Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Z Co w gramsajtach piszczy wyszła dobra inicjatywa. Jeżeli uda się utrzymać ten poziom to można tutaj mówić o zwrocie akcji.
Tak czy inaczej życzę powodzenia i radochy z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:07, Snafu napisał:

Jakie zmiany? W jakości newsów? Przewrócisz stronę do górny nogami? Musisz tak wyolbrzymiać
tak, fakt że stałeś się członkiem zespołu gram.pl? Super, po prostu świetnie.

Członkiem? Został redaktorem naczelnym. Najczłonkowszym z członków, najredaktorniejszym z redaktorów. Takim ludziom wypada się przedstawić.

A tak poza tym, to witaj, Krzysztofie O. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie;D
Pomysł "Co w gramsajtach piszczy" bardzo mi sie podoba. Mam nadzieję na jeszcze więcej powiewów świeżości na gramie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:09, Dared00 napisał:

A tak poza tym, to witaj, Krzysztofie O. ;)


Wiem, że niektórym czytanie ze zrozumieniem przychodzi z trudem :)

Co do Pana redaktora, to zobaczymy czy te lanie wody, okaże się prawdą. Początki zawsze są fajne- "zrobię to zrobię tamto". Szkoda tylko że po miesiącu, wszystko zaczyna już zwisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry powiem że jestem bardziej czytelnikiem niż forumowiczem, dlatego też rzadko udzielam się w dyskusjach. Mam jedną prośbę do Pana Redaktora Naczelnego... Proszę o dokładniejsze sprawdzanie swoich podopiecznych - błędy, brak polskich znaków, błędy logiczne - to naprawdę razi i denerwuję a młodzi chłoną taką treść jak "najlepszy bigos Babuni".

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie. Czy jak będą jakieś wyjazdy typu na Gamescom to czy będzie taki sam skład jak poprzednio? Bo mi odpowiada. Szczególnie jak Myszasty i Lucas maja swoje dyskusje:D

O i jeszcze jedno. Skład podcastów będzie taki sam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 17:10, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Twój drugi wpis, i już zapewnienia. Gadka-szmatka. U mnie to już masz minus :( Nie
lubię
> takiego czegoś, specjalnie zrobiłeś nowy news po to, żeby pokazać "że jesteś". Lepiej

> by było, na wstępie napisać coś porządnego.

Chciałem dać wyraźny sygnał, że nadchodzą zmiany i to zrobiłem. Dlaczego? Bo liczę na
wsparcie społeczności. Znasz jakiś lepszy sposób na dotarcie do czytelników, niż przez
stronę główną?

owszem: napewno nie przechwalkami ze pomysl z gramsajtami jest twoj
poza tym napisales ze stawisz redakcje na "proste nogi" [nie wiem gdzies ty to uslyszal], a z tego wynika ze jest tam niezly burdel [zatrudnijcie sprzataczke skoro brudno macie, bo na forum i w newsach jest wszystko ok]
Poza tym : skoro juz niestety napisales ten swoj "news na glownej", to mogles juz sobie jakas ksywke wymyslic.
Chociazby po to zeby nie odstawac od reszty; lucas, mysza, zaitsev, pepsi i reszta
no chyba ze to nazywasz stawianiem na "proste nogi" i im kazesz ksywki usunac ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować