Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - Flashpoint trailer

25 postów w tym temacie

Rany, wcześniej ta grafika ładniej jakoś wyglądała... WoW przynajmniej swój specyficzny styl, o który tutaj ciężko. Ta gra po prostu jest brzydka :/

Przynajmniej gameplay wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żeby wyglądało to szczególnie zachwycająco. I nie chodzi nawet o grafikę, ta akurat w MMORPGach jest mało istotna. Jakoś sam gameplay mi nie pasuje. Postaci są jakieś takie... sztywne. Beznamiętne.

Miałem spore oczekiwania co do SWTOR, ale z każdym kolejnym trailerem widzę, że poczekam z kupnem tego tytułu do czasu, gdy ukaże się kilka recenzji. APB też na początku zapowiadało się na megamiodny tytuł, a co z tego wyszło, wszyscy wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście BW musi mieć własnego Yode w grze,a najlepiej trzech!
Obsidian jakoś sobie poradził bez tej rasy w drugiej cześci KotoRa a Ci muszą ich wciskać wszedzie na siłe.
Dobrze że jeszcze Anakin''s Betrayal nie dali na koniec trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi wyżej - animacje postaci tragedia, śmiem twierdzić że stare kotory mają lepiej sklejone modele postaci.
No i fabularnie jakaś kaszanka w tej instancji - co tam robi yoda ? Yoda w starej republice, bez jaj, tego fabularnie się nie da wytłumaczyć...
Chyba że to jest Vandar tokare, ale Vandar zarówno w wersji komiksowej [komiks KOTOR] jak i w pierwszym kotorze wygladał zgoła innaczej.
A co jak co ale przedstawicieli tej rasy było niewielu w kanonie - tylko wspomniany Vandar oraz Yoda i Yaddle... A z pewnoscią na filmiku to nie była ani Yaddle ani Vandar [przynajmniej na oko wizualnie]...
Bio daje ciała na całej linii....


@SarenkaB
Nie przesadzaj, akurat Vandar powinien się pojawić w TORze bo fabularnie i w linii czasu to jest okres kiedy to on jest arcymistrzem zakonu, jego brak był by fabularną wtopą [gorzej że na filmiku to nie jest najprawdopodobniej Vandar i tu jest fabularny klops]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 15:54, Pietro87 napisał:

No i fabularnie jakaś kaszanka w tej instancji - co tam robi yoda ? Yoda w starej republice,
bez jaj, tego fabularnie się nie da wytłumaczyć...


To nie jest Yoda, tylko jego dziadek. ;) Ale istotnie ten nie-Yoda gra jego rolę.
Ze wszystkiego, co do tej pory BW pokazał, najlepsze był trailery filmowe.

We must fight for The Republic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cinematic trailer TOR''a wgniótł mnie w fotel, zmiażdżył mi odbyt, itd., itp., etc., do tej pory trzymam go na dysku w HD. Drugi również dawał radę. Natomiast gameplaye wyglądają odtrącająco. Przeczuwam niezłą klapę po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do animacji za bardzo nic nie mam - to MMO w końcu a tutaj cieżko o 100% wykrywanie kolizji i zwinność jak np w AC, chociaż widać, że pomiędzy każdym ruchem jest ta "sekunda" przerwy. Z rzeczy, które najbardziej kuleją to grafika. To cieniowanie w ogóle nie pasuje i sprawia, że wszystko wygląda jak z plastiku. Mogli zastosować "twardsze" cienie i zrezygnować z połyskujących powierzni. W WoWie sprawdza się to świetnie i artyści mogą się popisać (w Borderlands rysowane tekstury też były świetne).

Mam dziwne wrażenie, że jednak gra nie będzie aż taka cudowna jak zapowiadają... wcześniej walka wyglądała jakoś tak bardziej naturalnie na filmikach tutaj wszystko stoi jak w strategii - wykona swoją animacje i wraca do pozycji startowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic VII : The Old Republic

tyle gwoli komentarza o animacji i grafice, która, spójrzmy prawdzie w oczy, może i nie musi być najlepszą z możliwych, ale nie powinna też odstręczać od produktu, nie powinna w negatywny sposób, wpływać na przyjemność czerpaną z obcowania z danym tytułem. Internet pełen jest negatywnych komentarzy właśnie odnośnie grafiki i animacji + pojawiają się głosy, czy aby kierunek jaki obrał Bioware (czyli skupmy sie na historii, a co z resztą? niewiele możemy powiedzieć) jest na tyle dobry, aby przykuć uwagę gracza na dłużej niż okres podnoszenia poziomów i eksploracji. Sporo się nagadali odnośnie "epickości" questów i swiata, lecz bardzo mało o tym, co jeszcze może ten mmo zaoferować. Ogólnie, ilu z was chce spędzać wiele godzin na słuchanie npców, cutscenes etc podczas questowania ? Ja na pewno nie. To mmo, ma być fajnie, ma być akcja, ma być masowo. Od wspaniałych historii i epickich podróży jest single player (albo literatura/książki) :P

Chyba jedyni, którzy zdają się nie zwracać uwagi na kulejąca grafike i animacje, są zagorzali fani star wars, a takich na oficjalnym forum pełno, nie idzie tam nawet napisać zdania o swoich uwagach dotyczących grafiki/animacji :D

Final conclusion: Rift > TOR, Awaiting Guild Wars 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87

Mylisz się, Vandar nie był arcymistrzem zakonu. Należał on po prostu do Rady na Dantooine - tej MAŁO WAŻNEJ

Następna sprawa - Vandar prawdopodobnie nie przeżył KotOR''a 2, gdzie odnajdujemy ''''ostatnich Jedi'''' a o nim ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2011 o 19:59, Powers-P1 napisał:

Następna sprawa - Vandar prawdopodobnie nie przeżył KotOR''a 2, gdzie odnajdujemy ''''ostatnich
Jedi'''' a o nim ani słychu.


TOR dzieje się fabularnie przed 1szym i drugim kotorem więc vandar zyje w tym time-linie.
Był zarówno mistrzem w " Jedi High Council" jak i w "Council of the Jedi academy" podczas swojego żywota [te informacje masz czarno na białym w komiksie kotora, z którego dodatkowo wynika że był najpotężniejszym jedi swoich czasów, nie licząc Revana który był wyjątkowo zdolnym i potężnym jedi i w komiksach jest wspominany jako potężniejszy użytkownik mocy niż cała ówczesna rada jedi - nie mniej Revan nie jest ani jedi ani sithem, ciężko gdziekolwiek go sklasyfikować]

Vandar i Vrook odgrywają w starej republice role analogiczne do tych jakie w czasach nowożytnych pełnili Yoda i Windu - czyli nieformalnych mistrzów zakonu mających decydujące zdanie podczas posiedzeń rady.

Vandar także bodajże w numerze 5tym lub 6stym zostaje określony przez Luciena jako wielki mistrz zakonu jedi [tak lucien zwraca się do niego w jednej z ich rozmów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 21:32, Pietro87 napisał:

TOR dzieje się fabularnie przed 1szym i drugim kotorem więc vandar zyje w tym time-linie.


Z tego co ja się orientuję to TOR dzieje się już po drugiej części KOTORA.

Co do samego trailera. Nie ma źle, grafika nie jest aż taka brzydka - jakiś tam swój styl ma. Zdaje się, że chętnie zainwestuję w tą grę pieniądze, choć przed premierą może się jeszcze wiele zmienić. Czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem przed wojnami mandaloriańskimi ? Czyli nomen omen przed kotorami ?
Chociaż fakt coś mi świta - gdzieś był materiał o ujawnionej planecie taris która jest doszczętnie zniszczona - czyli po pacyfikacji Malaka.

Ale to też by się kupy nie trzymało - kotor2 kończy się kanonicznie po jasnej stronie mocy, czyli suma summarum rozpadem zakonu jedi bo exile nie zamierzał go odbudować, wyszkolił jedynie garstkę jak ich nazwała kreia "prawdziwych jedi", ale mowy o odbudowie zakonu nie było.

Co jak co ale póki nie przelookam całej chronologii na stronie bio [wszystkich time-lineów jakie zapodali] to się pewnie nie połapię [olałem śledzenie tora, zawodzi mnie to jak na odjeb się robią ten mmo, ta animacja woła o pomstę do nieba, sztywność rozgrywki tak samo]


P.S.
Zgadzam się z przedmówcami - cinematic trailery wymiatają, mogli by z nich jakiś porządny animowany film złożyć, bankowo miało by to oglądalność 200% lepsza niż wszystkie gówna z pod znaku wojen klonów razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować