Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo z wykorzystaniem Kinect? Niemożliwe? A jednak...

14 postów w tym temacie

Sharp Shooter, do PS3, to moim zdaniem świetny pomysł, ale średnio sobie wyobrażam bieganie przed telewizorem i udawanie, że mam w ręku pistolet, jeżeli nie mam nawet plastikowej zabawki, przynajmniej kształtem, imitującej ''gnata''. Choć może chłopaki, od Bill''a coś wykombinują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nadal niewypał, bez guzików nie wyda... No chyba, że strzelać będziemy palcami a jako komenda do nacisknięcia spustu będzie<jak w dead space 2 tz. hand gun> "Pif Paf"... Lecz pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki będzie lag na Kinekcie z grania poważne tytuły będą nici. Widzę jego zastosowanie prędzej w strategiach/grach logicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja chętnie bym zobaczył komendę "fire in the kole " i machniecie ręka które Kinect sfotografuje i na jego podstawie gra wyliczy tor lotu granatu ( z lekkim boostem bo gracz to nie spartanin i nie rzuci granatem przez pół mapy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być np. wydawanie komend głosowych partnerom. Już to widzę: Microsoft powie w swoich reklamach "The ultimate Halo experience! Only with Kinect for Xbox 360!" I już sprzedaż najnowszego Halo i Kinecta rosną o 734502%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczyna ;). Oprócz kreatywności osób prywatnych, "rewolucyjnych" zastosować Kinecta jakoś nie widać i się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do najlepszych gier nadaje się tylko ps move, przy kinekcie można najwyżej potańczyć :) bo nawet gry sportowe w porównaniu do mova są beznadziejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dark_derek
A które konkretnie gry są takie beznadziejne w porównaniu do takich samych na move? Ja miałem poboksować z kinectem i nie pamiętam kiedy tak się ostatnio zmachałem :) Zabawa przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to się od razu przypomina ten fanowski filmik z tym jak laska kręciła się w kółko z rękoma do góry... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 10:21, Druid2 napisał:

@dark_derek
A które konkretnie gry są takie beznadziejne w porównaniu do takich samych na move? Ja
miałem poboksować z kinectem i nie pamiętam kiedy tak się ostatnio zmachałem :) Zabawa
przednia


sport champions jest decydowanie lepsze od kinnect sports moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować