• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.08.2007 o 21:08, CyberPanki napisał:

Ehh, kupiłem Painkiller: BE i gdy wbijam na jakikolwiek serwer (mniejsza z tym, że jest ich
okropnie mało ;)) zaraz po pojawieniu się "mapy" gra minimalizuje się i wyskakuje "Script Error".
Gdzieś czytałem że kilka osób ma podobny problem i wydaje mi się że to wina edycji wypuszczonej
przez CDP. Dlatego też żądam wypuszczenia patcha który powyższy problem by niwelował.
P.S. Jeśli ktoś zna sposób na tą przypadłość, proszę pisać na gg - 604649 (często na niewidoku).
Pozdrawiam.



Mam to samo jak podasz link z patchem to będę wdzięczny (oczywiście jeśli wyszedł już ) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2007 o 01:29, Borys1215 napisał:

Mam to samo jak podasz link z patchem to będę wdzięczny (oczywiście jeśli wyszedł już ) :))

Niestety nie wyszedł, a CDP nie raczyło na razie nic zrobić. Wejdźcie sobie na polskie fora o Painkillerku i zobaczcie ile osób ma taki problem - każdy kto kupił. My jako gracze i kupujący chcemy, nie, My ŻĄDAMY jakiejś łatki poprawiającej ten felerny błąd. My chcemy grać, a nie możemy! Zrozumiecie to? To się nazywa drodzy ludzie dbanie o klienta... Groteska jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poniedziałek jest, więc może istnieje choć cień szansa na jakieś info co do łatki. My czekać nie możemy. Płacimy - żądamy. Nie ma lekko CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam mam problem z multi poniewaz kiedy wgrywa mi sie mapa i juz sie pokazuje nagle wylacza mi sie grai wyskakuje okienko o tytule ,,script error,, a pod nim ./data/LScripts/Main/GameMP.lux:625
prosze o pomoc i dzieki za jej udzielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podaję dokladniej wsystko wraz z moim sprzetem i ze mam oryginalna gre
>Script Error
>./Data/LScripts/Main/GameMP.lua:625:?
>Press "Retry" to Debug
>
>Przerwij/Ponów próbę/Ignoruj

Kliknięcie "Ponów próbę"
Mam oryginalna grę jesli ci o to chodzi a sprzet moj to :
Intel celeron D 3.06ghz
GeForce 5500 FX 256 MB
1024 MB RAM-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.08.2007 o 20:41, Tieru napisał:

/ciach/

Ale nie musisz dublować postów :) Napisałeś w tamtym temacie i wystarczy. Cierpliwie czekaj na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja i mój kolega, jak i wszyscy co kupili Painkilera od CD-Project mają taki sam problem. Nie wiem jak można wciskać klientom trefny towar. Coś jest nie halo. Prosimy o jak najszybszą interwencję w postaci łatki poprawiającej ten bug/błąd. ile można czekać? Może jakiś pracownik CDP by tak łaskawie nas poinformował czy w ogóle trwają prace nad patchem. Z góry dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tez mam ten problem. Na Singleplayer jest wszystko ok ale każda próba połączenia do jakiegokolwiek serwera na multiplayer kończy się crashem do windowsa z komunikatem
./Data/LScripts/Main/GameMP.lua:625:?
Press "Retry" to Debug

>Przerwij/Ponów próbę/Ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie co Panowie? Ja kupilem tę grę z kumplem tylko po to zebysmy mogli po sieci pykac, a to co sie dzieje jest po prostu zenujace. Jeszcze na pudelku jest napisane doskonaly tryb multi, dobre sobie... i nic mnie nie obchodzi ze kosztowala 20 zl, nawet jakby za darmo ja dawali i powiedzieli mi ze jest super multiplayer i by nie bylo tez bym sie wkurzyl, to tak jakbym sprzedal Ci samochod ktory wyciaga 300km/h a tak naprawde nie jezdzi. PANOWIE Z CDP OSTRO PRZEGIELI I MAJA TO JAK W BANKU ZE NIGDY NIE KUPIE ICH PRODUKTU ANI MOJ KUMPEL KTORY TEZ SIE ZAWIODL. a nadmienie ze niejednokrotnie kupowalem ich produkty i wydalem mniej wiecej 2000zl, pewnie wydalbym drugie i wiecej ale co to dla nich. zenada zenada i jeszcze raz zenada.

Pozdrawiam wszystkie "mozgi" z CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostaem maila od pomocy technicznej wiec jakas nadzieja nadal istnieje:
"W chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną występowania opisanego przez Pana problemu. W ciągu kilku dni powinno pojawić się rozwiązanie lub łatka, która naprawi ten problem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 18:46, Diabol111 napisał:

Dostaem maila od pomocy technicznej wiec jakas nadzieja nadal istnieje:
"W chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną występowania opisanego przez Pana problemu.
W ciągu kilku dni powinno pojawić się rozwiązanie lub łatka, która naprawi ten problem."

Uff, kamień z serca, tylko szkoda że tak późno. CDP dostaje u mnie DUŻEGO minusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też chciałem pograć przez sieć bo kupiłem w extra klasyce Black Edition ale nie dość że mało serwerów to jak chciałem na jakis wejść to pojawiał mi się komunikat z jakimś błędem i wywalało na pulpit i tak za każdym razem.
Odpuściłem sobie to i przeszedłem tryb SP który jest lepszy niż MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też kupiłem tą gre w Extra klasyce i mam ten sam bład podczas podłaczania do serwera.
Pokazuje się na sekunde mapa i wyskaruje bug.
Zróbcie coś z tym

20070901221511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 22:15, JaNdYA3 napisał:

Też kupiłem tą gre w Extra klasyce i mam ten sam bład podczas podłaczania do serwera.
Pokazuje się na sekunde mapa i wyskaruje bug.
Zróbcie coś z tym


Już napisałem pomocy technicznej.. pozostaje nam tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 23:15, cichy10 napisał:

Ekhem, nie sądzicie, że powinno się dopisać w temacie, który wydaje się być tematem ogólnym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3082&tpage=1 :)))


nie bo to jest temat o pomocy technicznej a nie komentarze o samej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować