Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Żale? Dość proste. Przydała by się lepsza kontrola umieszczanych artykułów. Bo jak czytam, że w Fable 2 nowością jest kupowanie i wynajmowanie nieruchomości.
Czy cytując Walida Pharesa, podsumowując pogardliwie, że to znowu wina gier, mimo, że ten sam człowiek twierdzi inaczej... No cóż...
Przydałoby się też popracować nad funkcjonalnością gramsajtów.

Pomysł z wyciąganiem wpisów gramowiczów genialny, ciekaw jestem czym jeszcze świetnym pan redaktor naczelny nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:17, Lucas_the_Great napisał:

Krzysiek za to będzie normalnie na miejscu pracował, a ja pozostanę w swym domowym zaciszu
i wreszcie odbiję sobie zaległości w pisaniu... :)


I GRANIU !!!

To z "HEROŁSAMI" można juz wchodzić do twego zacisza ? Czy przypadkiem zaraziłeś się chorobą "F" wywoływaną przez nowego wirusa o nazwie "New Vegas" od jegomościa Myszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemowa niczym orędzie Tuska. Oby tylko nowy rednacz miał trochę inne podejście do złożonych obietnic niż wspomniany polityk ;) Ale co ja tam będę od razu osądzać - witamy gorąco! Zawsze z radością odbieram wszelakie zmiany na gramie, szczególnie jeżeli dotyczą community. "Co w gramsajtach piszczy" było podwójnym strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że można sobie poczytać ciekawe teksty, które normalnie mało kto by odkopał, to jeszcze zachęciło to innych do odświeżenia gramsajtów. Oby tylko te wszystkie nowe projekty nie upadały i nie odchodziły do historii, po kilku publikacjach, bo i tak już się tutaj kilka razy zdarzyło. W każdym razie trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na pokładzie. :)

"Zrobię wszystko, żebyście byli zadowoleni z mojej pracy." - z takimi wypowiedziami trzeba uważać. Naprawdę.

W formie papierowej pism o grach zawsze podobały mi się wstępniaki od redaktora naczelnego. Ciekawe czy dałoby się to przenieść na grunt internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdejmijcie tę reklamę na górze strony. Teraz jest straszny bajzel. Najlepsze reklamy to IMO te w postaci tła. W zasadzie tylko w takich zauważam treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzyśku,

Mamy nadzieję, że Twój pobyt na gram.pl będzie dla Ciebie i dla społeczności owocny.
Pamiętaj, będziemy Cię oceniać po czynach. Temat "Co w gramsajtach piszczy..." jakoś mi umknął, ale to dobry pomysł. Wszak gramsajty są bardzo cennym dodatkiem serwisu, dzięki któremu zdobywacie i utrzymujecie wielu czytelników (klientów) :)

Pozdrawiam,

Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Snafu + inni oceniający dzień przed zachodem słońca - dajcie mi dwa/trzy miesiące, na wprowadzenie zmian i dopiero po tym okresie zróbcie listę strat. Nowych rzeczy nie da się zaimplementować z dnia na dzień, szczególnie, jeśli chce się to zrobić dobrze.

@mateusz111 – podpisałem się też ksywką, spójrz w sekcję „autor”

@odzio_PL – o wyjazdy się nie martw, będą, relacje z nich też. Jak wszystko dobrze pójdzie, to może nawet uda się obskoczyć E3 :)

@kelus – stare cykle powrócą, ale nie wiem czy wszystkie. Pojawią się też nowe, ale o tym jeszcze nie mogę mówić.

@pr0zmywak – niczego nie obiecuję, ale zobaczę, co da się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Czekam na cudowne recenzje pełne epiczności gier na 3DS''a i Wii. Przez ostatnie parę lat marnie było z Nintendo na gram.pl. Głównie wyszydzano tak naprawdę. Parę dni temu jak była "faza" na 3DS''a to wraz z pojawieniem się NGP ponownie robiono sobie żarty z Nintendo. Inni mają podejście znacznie lepsze. Takie serwisy/organizacje jak gramy na Maxxxa czy powstałe ostatnio na facebooku Nintendo Polska udowadnia, że Polacy nie tylko lubią produkty Nintendo ale i interesują się nowinkami.

Dlatego mam nadzieję, że skończy się dyskryminacja, newsy/artykuły zagrzewające do flamewara pt. "która konsola jest lepsza i dlaczego XBOX720", kopiowanie w słowo w słowo artykułów zagranicznych i prawdziwa immmersja w twórcze dzielenie się informacjami z rynku gier.

Sam bym to porobił ale za darmo to ja herbatę mogę bratu zrobić conajwyżej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować