Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A jednak - demo Dragon Age II potwierdzone

26 postów w tym temacie

Skoro info pochodzi od EA, przydałoby się info, GDZIE padła taka informacja. Bo kwestia "EA powiedziało" nie brzmi specjalnie przekonująco w kontekście ostatnich zawirowań wokół dema DAII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się i radujmy! Nawet na PC, miodzio. Na pewno skorzystam z dema bo jestem wielce ciekaw jak zmiana konwencji wpłynie na mój odbiór dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Jakoś nic mnie nie przekonało do DA. Jeżeli demo będzie super to kto wie, może kupię jedynkę a potem dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo. Od. EA. Przed. Premierą. I. Nawet. Na. PC. Świat się kończy.

Demko sprawdzę, ale na sensację już nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo Demo pokaże czego można się spodziewać, a nawet zniechęcić graczy, od przyglądania się temu tytułowi zmiany które maja wejść nie sa dobre i może się okazać że II będzie gorsza od czesci pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy weźcie się trzaśnijcie w łeb, ale tak porządnie. Po cholerę wyłazić ciągle z niepotwierdzonymi newsami na temat dema. Czy naprawdę tak ciężko jest poczekać na oficjalne potwierdzenie i trzeba wyskakiwać z każdą plotką? W Pudelka się zamieniacie czy co?
I ok, ciesze się, że wychodzi demko, cieszę, że W KOŃCU to potwierdzono, ale czytać pięć newsów na gramie, że będzie lub nie będzie jest naprawdę irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie dema to w zasadzie konsekwencja uprzedniego strzelania sobie po nogach przez EA/Bioware.

Najpierw mówili mało, a to co mówili wybrzmiewało dokładnie odwrotnie od tego, co chcieli przekazać na temat produkcji. Zamiast ''''Patrzcie jak fajnie i ambitnie opowiadamy historię'''', wyszło ''''Robimy krwisty slasher i zabieramy wam możliwości wyboru''''. W efekcie wokół gry powstał ogromny, ale negatywny szum.

Moim zdaniem to główny powód pojawienia się dema - pokazanie naocznie graczom, że to nie jest pokraczny stworek, który z klimatem i duchem DA:O nie ma nic wspólnego.

Ergo już teraz można stwierdzić, że gra wcale nie będzie tak odmienna, czy słaba, skoro nie boją się pokazać jej wcześniej. Czekam do 22 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:12, Joorg napisał:

Wy weźcie się trzaśnijcie w łeb, ale tak porządnie. Po cholerę wyłazić ciągle z niepotwierdzonymi
newsami na temat dema. Czy naprawdę tak ciężko jest poczekać na oficjalne potwierdzenie
i trzeba wyskakiwać z każdą plotką? W Pudelka się zamieniacie czy co?
I ok, ciesze się, że wychodzi demko, cieszę, że W KOŃCU to potwierdzono, ale czytać pięć
newsów na gramie, że będzie lub nie będzie jest naprawdę irytujące.


Co poradzisz, takie jest zadanie dziennikarza. Jeżeli obejrzysz np TVN24 to tam nieustannie, gdy jakieś zdarzenie ma miejsce nagle, podają wszelkie plotki/domysły/przemyślenia kota sąsiadów. Gram.pl to miejsce pracy dziennikarzy i nie należy się na to oburzać.

Poza tym "nikt nie każe ci czytać wszystkich newsów". Menu masz podane, sam wybierasz co chcesz zjeść (za darmo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:12, Joorg napisał:

Wy weźcie się trzaśnijcie w łeb, ale tak porządnie. Po cholerę wyłazić ciągle z niepotwierdzonymi
newsami na temat dema. Czy naprawdę tak ciężko jest poczekać na oficjalne potwierdzenie
i trzeba wyskakiwać z każdą plotką? W Pudelka się zamieniacie czy co?


A skąd mieliśmy wiedzieć rano, że kilkanaście godzin później EA potwierdzi demo? Gdybyśmy mieli taką wiedzę jaką mamy teraz to pewnie tamtego newsa by nie było. A rano to nie była plotka tylko wypowiedź pracownika BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zgrał przed premierom, żeby sprawdzić, czy nowa mechanika walki będzie mi odpowiadać, więc mam nadzieję, że jak będę jutro robił "poranny przegląd prasy" wpadnę na newsa, pod tytułem: "A jednak, nie prawda, że prawda, że nie prawda, że prawda, że c**j wie co z tym demem DA 2" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabawne, że premiera tuż tuż, a właściwie trudno znaleźć w sieci jakiś porządny gameplay, bez gadaniny twórców w tle, bez żadnych półsekundowych urywków. Choć z drugiej strony - gdyby gra była słaba, nie wydawaliby dema prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować