• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przykra sprawa... masz po prstu pecha. Ja grę mam w premierowym wydaniu i jest wszystko git, trzeba było kupowac wcześniej, a nie teraz się użalasz bo CDP spartoliło sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.09.2007 o 12:48, PAPISHON napisał:

Przykra sprawa... masz po prstu pecha. Ja grę mam w premierowym wydaniu i jest wszystko git,
trzeba było kupowac wcześniej, a nie teraz się użalasz bo CDP spartoliło sprawę.


No chyba mam prawo się użalać za to, że produkt który kupiłem jest wadliwy i chcę jakiejś poprawki za to ty się mnie czepiasz bez powodu jakbyś tylko posty chciał nabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sam sobie nabijasz posty... taki sam głupi argument jak twój.
Masz pecha, że ci multi nie działa, ale czy to nasz sprawa? Czy my musimy czytac Twoje żalenie na forum? Jest mail do gram.pl pomocy technicznej, proszę tam się użalaj jaki jesteś biedny, bo w mutli grac nie możesz...

Z tego co czytałem błąd da się naprawic w prosty sposób, włączasz Xfire szukasz serwerów za jego pomoca i łączysz się z danym serwerem za jeg pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.09.2007 o 22:07, PAPISHON napisał:

Sam sobie nabijasz posty... taki sam głupi argument jak twój.
Masz pecha, że ci multi nie działa, ale czy to nasz sprawa? Czy my musimy czytac Twoje żalenie
na forum? Jest mail do gram.pl pomocy technicznej, proszę tam się użalaj jaki jesteś biedny,
bo w mutli grac nie możesz...

Z tego co czytałem błąd da się naprawic w prosty sposób, włączasz Xfire szukasz serwerów za
jego pomoca i łączysz się z danym serwerem za jeg pomocą.


Z x-fire próbowałem i nic, a gdybyś czytał co wcześniej napisałem to byś wiedział, że maila już dawno temu wysłałałem i nie doczekałem się żadnej konkretnej odpowiedzi... Nie chcesz czytać żalenia to po jakiego wała wchodzisz do tematu pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to przepraszam najmocniej... tylko się czasami nie obraź na mnie.
Trik z Xfire nie działa...hm... może z GameSpy będzie chodzi? Wątpie w to, ale można spróbowac. Można też coś z patchami cudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2007 o 14:22, Rider of Rohan napisał:

Kto chętny na partyjke w multi?


To miał być żart? :> nie dość, że w temacie pomocy technicznej to jeszcze tuż pod postami o problemach z multi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 14:53, Akashi napisał:

Osoby które mają problem z trybem Multiplayer powinny zajrzeć do bazy Pomocy Technicznej
:)

Pod poniższym linkiem macie rozwiązanie problemu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1101&p=1773
z którym proponowałbym się zapoznać.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy w Multi


No w końcu :P dzięki wam CDP. lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 08:07, Buhahahahaha napisał:

Pomocy, jak włączam Painkiller''a black edition to wyskakuje mi takie cuś, mój PC: core duo
E4300, 1gb ram, karta graficzna zintegrowana


Dużo nie widać na screenie... :P

No ale widzę, że chodzi o DX9... zainstaluj Direct''a 9 i będzie dobrze, przynajmniej powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 08:14, hunter22 napisał:

> Pomocy, jak włączam Painkiller''a black edition to wyskakuje mi takie cuś, mój PC: core
duo
> E4300, 1gb ram, karta graficzna zintegrowana

Dużo nie widać na screenie... :P

No ale widzę, że chodzi o DX9... zainstaluj Direct''a 9 i będzie dobrze, przynajmniej powinno
być...


Ależ ja zainstalowałem tego DirectX 9 z Painkillera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 14:53, Akashi napisał:

Osoby które mają problem z trybem Multiplayer powinny zajrzeć do bazy Pomocy Technicznej :)
Pod poniższym linkiem macie rozwiązanie problemu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1101&p=1773
z którym proponowałbym się zapoznać.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy w Multi

Nareszcie! Akashi! Ty nasz wybawco! Chwała Tobie!
BTW: Gdy zaglądałem do pomocy technicznej, rozwiązania tego problemu nie było w bazie. Nawet napisałem maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować