Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Juiced - Temat Ogólny

111 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 20:05, NuGGet napisał:

> tylko ze jak sie loguje to pisze ze zly email a dobrze wpsałem
Heh, też miałem kiedyś taki problem:/ Nie wiem co Ci na to poradzić, mi to po jakimś czasie
samo sie naprawiło.


no dobra ale mam swuj email wpisać ten co sie loguje tutaj w gram.pl nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 20:06, Rechh napisał:

no dobra ale mam swuj email wpisać ten co sie loguje tutaj w gram.pl nie??

Jaaa...:P Wytłumacze Ci co i jak:
Odpalasz gre, i tam masz "Tryb Online", tam jest o ile pamiętam taka opcja jak "Zarejestruj", i tam wpisujesz nick, hasło, powtarzasz to hasło jeszcze raz, i podajesz maila. Potem wystarczy że się zalogujesz i już możesz grać w sieci:) Jeśli coś przekręciłem to niech mnie ktoś poprawi, bo pisze z pamięci, teraz nie mam zainstalowanego Juiced i mogłem trochę zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:58, GungravePL napisał:

Potem przerzutkę na 4 WD a na końcu , kiedy nabierzesz doświadczenia - RWD.

No. Taki Skyline z napędem na cztery koła (tzn. 4 WD, jakby ktoś nie wiedział xD) jest dość łatwy w prowadzeniu, a taka Supra z napędem na tylną oś? I rozumiem Nugga, któremu ciężko było na NSX po przesiadce z CRX.

Dnia 18.09.2007 o 19:58, GungravePL napisał:

Nie używam w ogóle hamulców ( bo po co - i tak jedzie ) więc przy 350 ciągle waliłem w bandę

Jeśli wejście w zakręt z prędkością 350 km/h i dzwon w bandę to Twoim zdaniem wejście w zakręt... to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Juiced w przeciwieństwie do nowych NFS-ideł dobrze czuć różnice między poszczególnymi wozami, więc kiedy dobrze je poznamy, możemy używać taktyki dostosowania odpowiedniego auta do odpowiedniej imprezy.
Dość łatwo też nabić sporo kasy na tym przychlaście Jack''u i jego drużynie Omega Tau. Kiedy jedziemy z nimi wyścig drużynowy, i kiedy przynajmniej jeden z nich jedzie Toyotą Suprą (Najczęściej jedzie dwóch) , możemy śmiało obstawiac wysoką sumę. Praktycznie zawsze (a już najbardziej przy dłuższych wyścigach) i nagminnie kierowcy Ci kręczą bączki nawet na prostych;) A sumki można obstawić spore (nawet setki tysięcy) , bo biedni nie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem juiced szybcy i gniewni. zainstalowałem ją. Gdy włączam grę wyskakuje mi napis: Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the orginal Juiced disc in drive? co mam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Czy ktoś odpowie mi na pytanie dotyczące Juiced: Szybcy i gniewni? Z góry dziękuję. Dostałem taką grę, jednak po jej zainstalowaniu nie mogę jej uruchomić. w moim PC systemem operacyjnym jest Vista, czy to może być przyczyną? Jeśli tak, to pewnie nic mi nie pomoże, a może się mylę? Próbowałem już pomocy technicznej, jednak to nic nie dało. Zastanawiam się w ogóle, czy warto doszukiwać się możliwości odpalenia tej gry, jeżeli mam i chwalę sobie kilka wersji NFS??? Ludzie podpowiedzcie coś proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:32, kruk406 napisał:

Witajcie.
Czy ktoś odpowie mi na pytanie dotyczące Juiced: Szybcy i gniewni? Z góry dziękuję. Dostałem
taką grę, jednak po jej zainstalowaniu nie mogę jej uruchomić. w moim PC systemem operacyjnym
jest Vista, czy to może być przyczyną? Jeśli tak, to pewnie nic mi nie pomoże, a może się mylę?
Próbowałem już pomocy technicznej, jednak to nic nie dało. Zastanawiam się w ogóle, czy warto
doszukiwać się możliwości odpalenia tej gry, jeżeli mam i chwalę sobie kilka wersji NFS???
Ludzie podpowiedzcie coś proszę...

Wydaje mi się że Juiced nie powinien chodzić pod Viste tak jak więkrzość gier i programów. Ale jak miałem zainstalowaną Viste to odpalałem NFSU2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, dał by ktoś odpowiedź na pytanie [code]dostałem juiced szybcy i gniewni. zainstalowałem ją. Gdy włączam grę wyskakuje mi napis: Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the orginal Juiced disc in drive? co mam zrobic???[/code] ponieważ ja kupiłem orginalną gre za 20 złotych i mam ten sam problem, a w instrukcji nie ma o tym ani słowa, więc może ktoś wie co robić? Mój komp : 933Mhz(Pentium III), g-force mx 2 200 (32mb), 256 ram i w ciul miejsca na dysku, więc spełniam minimum gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po zakończeniu wyścigu, jak chcę znowu wejść w ten kalendarz wyścigów, to wyskakuje mi błąd "Program wykonał nieprawidłową operację..." poczym gra wywala się na pulpit. Mój komp spełnia wymagania i mam najnowsze sterowniki. Miał ktoś podobny problem, da się to jakoś naprawić? Próbowałem uruchamiać grę z shaderami, bez shaderów, w różnych rozdzielczościach - no dosłownie wszystkie możliwości z konfigu gry wykorzystałem i nadal się wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:51, fifomaniak napisał:

Mialem to samo, z pomocy technicznej napisali mi, ze to moze byc wina gryzienia sie gry
z padem. Grasz na klawie czy na czyms innym?


No masz, na padzie rzecz jasna gram :) Zainstaluję nowsze stery do pada, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:51, fifomaniak napisał:

Mialem to samo, z pomocy technicznej napisali mi, ze to moze byc wina gryzienia sie gry
z padem. Grasz na klawie czy na czyms innym?


Odłączyłem pada i nadal to samo. W kązdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, tak z pomocy mi radzili, nie wyprobowalem tego, bo gra na klawie nie miala sensu. A dzieje Ci sie tak za kazdym razem, czy za ktoryms tam tylko z kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:23, fifomaniak napisał:

To nie wiem, tak z pomocy mi radzili, nie wyprobowalem tego, bo gra na klawie nie miala
sensu. A dzieje Ci sie tak za kazdym razem, czy za ktoryms tam tylko z kolei?


Różnie, czasami za każdym razem, czasami po kilku wyścigach. Nie ma reguły. Nigdzie w necie nie znalazłem na to rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj pytanie do graczy:
dużo jest przekleństw w juiced?
czy one są mocne?
czy da się je wyłączyć?
pytam, ponieważ chcę kupic tą grę bratu
proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:26, Jacek Pyda napisał:

tutaj pytanie do graczy:
dużo jest przekleństw w juiced?

Eee nie zauwazylem zadnych ;) Czasem ktos kogos obrzuci mieskiem, ale jest to miesko chudziutkie ;) , Bluzgami bym tego nie nazwal- vide teksty w stylu ''dobrze, ze moim samochodem nie bedzie jezdzil jakis niedorobiony leszczyk'' ;)

Dnia 14.02.2008 o 13:26, Jacek Pyda napisał:

czy one są mocne?

Patrz przytoczony wyzej fragment.

Dnia 14.02.2008 o 13:26, Jacek Pyda napisał:

czy da się je wyłączyć?

Nie... mozna co najwyzej wylaczyc odglosy mowy, ale samych ''przeklenstw'' odfiltrowac sie nie da.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:26, Jacek Pyda napisał:

tutaj pytanie do graczy:
dużo jest przekleństw w juiced?
czy one są mocne?
czy da się je wyłączyć?
pytam, ponieważ chcę kupic tą grę bratu
proszę o odpowiedź


z tego co pamiętam to w Juiced nie ma chyba przekleństw ale nie jestem pewny na 100% bo dawno w tą gierkę nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować