• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.12.2007 o 22:40, stiven5 napisał:

> > czy ktokolwiek wie?,jak uruchomi gre sieciową?,mam orginał,ale jest ciś nie tak,bo
nieidzie
>
> > jej odpali,i jaki jest klucz,jaki numer,bo nigdzie go niewpisali,pomocy!!!
> Jak to nie powinno być napisane na pudełku.



napisane jest ale jeśli chodzi o granie w sieci?,to lipa!pisze podaj cdkey,ale skąd?,wpisywałem
dwa kody,i nic!

Aha no to nie wiem nie próbowałem grać w sieci i myślałem że to ten drugi kod. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A i mam taki problem z multi. Jak już się połącze z serwerem to chwile widze mape i wywala mnie na pulpit.
Jak by co mam wydanie z extra klasyki next.

20071221125137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2007 o 12:52, Lord Andre 1 napisał:

A i mam taki problem z multi. Jak już się połącze z serwerem to chwile widze mape i wywala
mnie na pulpit.
Jak by co mam wydanie z extra klasyki next.



Mnie tesz tak jak ciebie wywala,to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2007 o 08:05, Lord Andre 1 napisał:

Skąd macie e cd-key? Bo oglądamcałą instrukcje i tylko numer seryjny jest.



no właśnie,ja tesz niemam tego klucza,i niewiem jak go pozyska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No dobra można powiedziec, że pomogło ale pojawily sie następne problemy.
I jeszcze 3 problem w którym pisze oś o cd-key a jezeli dobrze mysle to cd-key to jest ten numer sreyjny na instrukcji.

20071221142458

20071221142516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak masz wersję z:
Dobrej Gry - klucz jest na nalepce przyklejonej do "instrukcji",
eXtra Klasyki next - jw., ewentualnie nalepka może być przyklejona gdzieś wewnątrz DVD-Boxa,
Gazety Wyborczej - na odwrociu ;) pudełka jest napisane, co należy zrobić, by uzyskać klucz do multi.
Jeśli Twój egzemplarz PK pochodzi od "dystrybutora alternatywnego", to idź na stadion / giełdę / etc. i daj sprzedawcy w "ryja" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2007 o 16:43, Blackhand napisał:

Jak masz wersję z:
Dobrej Gry - klucz jest na nalepce przyklejonej do "instrukcji",
eXtra Klasyki next - jw., ewentualnie nalepka może być przyklejona gdzieś wewnątrz DVD-Boxa,
Gazety Wyborczej - na odwrociu ;) pudełka jest napisane, co należy zrobić, by uzyskać klucz
do multi.
Jeśli Twój egzemplarz PK pochodzi od "dystrybutora alternatywnego", to idź na stadion / giełdę
/ etc. i daj sprzedawcy w "ryja" ;).



cześć!,ja kupiłem gre firmy cdprojekt,w sprzedaży wysyłkowej,jedynie były kody
1.rejestracji elektronicznej
2.numer seryjny

i to wszystko,niekupowałem w wyborczej,i dalej niewiem jak go pozyskać?,napisz coś jak go mieć,dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 13:05, stiven5 napisał:

...
2.numer seryjny


I go musisz wpisać, gdy gra prosi o CD-Key. Jeśli nie działa, to upewnij się, czy nie pomyliłeś "O" z "0" lub "B" z "8". Jeśli to nic nie da, to skontaktuj się z Pomocą Techniczną CDProjektu przez e-mail (nie polecam tej drogi) lub telefon, tylko nie zapomnij, że tam też pracują ludzie i w okresie "okołoświątecznym" w firmie możesz zastać jedynie portiera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam dwa problemy z Painkillerem. Pierwszy pojawia się przy próbie wczytania niektórych stanów gry (mam go od niedawna jest zamieszczony na obrazku). Drugi problem: gdy pierwszy raz uruchamiam grę działa bardzo wolno (wolno wczytują się zapisy i klatkuje) muszę wyjść do Windowsa i uruchomić ponownie grę wtedy działa poprawnie. Co zrobić żeby wszystko działało jak należy?

20080331181859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wiem czy to właściwa stronka aby szukać pomocy w przejściu tej giercy :)) ale wydaje mi się że tak :)) słuchajcie, chodzi mi OPIS przejścia :)) jest mi ktoś tak miły aby mi ktoś w tym pomógł?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2008 o 20:52, Arturro R napisał:

nie wiem czy to właściwa stronka aby szukać pomocy w przejściu tej giercy :)) ale wydaje
mi się że tak :)) słuchajcie, chodzi mi OPIS przejścia :)) jest mi ktoś tak miły aby
mi ktoś w tym pomógł?? :))

jasne, proponuję zacząć od opuszczenia podforum technicznego, i udania się na forum ogólne np do tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33483&u=2 bo tutaj to tylko problemy natury technicznej, co wynika z tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33282&pid=1 regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Posiadasz program AVAST!, który może ingerować w działalność gry oraz w jej pliki.
Ponieważ program ten należy do tych, których nie można wyłączyć, sugerowałbym, abyś przetestował zachowanie gry, gdy uruchomisz ją w trybie czystego bootowania.
W trakcie gry nie powinny być uruchomione aplikacje poboczne (np. Winamp)

Czyste bootowanie:

1. Na klawiaturze wybierz kombinację „Logo Windows” +R
2. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
3. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:

Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

4. Przejdź do zakładki "Usługi"
5. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
6. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2008 o 13:34, RobeN napisał:

Posiadasz program AVAST!, który może ingerować w działalność gry oraz w jej pliki.
Ponieważ program ten należy do tych, których nie można wyłączyć, sugerowałbym, abyś przetestował
zachowanie gry, gdy uruchomisz ją w trybie czystego bootowania.
W trakcie gry nie powinny być uruchomione aplikacje poboczne (np. Winamp)

Czyste bootowanie:

1. Na klawiaturze wybierz kombinację „Logo Windows” +R
2. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
3. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:

Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

4. Przejdź do zakładki "Usługi"
5. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie
pozostałe usługi.
6. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając
powyższą procedurę).



To nie to:/ zrobiłem wszystko jak napisałeś ale jednak nie działa i ciągle wyskakuje ten błąd:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować