Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Catz Cyborg R.A.T. 9, czyli transformers bez ogona - test

32 postów w tym temacie

Problem z definiowaniem przycisków oraz makrami rozwiązano już dawno, na oficjalnym forum można znaleźć odpowiedź oraz oficjalne pliki do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:25, Anteros napisał:

Problem z definiowaniem przycisków oraz makrami rozwiązano już dawno, na oficjalnym forum
można znaleźć odpowiedź oraz oficjalne pliki do ściągnięcia.


Więc czemu nie znalazłem tego na oficjalnej stronie? Czemu nowa wersja aplikacji nie została poprawiona? To są pytania zwykłego klienta, który wydaje na myszkę coś koło czterech stówaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi ona wygląda na nie za wygodną i zbyt odjechana ;D ja szukałem myszki wygodnej a te wciecia itd nie wygladaja na najwygodniejsze ;/ i nie zgodze sie z myszastym bo ja wole myszke bez ogonka który platał mi sie co chwile począwszy od rurek w biurku konczac na zabawach w kowboji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:46, vinnere napisał:

jakoś mi ona wygląda na nie za wygodną i zbyt odjechana ;D ja szukałem myszki wygodnej
a te wciecia itd nie wygladaja na najwygodniejsze ;/ i nie zgodze sie z myszastym bo
ja wole myszke bez ogonka który platał mi sie co chwile począwszy od rurek w biurku konczac
na zabawach w kowboji ;D


No własnie na tym polega sztuka. Ona wygląda na TOTALNIE niewygodną, a jest całkowicie inaczej. Mam kilka zastrzeżeń, które są w tekście, ale w sumie byłem zdumiony, jak wygodny może się okazać tak kanciasty, dziurawy i ciężki kawał sprzętu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda epicko, ale do laptopa by mi nie pasowała ; ) To już dla tych, co w komputery inwestują wizualnie, po co mi myszka skoro wszyscy zamiast na monitor będą zerkać właśnie na nią ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam R.A.T.7, koleżanka sięgając po nią zatrzymała sie w połowie i dowaliła "ale to mnie nie kopnie?" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zbyt "kosmyczny" wygląd, zdecydowanie wole bardziej "klasyczne" konstrukcje.(Mówię tylko i wyłącznie o wrażeniu estetycznym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:54, Myszasty napisał:

No własnie na tym polega sztuka. Ona wygląda na TOTALNIE niewygodną, a jest całkowicie
inaczej.


Podobne wrażenie można mieć patrząc na niektóre joysticki Saiteka - i, istotnie, Madcatz i Saitek tworzą pod jedną banderą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 00:45, Vojtas napisał:

Podobne wrażenie można mieć patrząc na niektóre joysticki Saiteka - i, istotnie, Madcatz
i Saitek tworzą pod jedną banderą.


Dokładniej mówiąc, Mad Catz jest obecnie właścicielem takich marek, jak Saitek, Cyborg (czyli w sumie też Saitek:), czy Tritton (test headsetu w drodze swoją drogą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 01:12, Myszasty napisał:

Dokładniej mówiąc, Mad Catz jest obecnie właścicielem takich marek, jak Saitek, Cyborg
(czyli w sumie też Saitek:), czy Tritton (test headsetu w drodze swoją drogą.)


No to czemu nie napisałeś, że to myszka Saiteka, skoro to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 01:19, Vojtas napisał:

> Dokładniej mówiąc, Mad Catz jest obecnie właścicielem takich marek, jak Saitek,
Cyborg
> (czyli w sumie też Saitek:), czy Tritton (test headsetu w drodze swoją drogą.)

No to czemu nie napisałeś, że to myszka Saiteka, skoro to prawda?


Bo to nominalnie Cyborg, który jest teraz osobnym brandem. Poza tym nie mam pewności, ile wspólnego teraz ze sobą mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbym jej... zbędny bajer, jeśli ktoś potrafi na prawdę grać to na wszystkim się nauczy, wystarczy dobry laser, a kształt jest nie ważny moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, rzadko piszę, ale jednak ta kwestia poważnie mnie zaczęła drażnić.
Po co, dlaczego, czemu ten czerwony przycisk "Przeczytaj artykuł/recenzję/cokolwiek" otwiera nowe okno/kartę?
1. Jeśli przeczytałem newsa i chcę zobaczyć reckę to nie potrzebuję już karty newsa, tym bardziej, że ww. recenzja nie znajduje się na jakimś "obcym" portalu.
2. Jeśli nie przeczytałem newsa, to znaczy że i tak go nie przeczytam, bo najczęściej składa się w dość znacznej części z fragmentu wspomnianego już artykułu i tekstu w stylu "Jak chcesz przeczytać to naciśnij przycisk "Chcę przeczytać"". (Niemal?) zawsze ten fragment to wstęp artykułu, a nie notka dla ludzi tl,dr, przez co tym bardziej nie rozumiem, po co link na głównej nie otwiera od razu recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:26, Farax napisał:

OK, rzadko piszę, ale jednak ta kwestia poważnie mnie zaczęła drażnić.
Po co, dlaczego, czemu ten czerwony przycisk "Przeczytaj artykuł/recenzję/cokolwiek"
otwiera nowe okno/kartę?
1. Jeśli przeczytałem newsa i chcę zobaczyć reckę to nie potrzebuję już karty newsa,
tym bardziej, że ww. recenzja nie znajduje się na jakimś "obcym" portalu.
2. Jeśli nie przeczytałem newsa, to znaczy że i tak go nie przeczytam, bo najczęściej
składa się w dość znacznej części z fragmentu wspomnianego już artykułu i tekstu w stylu
"Jak chcesz przeczytać to naciśnij przycisk "Chcę przeczytać"". (Niemal?) zawsze ten
fragment to wstęp artykułu, a nie notka dla ludzi tl,dr, przez co tym bardziej nie rozumiem,
po co link na głównej nie otwiera od razu recenzji.


Bardzo słuszna uwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli "dostaliście" tą myszkę do recenzji, to dlaczego nie użyliście zdjęć własnych, np pokazując rzeczywiste położenie dłoni? (Troszkę traci na wiarygodności, chyba że się mylę?)
Informacja na temat ceny? Dostępność w Polsce?

Zdjęcie opakowania i zawartości również by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:14, NintendoPassion napisał:

Jeżeli "dostaliście" tą myszkę do recenzji, to dlaczego nie użyliście zdjęć własnych,
np pokazując rzeczywiste położenie dłoni?


Bo Myszasty obgryza pazury! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:14, NintendoPassion napisał:

Jeżeli "dostaliście" tą myszkę do recenzji, to dlaczego nie użyliście zdjęć własnych,
np pokazując rzeczywiste położenie dłoni? (Troszkę traci na wiarygodności, chyba że się
mylę?)
Informacja na temat ceny? Dostępność w Polsce?

Zdjęcie opakowania i zawartości również by się przydało.


Sponio, pracujemy nad tym tematem. To znaczy, jeśli dobrze pójdzie, to może niedługo będę dorzucał do tekstów bardzo amatorskie, ale jednak nagrania wideo testowanego sprzętu. Zmiany, zmiany, zmiany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować