Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller: Redemption zapowiedziane

21 postów w tym temacie

Mogliby już zostawić tego Painkillera. Pierwsza część i Battle out of Hell były świetne, a każda następna część obniżała poziom całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to PCF powinni zrobić porządną kontynuację Painkillera... No ale to chyba tylko marzenia... Jak na razie: dawać mi tu Bulletstorma XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo wolałbym ujrzeć wreszcie poprawkę do Painkiller + BooH, która wreszcie umożliwiłaby zebranie wszystkich skarbów oraz amunicji bez konieczności ingerowania w dwa levele, na których nie da się tego zrobić normalnymi sposobami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, ile jeszcze razy pieprzone JoWood które idzie na dno że swoją Arcania będzie deptać naszą Polską marke na świecie ? Czemu oni w ogóle mają prawa do tej gry ?! Mam nadzieję że ta firma zaraz całkiem upadnie. Modle się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 15:02, vegost napisał:

Porażka, ile jeszcze razy pieprzone JoWood które idzie na dno że swoją Arcania będzie
deptać naszą Polską marke na świecie ? Czemu oni w ogóle mają prawa do tej gry ?! Mam
nadzieję że ta firma zaraz całkiem upadnie. Modle się o to.


ale wiesz że jakiś czas temu ogłosili upadłość (albo coś w tym stylu, w każdym razie mają problemy finansowe)?
podobno Piranha Bytes jest zainteresowana odkupieniem praw do Gothica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale Redemption jest zrobione dla hardcorów, dla których zwykłe PK to był pikuś. Grałem w betę - pierwsza mapa i 900 potworów, druga i 1200... Było wtedy sporo błędów z SI, ale zapewniono mnie, że to naprawiono, a sama beta była źle zrobiona (choć tylko w jednym przypadku przeciwnicy się gubili)

Dla fanów PK, którym mało, lub poprzednie PK były za łatwe, jest to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem w Overdose odechciało mi się. Pierwszy z dodatkiem miały w sobie to coś. Może dożyję czasów kiedy People Can Fly zrobi Painkiller 2, ze swoim odjechanym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Panstwa. Jako współtrwórca i fan tej swietnej serii prosze nie oceniać naszej pracy z góry porównójąc ją do Resurrection. Gra będzie bardzo tania a i rozgrywka będzie chyba tak wciagajaca że pierwszy Painkiller może się schować co do rzezi jaka ma miejsce w tej grze. Tak Beta była słaba ale dzięki becie doszło do tego że gra daje prawdziwym fanom PK wiecej frajdy niż jaka kolwiek inna część tej gry (zwłaszca Resurrection). Gra stoi na silniku tej ostatniej ze względu na lepsza grafikę. Nowa lepsza muzyka bitewna nawiązujaca do pierwszego PK oraz mopy multiplayer rpzerobione odpowiednio do singla dzięki czemu kampanie można grać i grać nie nudząc się a i łatwo nie jest. Jeden przynajmniej powód dla czego proszę dać nam szansę. Gra wróciła do Polski. Mimo że jesteśmy twórcami niezależnymi, raczej można nazwać nas wielkimi fanami i zapaleńcami tej gry, którzy zebrali się w kilku osobową gromadkę i zaczęli od zwykłych poprawek. Gre innymi słowy robią w większości polscy fani a nie studio developerskie. Także gra ma być rozwijana z kolejnymi łatkami i DLC o np. poprawiony w przyszłosci multiplayer (nie to co resurrection), i na pewno nowe mapy do kampanii, bronie i być może potwory.

Prosimy o szansę! Grę może nie robią profesjonaliści ale, zapewniamy o jakości tego niewielkiego dodatku stworzonego przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble. Starczy tego dobrego. Gra ma już tak stary engine, że trochę obciachowo robić na nim nowe gry. Poza tym dla mnie Painkiller to podstawka, plus ewentualnie pierwszy dodatek. Dalej była już tylko nędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. A StarCrafta, Counter Strika graja do dzis mimo że grafika zwiędła czyż nie? Dajcie szansę jako że gre jak pisalem robi garstka fanów którzy wiedzą co dobre dla fanó tej gry. Będą kolejne nakładkiz kolejnymi modułami i ulepszeniami czy dodatkami. Wszystko zalezy od fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić grafę bo jak zrobią na tym samym co pierwsze 2 części, to będzie porażka. W kolejne nie grałem, ale po recenzjach wnioskuję, że nic nie straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mógłbym w to grać nawet na silniku z czasów drewnianych liczydełek, jest mi wszystko jedno- mam słabość do tej serii a dobra rzeź to dobra rzeź;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniamy że to co 6 osob (fanów) robi jest lepsze niz Resurrection ktore tworzylo całe studia developerskie. Pozatym gra bedzie rozwijana z czasem o kolejne darmowe DLC np. nwoe bronie mapy czy kiedys też ulepszony i poprawiony moduł multiplayer, tak by wreszcie było tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować