Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duty Calls do pobrania

62 postów w tym temacie

Przeszedłem dwa razy, bez zmiany magazynku ! Ha jestem Sergeant of the Master Sergeants most important person of extreme sergeants to the maxs ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Video mode not supported, mam starego LCD i nie wyświetla kilku rozdzielczości. Powiedzcie chłopaki jak ja zmienić w jakims pliku konfiguracyjnym ewentualnie na ślepo w opcjach w grze na zwykła 1280x1024 bądź 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem tego psioczenia co niektórych, nie podoba się?? Nikt wam tego ściągać nie karze... Ja już zasysam, a CoD podupadł i to jest fakt dokonany...

@dreamer94, to są tam takie rangi?? O ja cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny zrzut z tej gry :D, ja tam za CoD''em nie przpeadam..., jedyne dobre serie były z drugą wojną światową... (najlepsza była 1 część CoD''a) potem nowsze wersje CoD''a traciły swój urok szły komercyjnie..., krótka fabuła..., nawet dobrej grafiki nie miała i jak pisali poprzednicy zbyt oskryptowana..., nowy MoH widzę bierze przykład z CoD''a bo pewnie ludzie pracujący za MoH''em widzieli jak się dobrze sprzedaje CoD z słabą grafiką i krótką kampanią więc teraz ściągają od nich pomysł i nowy MoH też zawiódł i to totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kij to chyba legendarny Kij z Kupą. Potężniejszy niż pociski nuklearne.

Co do CoDa - do MW był dobry. Potem można było sobie odpuścić - strata kasy i pieniędzy (finansowanie takiego bubla jest... nierozsądne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:49, vegost napisał:

> Painkiller doceniony na zachodzie, ekhm :P

Nie porównuje Painkillera z CoD-em. Raczej zrobiłbym to z Bulletstormem. To gry nad wyraz
wojenne. ;)

Napisałeś "w kategorii FPS", więc Painkillaer jak najbardziej pasuje i pokazuje, że PCF coś potrafią w tym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka: twoje osobiste zdanie =/= fakt. Po za tym - co z tego wynika? PK był dobry, Bulletstorm pewnie też będzie. O co ci chodzi? I dlaczego się tak spinasz, to tylko parodia, na dodatek zabawna. Typowe polskie marudzenie, byle się doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spinam się w żadnym wypadku. Bulletstorm jest właściwie całkowicie obojętny. chyba po prostu marketing wykreowany wokół tej gry, wyśmiewanie innych tytułów trochę już mi się przejadły. jakby nie patrzeć - Battlefield Bad Company, także miał charakter prześmiewczy, ale wszelkie trailery promujące ten tytuł nie sprowadzały się do parodiowania w sposób...nie wiem...bezczelny innych tytułów. tam podobało mi się, że twórcy potrafili śmiać się z siebie. tutaj działa to na zasadzie: "oni są be, to jest nie tak, to jest niewłaściwe".
poza tym w Duty Calls wyśmiewane są skrypty, które na 90% będą towarzyszyć Bulletstorm.
acha i nie doczepiam się na Polaka, a swoje "fakty" starałem się wybrać w sposób w miarę obiektywny. wybacz, że w jakiś sposób Cię tym uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poza mną, ma problem z rozpakowaniem tego zipa ? Dwa razy ściągałem, i za każdym wyskakuje mi, że archiwum jest uszkodzone. Próbowałem rozpakowywać to WinRar''em, WinZip''em i 7Zip''em i nie idzie. Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 00:45, Jeggred napisał:

Czy ktoś poza mną, ma problem z rozpakowaniem tego zipa ? Dwa razy ściągałem, i za każdym
wyskakuje mi, że archiwum jest uszkodzone. Próbowałem rozpakowywać to WinRar''em, WinZip''em
i 7Zip''em i nie idzie. Jakieś pomysły ?

wylacz antyvira/firewalla i sciagnij jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 00:30, staniuk napisał:

poza tym w Duty Calls wyśmiewane są skrypty, które na 90% będą towarzyszyć Bulletstorm.
acha i nie doczepiam się na Polaka, a swoje "fakty" starałem się wybrać w sposób w miarę
obiektywny. wybacz, że w jakiś sposób Cię tym uraziłem.

Widziałem ten filmik i całą gierkę DC jako zabawną parodię, a nie analizowałem pod tysiącem aspektów, by się doszukać dlaczego ludzie z PCF "nie mają prawa" bo "sami są nie w porządku" etc. Właściwie zawsze pod podobnymi parodiami pojawiają się podobne komentarze. A ja mówię - czemu by nie? W każdej innej dziedzinie rozrywki (filmach, książkach, komiksach, telewizji) naśmiewanie się jest ok.
W którym miejscu daję do zrozumienia, że mnie urażono? Nie czuję się tak. Obiektywizm mnie nie razi, za to swoje własne "racje" przedstawione jako oczywista prawda - już bardziej. Bo mimo, że sam wielkim fanem CoDów nie jestem, to większość negatywnych komentarzy na tę serię wygląda na powodowane fanboyostwem/zadrością/niezrozumieniem. Ja tam głupoty w tej serii, poza wkurzającymi momentami projektami poziomówi chorą trudnością na Veteranie, nie widziałem. Przesadę, czy widowiskowość, tak, ale nie ma czegoś, do czego nie przyzwyczaił nas Hollywood. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamiast wydać demo Bulletstorm na PC PCF woli zajmować się bzdetami. Cóż: może jeśli taka polityka odbije się na nich to oprzytomnieją, ale niestety sam w to wątpię. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, czy Bulletstorm będzie lepsze, to jedno. Ale faktem jest, że parodia nad wyraz celna, wyśmiewająca najbardziej bzdurne i tandetne elementy CoD (ale i nie tylko, bo obecnie niestety 90% shooterów takich jest). W mocno ironiczny sposób pokazuje, w jakim punkcie znalazł się obecnie gatunek FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fanboje CoDa atakują :P przykro mi panowie ale wasza ulubiona gierka została świetnie podsumowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować