Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Burdel to w gramie jest od paru lat (i wiadomo kogo można znaleźć w lokalu który nosi taką nazwę). Więc życzę powodzenia. Prawdopodobnie wielu miało dobre chęci ale politycy nasi też mają ;). Proponuje albo wymienić panienki w gramie (nie chodzi mi w tym wyrażeniu o kobiety a raczej facetów) albo musisz zostać na prawdę ostrym alfonsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:13, Lordpilot napisał:

Serio ? A nie dostał 10 min. na spakowanie swoich rzeczy i uprzątnięcie biurka ;-) ?


Nie miałem biurka. Nie bywałem wystarczająco często w biurze. :D
Krzysiek za to będzie normalnie na miejscu pracował, a ja pozostanę w swym domowym zaciszu i wreszcie odbiję sobie zaległości w pisaniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wracając do tego co napisałeś PRZED edycją - a jak Ci się wydaje? :P

Sądze, że ten dzień nie był dla Lucasa szczególnie udany :P Wyedytowałem, bo tak po ludzku trochę mi szkoda człowieka, choć to on w dużej mierze ponosi odpowiedzialność za burdel panujący na gramie i flejmotwórcze newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!
Piszcie może więcej o gierkach z XBL-a, PSN-a itp. Jakieś regularne minirecenzje, czy coś, ja wiem, że u Was w sklepie niem a tych gierek, co nie zmienia faktu, że są one bardzo ciekawe. Wiem, że piszecie o Indie, ale to troszkę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:21, Lordpilot napisał:

Sądze, że ten dzień nie był dla Lucasa szczególnie udany :P Wyedytowałem, bo tak po ludzku
trochę mi szkoda człowieka, choć to on w dużej mierze ponosi odpowiedzialność za burdel
panujący na gramie i flejmotwórcze newsy.


To prawda. Zapewne nie jest to wyłącznie jego wina, ale on odpowiadał za redakcję i w dużej mierze wizerunek Gram.pl. Przykre, ale cóż zrobić Pomylisz się w tańcu - zdarza się, ale tańczysz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Alleluja! :)

Witamy i gratulacje:) W końcu ktoś zrozumiał, że gram.pl zaczyna podupadać. I całe szczęście. Jeśli mógłbym coś zasugerować, to poziom artykułów na gram.pl coraz bardziej ostatnio kuleje. Kiepska stylistyka, przekombinowanie, coraz częstsze wprowadzanie czytelników w błąd nierzetelnymi informacjami, to chyba problemy, które nie tylko ja zauważyłem.

To tyle.

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:15, Joorg napisał:

Może by tak w końcu reaktywować Gramsajt of the Week? :)
Lub całą sekcję "Sobota community".


Ja nie widzę możliwości trzeci czy czwarty raz reaktywowania "SC" ponownie w samej formie, myślę że trzeba ją zachować w pamięci i dać spokój, a zbudować coś innego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jaką mam nadzieję na to, że przyniesiesz z powrotem świetność temu serwisowi. (Pamiętam ja czasy, kiedy na gram.pl wchodziło się praktycznie co godzinę, by zobaczyć jakie to ciekawe artykuły się pojawiły). Brakuje mi teraz wielu rzeczy. Rewelacyjnych konkursów (na zdjęcia, na prace własne), felietonów i innych takich. Jeżeli na gram.pl wrócą "Gry bez prądu" (czy jak nazywała się ta świetna seria artykułów o grach niekomputerowych) i regularne "Tygodnie z...", to w moich oczach będziesz bohaterem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Szreder - niczego nie postawię na głowie, wolę fine tuning

@Semi007 – materiałów wideo na pewno będzie więcej, ale potrzeba czasu, żeby rozruszać filmową maszynę

@pimpnino – głośniejsze pozycje postaramy się testować, mam też w planach opisywanie DLC do popularnych tytułów

@R3nO – popracuję i nad tym premiując odautorskie treści

@Beh0lder – wina skryptu łamiącego tekst. Mogę zajmować się takimi pierdołami albo skupić się na np. materiałach wideo. Co wolisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować