Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Ja bym sobie życzył, żeby co jakiś czas pojawiała się recenzja gry, ale nie napisana tylko nagrana kamerą, Frapsem czy inną rzeczą/programem.
Do tego podpisałbym się pod słowami pana R3nO - niech Gram będzie mniej anonimowy, a bardziej otwarty na ludzi(Hop Cola - otwórz się na innych!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Beh0lder – wina skryptu łamiącego tekst. Mogę zajmować się takimi pierdołami albo skupić się na np. materiałach wideo. Co wolisz? :)

Złej baletnicy...

Materiały dodawane są co kilka godzin, poprawienie kilku literek tak żeby nie biło po oczach (w końcu to poważna strona i wypowiedź red nacza a nie jakiś blog trzeciej kategorii) nie zajmuje aż tyle. A i tak materiały wideo pojawiają się z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zmiana. Tego buńczucznego tonu Lucasa w tekstach a jeszcze bardziej w podcastach (przerywanie, wcinanie się, przekrzykiwanie, wywyższanie) nie dawało się już znieść. Ponadto zrobienia z gram.pl śmietnika również. Zmiana mnie osobiście BARDZO cieszy. Może ten serwis wreszcie odzyska formę, bo ostatnie lata to istna plotkarnia z tekstami na poziomie Super Expresu czy innego Faktu.

Życzę nowemu naczelnemu przede wszystkim wytrwałości. Mam nadzieję, że mniej będzie na gram.pl stronniczych tekstów, że ten serwis będzie dla graczy wszystkich platform, że również wśród autorów zrobicie porządek, bo fanbojskie zapędy co niektórych (m.in. "Bambuska") wręcz porażają i nie powinny mieć miejsca w profesjonalnym serwisie informacyjnym (a do takiego pretenduje chyba gram.pl?). Liczę na więcej felietonów, szeroko pojętej publicystyki, na materiały wideo i jakieś innowacje. Wiele jest do zrobienia i trzymam kciuki za nowego szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wita, powodzenia życzę!!
A co do tego co mi leży na wątrobie, używanie pełnej skali ocen dla gier nawet mimo tego iż czytelnicy niekoniecznie się z ową oceną zgadzają. Już mam dość tego jak grę z oceną 6-8 szufladkuje się jako grę słabą. Słabe gry to 1-3.
Co tam jeszcze, było by miło gdy by przy artykułach związanych np z PC była klawiatura z myszą<chociaż i tu ze względu na powszechność OSu MS pad X''a pasuje>, przy artykułach o PS3 pad z owej konsoli itp<czyli tak jak jest przy artykułach Hardwarowym, mały podzespół a w tym przypadku HDD>. A nie co artykuł o grach to ten pad z X''a. Wiem błaha sprawa ale jednak miło by było gdy przy artykule dotyczącym np KillZone 3 nie było pada od konsoli MS. I szczerzę wątpię czy co niektórzy byli by zadowoleni gdy by przy artykule o Gears''ach był pad PS3. Zabieg czysto kosmetyczny a zarazem nie pracochłonny.
Czyli to by było na tyle... Peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej dubli w postach [średnio 3-5 na tydzień to często norma], mniej niesprawdzonych newsów które potem kasujecie/poprawiacie, więcej aktualnych newsów - ostatnio wiele wrzut to są wiadomości które są znane często od tygodni [podobnie z trailerami gier, często wrzuty które robicie to przestarzałe kilku-tygodniowe filmy które wszyscy znają], bardziej chyba opłaciło by się polecieć jednak na jakość nie na ilość.
To tylko takie moje pobieżne obserwacje.

No i również witam serdecznie nowego reda =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 15:29, ModernTalking napisał:

Nareszcie zmiana. Tego buńczucznego tonu Lucasa w tekstach (...) nie dawało się już znieść.

chyba Cię zmartwię: Lucas będzie teraz nadrabiał zaległości w pisaniu
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 15:44, Vojtas napisał:

Byłoby miło, gdybyś nam przedstawił konkretny plan zmian.


Nie mogę wychodzić poza ogólniki. Implementacja każdego rozwiązania swoje trwa, nie chciałbym, żeby ktoś ukradł nam pomysły na rozwój. Nasza nowa taktyka to mieszanina „więcej i lepiej” z odrobiną „tylko u nas” doprawiona innowacyjnością. Powinniście być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować