Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Razer - sprzęt dla graczy

28 postów w tym temacie

Temat ogólny o sprzęcie od Razera. Od razu spytam, Czy podkładka Goliathus Fragged jeździ po biurku (ślizga się)? I jak z jazdą myszką po niej? Nie mam zaufania do materiałowych podkładek gdyż na ogół mysz "szura" po podkładce >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po biurku nie jeździ(przynajmniej na drewnie, chyba, że to mają być jakieś ekstremalne warunki XD), bardzo stabilnie się trzyma, nie przykleja się ani nie zostawia śladów, wystarczy lekko unieść aby ją oderwać. Myszkę prowadzi się bardzo wygodnie i dokładnie(blat biurka to teraz koszmar dla mnie) - nie ślizga się(mysz sama nie poleci), pozwala na dokładne ruchy(moje odczucie, laser przynajmniej po tym blacie nie głupieje), zaś powierzchnia nie męczy ręki ani nie ma odcisków. Najgorzej jest z ceną, chociaż jak chce się taką podkładkę, którą się nie zajedzie to warto, korzystam pół roku i jedyne co straciła to zapach. Warto w sumie jak już chcesz kupić, bo jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:00, donard napisał:

Temat ogólny o sprzęcie od Razera. Od razu spytam, Czy podkładka Goliathus Fragged jeździ
po biurku (ślizga się)? I jak z jazdą myszką po niej? Nie mam zaufania do materiałowych
podkładek gdyż na ogół mysz "szura" po podkładce >.<


Mam Goliathus Speed trzyma sie blatu pieknie, a myszka sie slizga jak po lodzie.
kumel ma mantisa control to samo
/edit: yyy przelinczowalem z innego tematu i sam post byl, bez odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Goliathusa Speed, i też się nie rusza.

Kurczę, kupiłem myszkę Razer Lachesis i musiałem ją oddać. Jakaś krzywa była, w sensie bujała się. Nie wiem czy ktoś tak miał? W sumie to i tak zamówiłem ją w innym sklepie, i w nowszej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w Warszawie da się kupić w nieinternetowym sklepie podkładkę goliathus (najmniejszą) z tym rozstrzelonym zielonym wzorkiem? Byłem dziś w 2 empikach, saturnie i euro ale nie było. A 15zł za przesyłke z rtv euro agd to trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 14:07, donard napisał:

Czy gdzieś w Warszawie da się kupić w nieinternetowym sklepie podkładkę goliathus (najmniejszą)
z tym rozstrzelonym zielonym wzorkiem? Byłem dziś w 2 empikach, saturnie i euro ale nie
było. A 15zł za przesyłke z rtv euro agd to trochę dużo.


A odbiór osobisty z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 14:15, Lord_Polish napisał:

> ciach

Szukam małej podkładki ;P w gramie jest największa i średnia. Ja potrzebuje małej bo mi na biurko nie wejdzie. Małą mam za 45zł + 15zł przesyłki z euro ;/ jakby nie było przesyłki byłoby git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:03, Pile napisał:

Nie wiecie kiedy będzie premiera Razer Chimaera? To te słuchawki do xboxa.

Na stronie Razera nie ma podanych informacji więc nie wiadomo. A widziałeś ile kosztuje ta wersja 5.1 ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Razera nie ma podanych informacji odnośnie premiery tych słuchawek, więc chyba nie wiadomo. A widziełeś ile kosztuje ta wersja 5.1(bo są 2 wersje) ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum znajdują się posiadacze tego produktu? :) Jeśli tak proszę o opinię na jego temat, rozważam zakup. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dostałem nowe słuchawki Razer Orca i muszę przyznać że są naprawde dobre. Największą ich zaletą jest komfort użytkowania i całkiem dobra jakość dzwięku, szczegónie w grach.
Sory za podwójnego posta, cośsię zacieło i myślałem że nie dodało posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dorwałem Goliathusa w swoje ręce. Rzeczywiście wszystko pięknie działa, nawet lepiej jeździ niż po blacie ;D Martwi mnie tylko 1 rzecz. Boki wyglądają na niezbyt trwałe (jakoby podkładka miała sie z czasem od nich oczepiać ;/) Dobrze się trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować