Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Razer - sprzęt dla graczy

28 postów w tym temacie

Opłaca się kupić Razer Onza?? Jak myślicie będzie to dobry produkt?? Bo się zastanawiam nad jakimś padem i nie wiem czy czekać na tą Onze czy brać normalny pad pod X360:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 16:54, Rzulek napisał:

Opłaca się kupić Razer Onza?? Jak myślicie będzie to dobry produkt?? Bo się zastanawiam
nad jakimś padem i nie wiem czy czekać na tą Onze czy brać normalny pad pod X360:))


Jeżeli potrzebujesz pada do swojego X''a to bierz tego od Microsoftu. Ludzie narzekają, że taki i owaki, a kurde mój ma już 2 lata, za sobą dziesiątki godzin w Halo 3 oraz GoW 1/2 i nie dosyć że wygląda jak nówka to śmiga jak trzeba. Kwestia po prostu kto jak szanuje sprzęt. IMO nie opłaca się Onzy bo to samo oferuje pad od M$. Takie moje zdanie więc STFU dla flame''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 18:26, kamyk092 napisał:

donard
Ja zakupiłem to na allegro http://allegro.pl/razer-l33t-pack-zestaw-oryginalnych-gadzetow-i1458492867.html
jak chcesz to kupić to szybko, zastała ostatnia :)

Drogo dość.mi sie zdaje, że kiedys dodawali to do zakupów na stronie razera ale to w 2009 chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2011 o 19:17, donard napisał:

Drogo dość.mi sie zdaje, że kiedys dodawali to do zakupów na stronie razera ale to w
2009 chyba ;P

Masz racje, dodawali i oczywiście ja wtedy nie miałem kasy na kupno czegokolwiek, a teraz to chyba jedyna okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie na temat słuchawek Razer Banshee (tych SC II) gdzieś czytałem że one mają problemy z działaniem na systemie windows xp. Mógłby ktoś to potwierdzić ? Albo podpinał je do windowsa xp ? Był bym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować