• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.04.2006 o 18:47, Smugller napisał:

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się
na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co
chodzi?


Nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie nie związane z tematem
ale szkoda na taką błachostkę zakładać nowy temat

Czym różni się
black edition od normalnej

bo słyszałem że jest na dvd i filmiki są lepszej jakosci
czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.04.2006 o 19:02, Maker3 napisał:

czy to prawda

Tak.
I jeszcze jest zintegrowane z dodatkiem Battle out of Hell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.04.2006 o 19:58, kuba121 napisał:

a cz PK BE jest jszcze w sprzedaży a co do wogo problem to spróbuj przeinstalować


PK BE jest dodawane do niektórych egzemplarzy najnowszego numeru Komputer Świat Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam Painkiller''a zwykłego - z filmikami niskiej jakości.........i osobno dodatek Out of Hell ( z PLAY''A ) z filmikami b.dobrej jakosci dodatku jeszcze nie skończyłem, grałem tylko chwilke wszystko mi smiga zarabiscie na full detal i grałem bez podstawki w polskiej wersji tak można ale bez dostępu do multi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2006 o 14:23, Robek 009 napisał:

A może spróbój przeinsatlować grę lub zainstalowąć ją na innym dysku. Też tak miałem i gdy
przeinstalowałem to już chodziło.;)


Dzięki :) Wrenaszcie ktoś, kto chce pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Czy istnieje jakieś rozwiązanie problemu z płynnością gry (poza upgrade''m sprzętu, bo ta opcja aktualnie nie wchodzi w grę)? Gdy jest spokój, to w 640x480 chodzi płynnie, jak się pojawi kilku przeciwników (>6), to skacze nawet w 320x200 :( (C900, 416 RAM, GF2 MX400 32 MB). Wiem, że na stronie PK był screen z ustawieniami 3DAnalyze poprawiającymi płynność gry, ale obecnie link do obrazka prowadzi w próżnię :(.
BTW, w rozdziałkach poniżej 512x384 menusy (nazwy sejwów głównie) są kompletnie nieczytelne - zamiast liter są jakieś klocki z Tetrisa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.04.2006 o 19:02, Maker3 napisał:

mam pytanie nie związane z tematem
ale szkoda na taką błachostkę zakładać nowy temat

Czym różni się
black edition od normalnej

bo słyszałem że jest na dvd i filmiki są lepszej jakosci
czy to prawda


Tak są lepsze efektyw grze i w filmach, dodaykowa arena ,film o tworzeniu gry teledysk so pk.morzna go kupić w dobrym sklepie a jak nieznajdziesz to alllegro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale z dodatkiem wymagania wzrastają. I nie jest to związane z nowymi efektami, poprostu te same ustwienia bez dodatku dzialają szybciej niż z dodatkiem. Ktoś namieszał w iście genialnie napiasnym kodzie gry i teraz muszę sie męczyć na niższych detalach niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z multi, zaraz po wczytaniu się gry całość siada i wyskakuje taki error:
>Script Error
>./Data/LScripts/Main/GameMP.lua:625:?
>Press "Retry" to Debug
>
>Przerwij/Ponów próbę/Ignoruj
Kliknięcie "Ponów próbę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 23:52, Godfater napisał:

Mam problem z multi, zaraz po wczytaniu się gry całość siada i wyskakuje taki error:
>Script Error
>./Data/LScripts/Main/GameMP.lua:625:?
>Press "Retry" to Debug
>
>Przerwij/Ponów próbę/Ignoruj
Kliknięcie "Ponów próbę"


U mnie pomogło przeinstalowanie gry, ew. poszukaj jakiś patchy, ale nie wiem czy jakieś wogóle istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2006 o 13:48, Blackhand napisał:

Witam
Czy istnieje jakieś rozwiązanie problemu z płynnością gry (poza upgrade''m sprzętu, bo ta opcja
aktualnie nie wchodzi w grę)? Gdy jest spokój, to w 640x480 chodzi płynnie, jak się pojawi
kilku przeciwników (>6), to skacze nawet w 320x200 :( (C900, 416 RAM, GF2 MX400 32 MB).
Wiem, że na stronie PK był screen z ustawieniami 3DAnalyze poprawiającymi płynność gry, ale
obecnie link do obrazka prowadzi w próżnię :(.
BTW, w rozdziałkach poniżej 512x384 menusy (nazwy sejwów głównie) są kompletnie nieczytelne
- zamiast liter są jakieś klocki z Tetrisa :D.


Bez szans. Na nieco wydajniejszym kompie (Duron 800, 512 MB RAM, Radeon 9200) gra także była kompletnie niegrywalna (koło 10-15 FPS). Niestety na tej karcie graficznej i procesorze po prostu grać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale odpowiedziałeś na posta sprzed ponad roku :). Tak na marginesie - ten Duron był na DDRach czy SDRach (wbrew pozorom, to kolosalna różnica - 2x większe efektywne taktowanie magistrali :))?
A tak w ogóle, to panowie z DG to nieźli oszuści ;), wg nich konfiguracja minimalna to: Celeron 800 MHz, 256 MB RAM i akcelerator 3D klasy GeForce 2 z 32 MB :(. Za "moich czasów" ;) konfiguracja minimalna oznaczała sprzęt, na którym już się dało grać (po ustawieniu wszystkiego na minimum) przy w miarę stabilnym fps :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ehh, kupiłem Painkiller: BE i gdy wbijam na jakikolwiek serwer (mniejsza z tym, że jest ich okropnie mało ;)) zaraz po pojawieniu się "mapy" gra minimalizuje się i wyskakuje "Script Error". Gdzieś czytałem że kilka osób ma podobny problem i wydaje mi się że to wina edycji wypuszczonej przez CDP. Dlatego też żądam wypuszczenia patcha który powyższy problem by niwelował.
P.S. Jeśli ktoś zna sposób na tą przypadłość, proszę pisać na gg - 604649 (często na niewidoku). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować