Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Juiced - Temat Ogólny

111 postów w tym temacie

Witajcie postanowiłem zrobić ten temacik bo bardzo zainteresowała mnei ta gra myśle że i wielu z was także.
Na początek mam pytanko kto będzie taki łaskawy i podaruje mi autko, jeśli ma na zbytku oczywiście, bo ja juz wpadam w małą depresje włąśnie dziś przegrałem dwie exclipsy po $100 tyś i dwie mazdy RX-8.
Jeśli ktoś ma na zbyciu i mu niepotrzebne to niech tu pisze.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:45, Cord napisał:

Witajcie postanowiłem zrobić ten temacik bo bardzo zainteresowała mnei ta gra myśle że i wielu z was także.
Na początek
mam pytanko kto będzie taki łaskawy i podaruje mi autko, jeśli ma na zbytku oczywiście, bo ja juz wpadam w małą depresje
włąśnie dziś przegrałem dwie exclipsy po $100 tyś i dwie mazdy RX-8.
Jeśli ktoś ma na zbyciu i mu niepotrzebne to niech
tu pisze.
Pozdro

Czy w juiced jest multiplayer i na czym polega?? Jutro powinienem go otrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja otrzymałem go dziś i mówie ci jest piękny ale porażki bolą.
a wieć tak multi jest możesz zarabiać przez multi autka kase ale mozesz i stracić tak jak ja, działa to przez GameSpy Arcade włączasz w grze sieć robisz konto i mozesz grać przez neta to proste rzycze ci miłej zabawy.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:45, Cord napisał:

Witajcie postanowiłem zrobić ten temacik bo bardzo zainteresowała mnei ta gra myśle że i wielu z was także.
Na początek
mam pytanko kto będzie taki łaskawy i podaruje mi autko, jeśli ma na zbytku oczywiście, bo ja juz wpadam w małą depresje
włąśnie dziś przegrałem dwie exclipsy po $100 tyś i dwie mazdy RX-8.
Jeśli ktoś ma na zbyciu i mu niepotrzebne to niech
tu pisze.
Pozdro



W tej grze samochody można samochody stracić tak samo szybko jak i zyskać. W pewnym momencie nie miałem nic, a teraz?... mam ponad 20 fur i kilkaset tysięcy dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:38, roxide napisał:

> Witajcie postanowiłem zrobić ten temacik bo bardzo zainteresowała mnei ta gra myśle że i wielu z was także.
> Na
początek
> mam pytanko kto będzie taki łaskawy i podaruje mi autko, jeśli ma na zbytku oczywiście, bo ja juz wpadam
w małą depresje
> włąśnie dziś przegrałem dwie exclipsy po $100 tyś i dwie mazdy RX-8.
> Jeśli ktoś ma na zbyciu
i mu niepotrzebne to niech
> tu pisze.
> Pozdro

To bądz tak miły i przegraj jakś furke dlamnie pisz na gg 4056305
może sie nawet tak dla relaksu pościgamy.
Pozdro

Dnia 24.10.2005 o 19:38, roxide napisał:

W tej grze samochody można samochody stracić tak samo szybko jak
i zyskać. W pewnym momencie nie miałem nic, a teraz?... mam ponad 20 fur i kilkaset tysięcy dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:45, Cord napisał:

Witajcie postanowiłem zrobić ten temacik bo bardzo zainteresowała mnei ta gra myśle że i wielu z was także.
Na początek
mam pytanko kto będzie taki łaskawy i podaruje mi autko, jeśli ma na zbytku oczywiście, bo ja juz wpadam w małą depresje
włąśnie dziś przegrałem dwie exclipsy po $100 tyś i dwie mazdy RX-8.
Jeśli ktoś ma na zbyciu i mu niepotrzebne to niech
tu pisze.
Pozdro



Człowieku po wygranym rajdzie wyjdź z gry wykopiuj sajwa i jak przegrasz to z nów wyjdź i wgraj sajwa spowrotem i problem z głowy. to się przydaje zwłaszcza przy wyścigu o samochód.....lub o unikalną część
i problem z głowy.
Odkryłem to gdy 3-ego RX-7 straciłem......i miałem tylko NEONA RT i badziewną CRX.
PS. DODGE jest dobry tylko do dragów i nic ponadto. A najlepszy to jest Dodge NEON RT nic się lepiej od niego nie trzyma toru........i zwrotny i szybki i wogle odpicowany na cacy......hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:22, T710PH napisał:

Człowieku po wygranym rajdzie wyjdź z gry wykopiuj sajwa i jak przegrasz to z nów wyjdź i wgraj
sajwa spowrotem i problem z głowy. to się przydaje zwłaszcza przy wyścigu o samochód.....lub
o unikalną część


Ale takie cos psuje całą zabawę... Ja gralem w to u kumpla i mi sie spodobalo wiec juz zbieram na to kase :) Ale jest cos co mnie zastanawia (?) Otuz gdy looknelem w tryb multiplayer odpalilo mi sie GameSpy i napisane bylo - Only 9,90 $ Czy chodzilo o to ze GameSpy jest platne ?!? Jesli tak to chyba oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 19:24, ciaputek napisał:

A wogóle jaka jest ta gra?Fajna,Lepsza od NFSA?Bo zastanawiam się nad jej kupnem?Proszę odpiszcie.Pozdro

najlepiej jak zaciagniesz demko. tylko ostrzegam - jest kiepskie, bo niedopracowane, ale pozwala zobaczyc o co chodzi. sama gra wg. mnie lepsza od nfs''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że gra ma kilka niedociągnięć np. żeby wyjść do Windowsa to trzeba przez Ctrl + Alt + Delete i wtedy "zakończ zadanie".Czy to prawda?Jakie ma jeszcze błędy?Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 14:53, ciaputek napisał:

Słyszałem, że gra ma kilka niedociągnięć np. żeby wyjść do Windowsa to trzeba przez Ctrl +
Alt + Delete i wtedy "zakończ zadanie".Czy to prawda?Jakie ma jeszcze błędy?Proszę o odpowiedź.


Cóż, bledy w pewnym stopniu zależą od konfiguracji komputera, oto jakie ja mialem:
1. Po okolo 30 minutach grania gierka co wyscig wychodzila do Windows. Na krótko pomagalo ponowne uruchomienie kompa.
2. Zniknięcie "kolegi" z zalogi - zwykle po przpadku z pkt1.
3. Nie pokazywaly sie komunikaty z komórki np. o nowych samochodach do nabycia, chociaz furki byly dostępne.

Nie wiem czy na to jest jakiś patch (nie szukalem wytrwale) lecz te bugi skutecznie zniechęcily mnie do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i mam jedno słowo : du**.Zniechęciłem się do gry od razu.Powinni robić dobre demo, które by przyciągnęło ludzi (powinni dać level jeden z ukończonej gry, chyba że tak wygląda cała gra).To nie gra dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 16:35, ciaputek napisał:

Powinni robić dobre
demo, które by przyciągnęło ludzi (powinni dać level jeden z ukończonej gry, chyba że tak wygląda
cała gra).


no wlasnie w tym problem. to demo to jest porazka. gra wyglada nieco inaczej. a przedewszystkim zachowuje sie inaczej. mi przypadla do gustu zdecydowanie bardziej niz nfs:ug2 - jest porpostu ciekawsza i bardziej wymagajaca. no i gra online o samochody to dodatkowe emocje :) fakt jednak pozostaje faktem, ze nie jest to szczegolnie piekna gra od strony graficznej.

co do ctr+alt+del to nie mialem takiego problemu.mialem natomiast problem z odpaleniem gry - zabezpieczenie securom niewiedzec czemu robilo problemy. nie mam tez w czasie wyscigu muzyki - problem nie rozwiazany nawet po kantakcie z pomoca techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 16:35, ciaputek napisał:

Grałem w demo i mam jedno słowo : du**.Zniechęciłem się do gry od razu.Powinni robić dobre
demo, które by przyciągnęło ludzi (powinni dać level jeden z ukończonej gry, chyba że tak wygląda
cała gra).To nie gra dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zależy które (tak!) demo - gra zostala w pewnym momencie skierowana do przeprojektowania i przerobienia od nowa, róznice ponoć są gigantczne. Cóz z tego - wersja finalna nie jest tym czego oczekiwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze pochwalicie sie swoimi autami ? Moje 3 prezentuje ponizej.
1) Nissan 350Z
2) Doge NEON - Najlepszy moim zdaniem samochód do klasy nr. 8
3) Zapomialem jak to sie zwalo ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk to porażka!samochody brzmią jak sokowirówki albo suszarki!!!! Można coś z tym zrobić??? Moja karta dźwiekowa to zintegrowany RealTek

Przepraszam za spam ale musiałam poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować