• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
assassins151

Pomocy TRANSFORMERS WAR OF CYBERTRON

Pytanie

WCZORAJ KUPILEM GRE I JEST EXTREMALNA ALE NIE MOGE GRAC W MULTIPLAYERA PONIEWAZ PISZE MI ZE "ABY GRAC ONLINE MUSISZ MIEC POLACZENIE Z INTERNETEM"A JA MAM POLACZENIE Z INTERNETEM BLAGAM NIE ZOSTAWIAJCIE TEGO TEMATU BEZ ROZWIAZANIA I POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Z GORY DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przenoszę temat do działu pomocy technicznej.
Jeśli chodzi o sam problem to sprawdź czy Twój firewall nie blokuje grze dostępu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najłatwiejszy sposób to wyłączyć firewall i uruchomić grę aby sprawdzić czy to pomogło, jeśli się uda wyłącz grę i wejdź w ustawienia firewalla aby zezwolić grze na dostęp do netu, jeśli się nie uda to znaczy że za problem jest odpowiedzialne coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2011 o 15:46, assassins151 napisał:

A gdzie jest ten firewall?

Na pasku zadań w dolnej prawej części ekranu powinna być jego ikona (dokładnej nazwy Ci nie podam bo jest to zależne od tego jaki firewall masz zainstalowany). Pamiętaj tylko żeby po sprawdzeniu czy gra działa włączyć firewall z powrotem 9jeśli nie wiesz jak po prostu zrestartuj komputer a włączy się sam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie, firewall to nie antywirus. W najprostszych słowach firewall to program stanowiący barierę pomiędzy Twoim komputerem a siecią (pilnuje żeby nikt nie wchodził na Twój komputer i żeby żaden z programów na Twoim kompie nie łączył się bez Twojego pozwolenia z siecią (np. w celu wysłania jakiś informacji)). Jeśli ktoś Ci ustawiał system to najprawdopodobniej zainstalował Ci jakiegoś firewalla (jeśli tak nie jest to powinieneś sam to zrobić lub kogoś o to poprosić ale to osobna sprawa niezwiązana z Twoim obecnym problemem).
Ja u siebie mam zainstalowany COMODO Firewall ale to Ci niewiele da bo jak napisałem wcześniej tego typu programów jest naprawdę wiele.
BTW - Nie pisz postów co dwie minuty, staraj się zawrzeć wszystko w jednym a jeśli coś sobie przypomnisz po jego wstawieniu to przez 5 minut działa edycja posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2011 o 19:01, assassins151 napisał:

mam juz tego firewalla wylaczalem go ale to nic nie dalo!!!a jeszcze kiedy chce stworzyc konto to pisze mi ze "serwer WFC jest aktualnie niedostepny

To znaczy informacja się zmieniła (z "Aby grać online musisz mieć połączenie z internetem" na "Serwer WFC jest czasowo niedostępny")? Jeśli tak to znaczy że firewall mógł Ci bruździć. Obecny błąd może z kolei wynikać z tego że serwer chwilowo nie działa (na co Ty nic nie poradzisz), napisz jeszcze jednego posta w temacie o grze (widzę że już tam raz napisałeś) i spytaj się czy inni mogą się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2011 o 19:33, assassins151 napisał:

dzieki za wszystko chociaz i tak to nic nie dalo mozesz zamknac ten post


Według życzenia zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować