jeszcze nie przeszedłem wszystkich poziomów w pierwszej części, nie mówiąc o Seasons czy zrobieniu we wszystkich wyniku na 3 gwiazdki :P Ale i tak łykam, Angry Birds to obok Fruit Ninja najlepsza gra na przenośny sprzęt (tel./smartfon) z jaką miałem do czynienia. Ekipie z Rovio Mobile można zaufać w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 14:26, Casprov napisał:

Bodajże 18,99 : ) To i tak nie ma różnicy ; ) Gra warta jest tych pieniędzy ^^.


Czyżbyś się na coś naciął (sądząc po wypowiedziach kolegów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 18:34, sirufok napisał:

> Bodajże 18,99 : ) To i tak nie ma różnicy ; ) Gra warta jest tych pieniędzy ^^.


Czyżbyś się na coś naciął (sądząc po wypowiedziach kolegów)?


Yyy .. no raczej O_o ? Wiem że jest płatna i bezpłatna wersja Angry Birds, i dobrze pamiętam że kupowałem tą płatną ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Androida, ale na Maemo jest za darmo plus płatne rozszerzenia z dodatkowymi planszami. Na razie 4 sztuki po średnio 50 plansz. Każda za jakieś 8 zł. Naprawdę dobre. Ostatnio nie gram na kompie, a na to znajduję czas i kombinuję jak zdobywać po trzy gwiazdki na planszę. To talnie godne swojej ceny. Rovio zresztą wie jak zrobić dobrą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angry Birds wymiata. I to piszę ja - gracz komputerowy z krwi i kości. Wczoraj zainstalowałem Wściekłe Ptaki na mojej nowej komórce i wsiąkłem bez reszty. Świetna pozycja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że to screen z ''dwójki'' AB - sądząc po dość istotnej zmianie ''fabuły'' (jeśli to tak można nazwać) w "Rio" raczej wątpię, żeby wracali znowu do motywu ze świniami :p
Chociaż, kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować