• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam wydanie z extra klasyki. Nie mogę go zainstalować podczas instalacji pokazuje się okienko , jak niżej.
i po kliknięciu instalacja się przerywa. Czy ktoś miał talki problem?


wcześniej pytał mnie o sprawdzenie legalności kopii windows, pominęłam, myslicie, że to ma związek? mam windę zainstalowaną już w komputerze w sklepie, podobno legalną ,ale nie będę ryzykować ża w sklepie nie kłamali i nie jest to pirat (podobno tak robią)

20070906162625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2007 o 16:28, Vytrix napisał:

Skoro to błąd CRC, to znaczy, że płyta za mocno porysowana jest...

porysowana nie ale zabrudzona owszem, przetrę i zobaczymy. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2007 o 16:27, seles napisał:

czy gra kwalifikuje się do pomocy technicznej czy do wymiany?

a zarejestrowałeś na gram.pl??
CRC zwykle wyskakuje przy brudnych lub bardzo porysowanych płytach... może spróbuj ją wyczyścić, a jak nie to 16zł w zęby i wymiana na gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2007 o 16:34, Bartek 93 napisał:

> czy gra kwalifikuje się do pomocy technicznej czy do wymiany?
a zarejestrowałeś na gram.pl??
CRC zwykle wyskakuje przy brudnych lub bardzo porysowanych płytach... może spróbuj ją wyczyścić,
a jak nie to 16zł w zęby i wymiana na gram :)

tak, dzięki :) płyta wyczyszczona i trwa instalacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2007 o 16:44, Vytrix napisał:

Można tak uznać - coś jak X-Fire. Ja tego nie polecam, używałem, ale dla mnie to nie potrzebne
;)

co to robi? zlicza czas gier? + komunikator? + profil online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2007 o 16:43, seles napisał:

btw ;) pytają czy zainatalować gameSpyArcade- co to? bo nie znam... to jak x -fire?

To hyba jest coś do sieci... ale nigdy tego nie używałem :/ więc nie mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No co za ludzie... Czemu po tak długim czasie od wydania Painkillera w NXK nikt z CDP nie przyznał się nawet do tego że taki błąd jest, a każdy już o tym wie. Normalnie śmiechy... Szkoła się zaczęła, ja chciałem pograć w PK na wakacjach na necie i d*pa... To jest chore normalnie. Jak firma uważająca się za najlepszego wydawce gier w Polsce może po udowodnieniu jej błędu chować głowę w piasek jak najgorszy tchórz?! Jak już napisałem - śmiechy to są. Bodaj podobnie było z grą Medival też z NXK który wysypywał się na prawie wszystkich komputerach. Nie wiem czy powodem tego jest brak piątej klepki wśród pracowników tej jakże "zacnej" firmy" czy może normalne sikanie na klienta z wysoka i zajęcie się dalszym skubaniem biednych, niczego nieświadomych graczy z pieniędzy. Ale koniec! Na szczęście są tacy ludzie (jak ja) którzy nie boją się krzyczeć na lewo i prawo o błędach i przegięciach w działaniach CDP''tu. Viva la Revolucion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2007 o 21:36, Diabol111 napisał:

Ehh... napisali, że łatka pojawi się za kilka dni a już prawie miesiąc bedzie. to się na multi
nagrałem...

Nie masz czego żałowac. Multi jest bardzo słabe, jedyny fajny tryb w grze to "peple can fly". Jak chcesz pograc w szybkiego deathmatcha to proponuję UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.09.2007 o 11:38, PAPISHON napisał:

> Ehh... napisali, że łatka pojawi się za kilka dni a już prawie miesiąc bedzie. to się
na multi
> nagrałem...
Nie masz czego żałowac. Multi jest bardzo słabe, jedyny fajny tryb w grze to "peple can fly".
Jak chcesz pograc w szybkiego deathmatcha to proponuję UT.


To prawda :(....wielka szkoda, ze tak zle przygotowali rozgrywke multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.09.2007 o 11:38, PAPISHON napisał:

> Ehh... napisali, że łatka pojawi się za kilka dni a już prawie miesiąc bedzie. to się
na multi
> nagrałem...
Nie masz czego żałowac. Multi jest bardzo słabe, jedyny fajny tryb w grze to "peple can fly".
Jak chcesz pograc w szybkiego deathmatcha to proponuję UT.


Może i nie mam czego żałować ale kupiłem Pinkillera więc chcę w niego pograć na multi... nie po to go kupowałem, żeby kupić sobie jeszcze UT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować