Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NGP w akcji. W HD

11 postów w tym temacie

Graficznie te gry wyglądają miodzio a pewnie jeszcze lepiej będą wyglądać, kiedyś może kupie ale mam psp fat z premiery i mi styka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Wprawdzie ja poczekam gdzieś tak ze dwa lata, aż biblioteka gier odpowiednio urośnie, ale z wieloma fajnymi tytułami w ofercie kupię na pewno. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością kupiłbym podobny sprzęt ale od Microsoftu. Na pewno dobrze byłoby mieć dwa sprzęty wspierające jedną platformę (xbox live). Możliwe że po premierze NGP kupię pierwsze PSP. Masa dobrych tytułów, cena jeszcze spadnie i nie zależy mi aby w tym temacie być "na topie". PSP byłoby w sam raz aby pograć w szkole za stosunkowo małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze by M$ z nowym zarządzającym poszedł w stronę handholdów. Jeszcze za czasów Bill''a może i tak ale teraz to niekoniecznie. A poza tym trudno było by im się wbić w ten rynek, Niny i Sony ładnie zdominowali ten segment. Lecz nie mówię, że było by niedobrze gdy by MS wyszedł z taką inicjatywą. Zawsze to większa konkurencja na rynku a co za tym idzie walka o klienta. Czyli firmy się ścierają na płaszczyźnie konsol przenośnych a my na tym korzystamy dzięki konkurencyjnym ofertom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą, jaka mogłaby zniechęcać do kupienia NGP, byłaby teoretyczna ulepszona wersja, wydana jakiś czas później ;) Ciekawe tylko, ile będzie wynosić cena w stosunku do PS3, skoro wydajność byłaby podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować