Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deluxe Ski Jump - z górki na pazurki, czyli przypadki znanej serii

42 postów w tym temacie

Pamiętam tę ekscytację, gdy na skoczni w Australii skakało się po 260-270 :P A całkowity szał to był po odkryciu wybijania się za pomocą dwóch przycisków ;] Mimo wszystko najlepiej skakało mi się w Japonii (K 210) i Włoszech (K 230), bardzo dobrze tam nosiło, więc nawet po zepsutym wybiciu można było daleko polecieć (choć w Islandii też potrafiło ponieść, ale tam w przypadku złego wybicia lądowało się bardzo szybko) ;-) Za małymi skoczniami raczej nie przepadałem.

BTW. http://www.youtube.com/watch?v=3isWYPAvmpA ;-)

"Pokaż ryplej!".

Lecę w to pograć, tylko jedna sesyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2 się zagrywałem i w szkole i w domu, a 3 w ogóle nie potrafiłem ogarnąć, parę razy spróbowałem i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się śrubowało rekordy w pierwszym DSJ, ech... Ile radości było z pobicia "niemożliwych" rekordów :) Kolejne odsłony, to już nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ta delux ski jump 4 powstaje teraz w 2011 r.? Bo jak oglądam różne filmiki i sreeny to ta gra wygląda jak z przed kilku dobrych lat. Jeśli to ma wyglądać tak jak wygląda to chyba dużo lepsze jest ski jumping 2007 które ma o wiele lepszą grafikę i gra sie w nią dobrze, chyba że czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 11:18, anbacz napisał:

to ta delux ski jump 4 powstaje teraz w 2011 r.? Bo jak oglądam różne filmiki i sreeny
to ta gra wygląda jak z przed kilku dobrych lat. Jeśli to ma wyglądać tak jak wygląda
to chyba dużo lepsze jest ski jumping 2007 które ma o wiele lepszą grafikę i gra sie
w nią dobrze, chyba że czegoś nie rozumiem.


beta wyszla kolo 20 stycznia tego roku - zaznaczam cala gra wazy jakies 7mb. Jak podnieca Cie w grach tylko grafika to odpusc sobie granie i wlacz jakiegos benchmarka albo rendera -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, wiem że grafika nie jest najważniejsza, sam do tej pory często gram w heroes 3, no ale ona jest sprzed iluś lat, a od teraźniejszych gier oczekuje, że będą miały dobrą grywalność, oraz grafikę stojącą na odpowiednim poziomie, taką na jaką pozwalaja obecna technologia, bo wydaje mi się że twórcy delux ski jump 4 tylko wykożystali popóralność poprzednich części i zrobili nową grę tanim kosztem, i nie napracowójąc się zbytnio. Domyślam się że pierwsze części były szczytem możliwości dla ich twórców, ale nad czwórką się chyba poprostu nie napracowali i takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 10:25, anbacz napisał:

oraz grafikę stojącą na odpowiednim poziomie,


wiesz ze wielu ludzi lubi ciagle grac w gry textowe ? albo przygodowki ze nieruchomymi planszami w 2d ? Oczywiscie ze nie wiesz...

Dnia 03.02.2011 o 10:25, anbacz napisał:

taką na jaką pozwalaja
obecna technologia, bo wydaje mi się że twórcy delux ski jump 4 tylko wykożystali popóralność
poprzednich części i zrobili nową grę tanim kosztem, i nie napracowójąc się zbytnio.


sledziles changelogi z wersji na wersje ? oczywiscie ze nie... potrafisz tylko zrzedzic an podstawie kilku screenow.

Dnia 03.02.2011 o 10:25, anbacz napisał:

Domyślam się że pierwsze części były szczytem możliwości dla ich twórców, ale nad czwórką
się chyba poprostu nie napracowali i takie jest moje zdanie.


a ja sie z nim kompletnie nie zgadzam, DSJ4 ciagle daje mi maaase frajny - ot kilka szybkich skokow dla relaxu pomiedzy powazniejszymi zajeciami. A zmiany widac z wersji na wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w podstawówkach to nie wiadomo w co grają te "pokemoniaste" dzieci :P

uwierz mi na słowo, że u mnie na laboratoriach jak mamy zrobione zadania to siadamy do jednego komputera i gramy w 6, w tą kultową grę ;d chociaż ostatnio wzięło się nam na re-volta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... Na pewno widok zabił 3 część... Przecież większość graczy nie potrafiła wcisnąć któregoś z Fów... Nie pamiętam który ale od 1-4....

Pamiętam, że kiedy wszyscy narzekali na trójkę ja grałem ze znajomymi i cieszyłem się z gry... Problem nie wziął się stąd, że gra była słaba, ale opadła małyszomania. Dodatkowo ludzie nie chcą zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować