Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Juiced - Temat Ogólny

111 postów w tym temacie

Witam !!!
Mam mały problem z tą grą .
Gra mi się nie chce włączyć wyskakuję komunikat że gra potrzebuję włączonej pamięci wirtualnej .
Wyczytałem że ten bug(błąd pojawia się na kompach które mają powyżej 2 gb ram) w grze został naprawiony przez patcha ale patch pojawił się tylko do wersji angielskiej .
A co z polską wersją ?????
nie będę przecież za każdym razem wyjmował kości z kompa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze po wiosennej obnizce eXtra Klasyki temat znowu ozyl.
Mam pytanie wlasnie o Juiced Szybcy i Gniewni PL z kolekcji eXtra Klasyki. Kupilem oryginal i denerwuje mnie ciagle wkladanie plyty dvd do napedu. Wiem ze programy typu nocd to zwykle cracki a po drugie sa tylko do wersji EN i nie dzialaja z wersja PL (gra sie po jakims czasie wiesza).
Zazwyczaj robilem zrzut moich oryginalow do iso i montowalem alkoholem 52% i bylo ok. Niestety przy tej gierce ten sposob nie dziala. Troche poczytalem o ClonyXXL ale ten w wersji 2.0.1.5 uparcie twierdzi ze plyta nie posiada zabezpieczen albo posiada nieznane. ASPI tez doinstalowalem i jedyny efekt jest taki ze ClonyXXL duzo dluzej skanuje plyte ale bez efektu.
Czy da sie uruchomic ta gre bez plyty? Z gory zaznaczam ze nie chodzi o piractwo! Gram dopiero trzeci dzien a zdazylem plytke juz zarysowac a po drugie nie ukrywam ze wygodniej byloby gdybym wcale jej z pudelka wyjmowac nie musial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wychodzeniem gry do windowsa. Po uruchomieniu gry i zagraniu kilku wyscigow w trybie kariery gra po ktoryms razie po kliknieciu na "Jedz na wyscig" czyli przejscie do okna z kalendarzem powoduje wyjscie do windowsa ze standardowym komunikatem "Program wykonal nieprawidlowa operacje".
Sprawdzone na 3 roznych komputerach. Nie dzialaja porady z pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocyyyyy! W juiced2 nie zauważyłem możliwości regulacji czułości klawiatury, a wóz zamiast posłusznie zakręcać traci stabilność i uderza w bandę. jak ktoś wie jak zmniejszyć czułość nich odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BananaMaster

Emm... Wydaję mi się że, to jest temat o Juiced, a nie o Juiced 2. (zawsze jest kierownica :).

...

Mam takie pytanie, niedawno kupiłem sobie juiced, ale jej na razie nie instaluje bo mam wgrane inne gry które muszę najpierw przejść, i zastanawia mnie jedno czy w grze można jeździć po mieście? a jak można to czy na multiplayerze też tak się da? z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę rozpocząć karierę LIVE ale - mam konto założone na games for windows itp ale do GTA IV co chyba znaczenia nie ma bo zarejestrowałem na nim też Juiced 2 i wszystko ok... powinno być ale przy próbie włączenia kariery LIVE wyskakuje komunikat -

Nie możesz grać w sieci korzystając z tego zapisu. Zaloguj się do games for windows i stwórz nowy plik zapisu.

Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować