Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyfrowy Bulletstorm na PC będzie wymagał ciągłego połaczenia z Internetem

34 postów w tym temacie

"akceptacja umowy licencyjna"
Tak szczerze, to jest z translatora? :)

Podoba mi się, że zaczynacie wstawiać oryginalne wypowiedzi - oczywiście, nie szpanuję swoim angielskim (no bo też bez przesady - żaden ze mnie native speaker), ale przyjemnie jest zobaczyć oryginały. W każdym razie - dziękujemy że w końcu to zrobiłeś, Zaitsev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 22:00, Kretoszczur napisał:

"akceptacja umowy licencyjna"
Tak szczerze, to jest z translatora? :)

Literówka - tak się kończy pisanie newsa o 20. w niedzielę.

Dnia 30.01.2011 o 22:00, Kretoszczur napisał:

Podoba mi się, że zaczynacie wstawiać oryginalne wypowiedzi - oczywiście, nie szpanuję
swoim angielskim (no bo też bez przesady - żaden ze mnie native speaker), ale przyjemnie
jest zobaczyć oryginały. W każdym razie - dziękujemy że w końcu to zrobiłeś, Zaitsev.

O ile sięgam pamięcią, to w przypadku twittów w moich newsach zawsze daję oryginał. Jeżeli tłumaczę dłuższą wypowiedź, to w 80% przypadków daję przynajmniej linka do źródła. Także nie jest to nic nowego, AFAIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Chmielarz podchwycil od napompowanego Cliffa testosteronowe hasełka. Za duzo wspolnego przebywania niestety. Nie potrzebujemy juz drugiego bad ass''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach, kiedy praktycznie każdy użytkownik komputera ma internet, tego typu zabezpieczenie jest OK jak dla mnie. Tylko dwie rzeczy: ono jest OK, póki nie sprawia problemów (w AC2 zdarzyło mi się parę razy, że gra się nie chciała zapisać - cały czas był ten taki rąb migający na ekranie i nie znikał, a po restarcie mnie cofało do miejsca zanim on się pojawił - nie wiem czy to wina tego DRMu, czy samej gry), a po drugie: nie widzę sensu nakładania jakichkolwiek zabezpieczeń (oprócz kodu seryjnego, aby zagrać online), gdyż piraci i tak sobie je złamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować