Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w sklepie gram.pl

37 postów w tym temacie

Tak, jednak ten topic zostaje utworzony każdorazowo dla kolejnej promocji. Jeżeli w poprzednich tematach klikniesz na link umieszczony obok ''Komentarze do materiału'' to przekonasz się, że dotyczy zupełnie innego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze promocje gdy nie mam kasy =(, jaaaaa ale lipa. Ominalem W40k a teraz jeszcze omine FSW. Gdyby nie ta przesylka to bym jakos pewnie wyskrobal. No trudno.... D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie zastanawiam się nad RCT2 tylko grałem już w pierwszą cześć, a podobno w dwójce prawie nic się nie zmieniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to dwójka powinna być dodatkiem do jedynki. Ale na jej korzyść przemawiają ciekawe scenariusze no i masa dodatkowych urządzeń, a także możliwość prowadzenia parków sieci Six Flags, które są bardzo ładnie zrobione (ponoć zgodnie z rzeczywistością) a i zadania do nich dane proste nie są. Jeśli pierwsza część Ci się podobała, to druga na pewno też się będzie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę jak Iniemamocni szybko poszli... ja się niestety na nic nie skuszę... Dla tych co nie zdążyli kupić Iniemamocnych: Ja to wygrałem w konkursie i to była dopiero promocja... ;) O nie zaraz mnie napadną! Uciekam stąd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full Spectrum Warrior za niecałe 20zł? Kurcze, gdybym miał jeszcze wPLN to bym brał, brał, brał! A potem grał, grał, grał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka ... Ja bym chciał Dungeon Siege II Supcio giera ;) Roall caster czy jakos tak to tez dobra giera ale jak co to wole zbierac kase Ds 2 lub widzi mi sie tez Zoo tycon 2 jakby w tych grac zrobili promocje to by było dopiro...
Ale pochwalam wiare z cd projekt piekne robią promocje to mi sie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować