Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - jest pierwszy zwiastun!

20 postów w tym temacie

samoloty?? jhmm to byłoby ciekawe- juz widzę kolesi z rpg-ami celujących w samolot ;p śmieje się, ale pewnie i taki się znajdzie... trzeba czekać na jakiś gameplay, albo jakiś bardziej wyrazisty trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecierz nooby, to ma być BF3 nie Bad Company, koniec mini map i braku samolotów , misliwce i odrzutowce zawsze były w tej marce, a i mapy wielkości waszych miejscowości ... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 10:29, Mefisto napisał:

samoloty?? jhmm to byłoby ciekawe- juz widzę kolesi z rpg-ami celujących w samolot ;p
śmieje się, ale pewnie i taki się znajdzie... trzeba czekać na jakiś gameplay, albo jakiś
bardziej wyrazisty trailer.


hmmm ... nie wiem co w tym smiesznego zeby z rpg rozwalac samoloty czy heli :O nic trudnego :/ setki razy tak robilem w desert combat o ile wiesz o czym mowie :)
a samoloty w battlefield to zadna nowosc :O i jakby ich nie bylo to ta gra dla mnie nie moglaby sie nazywac Battlefield 3 :) moze bad company 3,5 :D to tak hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 17:34, KGWWilku napisał:

hmmm ... nie wiem co w tym smiesznego zeby z rpg rozwalac samoloty czy heli :O nic trudnego
:/ setki razy tak robilem w desert combat o ile wiesz o czym mowie :)
a samoloty w battlefield to zadna nowosc :O i jakby ich nie bylo to ta gra dla mnie nie
moglaby sie nazywac Battlefield 3 :) moze bad company 3,5 :D to tak hehe...

traf w samolot odrzutowy w ruchu będziesz gość- bo o to mi chodziło, a heli to wiem , ze mozna w bc2 gram, więc wiem, samolotem latałeś w bc2? bo ja nie widziałem takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mefisto
Już na pierwszy rzut oka widać że twoja przygoda z Battlefieldami kończy się na Bad Company i to dopiero drugiej części ;p

A co do newsa to nie mogę się doczekać na na tą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 23:36, MrLipski napisał:

@Mefisto
Już na pierwszy rzut oka widać że twoja przygoda z Battlefieldami kończy się na Bad Company
i to dopiero drugiej części ;p

A co do newsa to nie mogę się doczekać na na tą grę :D

no i co z tego, że kończy się na bc2 ? rozbawiła mnie wizja ludzi strzelających z rpg do odrzutowca w locie(po obejrzeniu tego zwiastuna) a KGWWilku mi o helikopterach heh, nie kumacie?? nie będę dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie nadzieję, że poprawią rzeczy, które po jakimś czasie naprawdę irytowały (przede wszystkim praktycznie niezniszczalne myśliwce i ludzie-delfiny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 05:24, Mefisto napisał:

> @Mefisto
> Już na pierwszy rzut oka widać że twoja przygoda z Battlefieldami kończy się na
Bad Company
> i to dopiero drugiej części ;p
>
> A co do newsa to nie mogę się doczekać na na tą grę :D
no i co z tego, że kończy się na bc2 ? rozbawiła mnie wizja ludzi strzelających z rpg
do odrzutowca w locie(po obejrzeniu tego zwiastuna) a KGWWilku mi o helikopterach heh,
nie kumacie?? nie będę dyskutował.


no i dalej nie wiem co w tym zabawnego:/ tak strzelalem w lecace samoloty bedac sam w ruchu :) nie wypowiadaj sie gosciu na tematy o ktorych nie masz pojecia bo po twoich wypowiedziach widac ze bf to ty znasz wlasnie tylko z bf:bc2 :/ sa tu ludze ktorzy zaczynali od bf1942 + rozne mody i zjadali wszystkie czesci ktore wyszly pozniej :) wiec ze tak powiem masz male zaleglosci w temacie:)
a ja chetnie posciagam odrzutowce w bf3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 10:21, KGWWilku napisał:

> > @Mefisto
> > Już na pierwszy rzut oka widać że twoja przygoda z Battlefieldami kończy się
na
> Bad Company
> > i to dopiero drugiej części ;p
> >
> > A co do newsa to nie mogę się doczekać na na tą grę :D
> no i co z tego, że kończy się na bc2 ? rozbawiła mnie wizja ludzi strzelających
z rpg
> do odrzutowca w locie(po obejrzeniu tego zwiastuna) a KGWWilku mi o helikopterach
heh,
> nie kumacie?? nie będę dyskutował.

no i dalej nie wiem co w tym zabawnego:/ tak strzelalem w lecace samoloty bedac sam
w ruchu :) nie wypowiadaj sie gosciu na tematy o ktorych nie masz pojecia bo po twoich
wypowiedziach widac ze bf to ty znasz wlasnie tylko z bf:bc2 :/ sa tu ludze ktorzy zaczynali
od bf1942 + rozne mody i zjadali wszystkie czesci ktore wyszly pozniej :) wiec ze tak
powiem masz male zaleglosci w temacie:)
a ja chetnie posciagam odrzutowce w bf3 :)

"gościu" ?i co z tego, że nie znam całej serii, wypowiedzialem się do bf3 a ty dalej nie kumasz i pieprz*sz mi smuty o całej serii, g*wno mnie obchodzi cała seria gościu, nie potrzebnie się czepiasz i daj już spokój nie chce mi się dyskutować z tobą, tylko mi na wieczór humor zwaliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:39, Mefisto napisał:

> > > @Mefisto
> > > Już na pierwszy rzut oka widać że twoja przygoda z Battlefieldami kończy
się
> na
> > Bad Company
> > > i to dopiero drugiej części ;p
> > >
> > > A co do newsa to nie mogę się doczekać na na tą grę :D
> > no i co z tego, że kończy się na bc2 ? rozbawiła mnie wizja ludzi strzelających

> z rpg
> > do odrzutowca w locie(po obejrzeniu tego zwiastuna) a KGWWilku mi o helikopterach

> heh,
> > nie kumacie?? nie będę dyskutował.
>
> no i dalej nie wiem co w tym zabawnego:/ tak strzelalem w lecace samoloty bedac
sam
> w ruchu :) nie wypowiadaj sie gosciu na tematy o ktorych nie masz pojecia bo po
twoich
> wypowiedziach widac ze bf to ty znasz wlasnie tylko z bf:bc2 :/ sa tu ludze ktorzy
zaczynali
> od bf1942 + rozne mody i zjadali wszystkie czesci ktore wyszly pozniej :) wiec ze
tak
> powiem masz male zaleglosci w temacie:)
> a ja chetnie posciagam odrzutowce w bf3 :)
"gościu" ?i co z tego, że nie znam całej serii, wypowiedzialem się do bf3 a ty dalej
nie kumasz i pieprz*sz mi smuty o całej serii, g*wno mnie obchodzi cała seria gościu,
nie potrzebnie się czepiasz i daj już spokój nie chce mi się dyskutować z tobą, tylko
mi na wieczór humor zwaliłeś.


piszesz ze cos Cie bawi wiec Ci odpisalem ze to nic nadzwyczajnego to wszystko :/ nie chcialem sie klocic czy pisac Ci na zlosc:/ a skoro odnosimy sie do gry ktora jeszcze nie wyszla to chyba mozna swoje opinie opierac na doswiadczeniach z poprzednich wersji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować