Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witajcie, jestem nowym redaktorem naczelnym Gram.pl

130 postów w tym temacie

Również witam!

Przyłączam się do postulatów Vojtasa, twierdzę również, że powinniście położyć nacisk na społeczność i gramsajty. Od dawna nie są rozwijane, wciąż jest w nich parę błędów, myślę, że można by było odświeżyć ich formułę i wprowadzić kolejne pomysły, a także promować ciekawych "gramopisarzy" i wpisy, co już zresztą jest (i jest świetnym pomysłem, choć nienowym :P).

Dodatkowo myślę, że warto by było wskrzesić Sobota community tudzież w ogóle zwiększyć wpływ czytelników na rozwój serwisu. Poprzedni menadżer community dobrze sobie z tym radził, ale niestety musiał zrezygnować z posady, nad czym ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o zwiększeniu nacisku na społeczność - może pomoglibyście w promowaniu forumowych konkursów na najładniejszego GramSajta i avek? Oba czasy swojej świetności mają już niestety za sobą, może pora przywrócić im dawny blask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:21, Demagol napisał:

Dodatkowo myślę, że warto by było wskrzesić Sobota community tudzież w ogóle zwiększyć
wpływ czytelników na rozwój serwisu. Poprzedni menadżer community dobrze sobie z tym
radził, ale niestety musiał zrezygnować z posady, nad czym ubolewam.


Nie musiał, chciał ;) Ech, to już prawie dwa lata.

Ale miło mi, że nieślubne dziecko Lurra i moje nadal jest ciepło wspominane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 17:52, Demagol napisał:

Ja bym tam wolał promowanie treści, nie wyglądu ^^.


To już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhhh, jeśli dobrze pamiętam, to GotW to wasza zasługa? :D Ale tak naprawdę to mówiłem o kimś innym ;D, kto pracował tutaj stosunkowo niedawno i bardzo krótko ;D.

@LESZ3u
Wiem, że jest. I szczerze mówiąc, to konkursy na najładniejsze gramsajty (avki to już pominę) nie są niczym złym, niemniej jednak chciałbym, aby takie coś było przeprowadzane na poziomie i z głową. Ostatnio to miałem wrażenie, że próbowaliście na siłę podtrzymywać właściwie już trupa przy życiu i urządzaliście swego rodzaju łapankę, byle tylko ktoś brał udział w konkursie, a przecież o wiele lepiej jest dać czemuś umrzeć z godnością niż rozmieniać na drobne.

I tutaj w sumie mój postulat byłby taki - najładniejsze gramsajty tak, ale raczej jeśli ktoś jest autorem layouta. Np. jakby wygrał mój, to zwycięstwo byłoby Luzaca, nie moje, bo to on jest autorem oprawy graficznej mojej strony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 18:50, Demagol napisał:

Uhhh, jeśli dobrze pamiętam, to GotW to wasza zasługa? :D Ale tak naprawdę to mówiłem
o kimś innym ;D, kto pracował tutaj stosunkowo niedawno i bardzo krótko ;D.


GotW był częścią Soboty community. Później cykl został jednorazowo wskrzeszony (o czym wspominasz) i na tym się - niestety - skończyło. Archiwum znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33173&pid=40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, chociaż ja pamiętam o Sobocie community, ba,

Spoiler

wygrałem raz GotW :D

, ale miło sobie będzie powspominać. Mam nadzieję, że nowy naczelny zrobi coś podobnego, bo między innymi gramsajty trzymały mnie przy gram.pl i spędziłem kiedyś przy nich kawał czasu, włożyłem w swoją stronę sporo pracy i serca i szkoda, że to teraz wszystko odłogiem leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione: Witam.

A jak już jesteśmy przy "ja chcę", to z chęcią bym zobaczył zapowiedź Cargo! i informację, czy ktoś to w Polsce wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować