Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege III z datą premiery

23 postów w tym temacie

Ogólnie okres wiosenny będzie niebem dla graczy: Crysis 2, Dragon Age 2, Fight Night Champion, DoW 2 Retribution, The: Sims Średniowiecze, Homefront, Shogun 2: Total War, Might & Magic: Heroes VI, Shift 2: Unleashed, Darkspore, Deus Ex: Bunt Ludzkości..wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:43, Witka1995 napisał:

Ogólnie okres wiosenny będzie niebem dla graczy: Crysis 2, Dragon Age 2, Fight Night
Champion, DoW 2 Retribution, The: Sims Średniowiecze, Homefront, Shogun 2: Total War,
Might & Magic: Heroes VI, Shift 2: Unleashed, Darkspore, Deus Ex: Bunt Ludzkości..wymieniać
dalej?

Hoho, te gry raz że gameplayem to mi starczą na cały rok, to dwa nie wiem ile musiałbym zarabiać żeby te 2 miesiące nakupować tyle gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:33, Virus32 napisał:

Maj będzie niebem dla graczy ;)

Nie tylko maj... w samym marcu wyjdzie wiele od dawna zapowiadanych "głośnych" gier, a i w kwietniu będzie parę ciekawostek.
Na te lato wyjdzie więcej gier niż na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:54, Moooras napisał:

O fak, poleje sie krew...


A torrenty się zagotują i serwery padną i znowu będzie mowa jacy to piraci źli hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam jedynie na L.A. Noire xD. Duke mnie nię ciągnie, Wiedźmin 1 jak dla mnie był nudny (nadal zagrywam w Baldurs Gaty i Fallouty), FEAR mnie nie kręcił, Thor to superbohater od Marvela którego nie trawie wogóle, Red Faction tylko 1 część mnie wciągnęła, a Dungeon Siege takie sieczki. To była moja obiektywna ocena gier które wymieniłem, obrażanie mnie za "nudnego Wiedźmina" będzie nie-na-miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:59, JackBam2 napisał:

/ciach/

A o Brink słyszałeś? Bo jak nie, to myślę, że warto usłyszeć. Niby strzelanina jak wszystkie, ale jest sporo nowych rozwiązań i, przede wszystkim, rewelacyjny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych tytułów czekam tylko na drugiego Wiedźmina, a jeśli Intel do maja nie upora się z chipsetami to i tak zagram w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować