Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - wszystkie informacje w jednym miejscu

21 postów w tym temacie

Ja powiem szczerze że w żadnego BF''a nie grałem, ot tylko w dwójkę chwilkę spróbowałem... Muszę nadrobić nie małe zaległości... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD już został ''zamordowany'' przez BFa. Zaraz po wyjściu BC2. BF króluje nam niepodzielnie. A 3 niech wychodzi jak najszybciej, bo widać że szykuje się niezła pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no i po co taki flood? Tak jakby nie można było zrobić 2-3 newsów. W takim zalewie giną inne informacje na liście. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w moda do BF2 - Project Reality. Mam nadzieję, że BF3 będzie czerpał z niego garściami albo przynajmniej pozwoli się zmodować jak dwójka. Jak nie będzie czołgania to chyba zupełnie zwątpię w EA.

Gdyby nie konsole to by była taka dobra gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, przywrócili czołganie się które zostało wycięte z Bad Company 2 a które mogłoby powrócić przy jednej aktualizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to słuszni ujął jeden z moich znajomych - Dice, to świetnie, że nie zrobiliście żadnego postępu od 5 lat! Największymi "atutami" BF3 mają być odrzutowce, czołganie się i 64 osobowe serwery... Czyli to samo co w B2. Oczywiście grafika będzie bardzo pr0, zapewne zaimplementują możliwość niszczenia otoczenia (tak jak w BFBC2) - co według mnie będzie jedynym atutem.
Nie zrozumcie mnie źle, ja jestem wielkim fanem BF''a, ale grając od ładnych paru lat w BF2 wiem, że to co ta gra potrzebuje najbardziej to narzędzia/możliwość do modowania. BF2 utrzymuje się prze życiu w dużej mierze dzięki modom. To właśnie mody, które pozwalają wpłynąć na grę w tak dużym stopniu (np. FH2 do BF''a) sprawiają, że gra jest długowieczna i daje o wiele większą frajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

64 graczy będzie miazga :) Większe mapy? Super ale przez to pewnie większe wymagania. Bad Company 2 chodzi mi na full ale przy wybuchach potrafi przyciąć. Mam nadzieje że nie będzie tak źle i optymalizacja będzie dobra. Mam też nadzieję że będzie polski dubbing. W BC 2 był on świetny i w multi też świetnie się słucha polskich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wrócił prawdziwy BF? BC2 był kozacki ale brakowało skali jaka była w 2.
Na Call of duty killera nie liczę bo to zupełnie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak chłopaki muszą wyciągnąć najcięższe działo po tym jak została zapowiedziana Fascynująca Historia Ghosta z Call of Duty. Szykuję się walka Goliata z Goliatem choć osobiście trzymam kciuki za Coda to fajnie jakby raz Bf pokazał temu gigantowi jak się robi fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można grać z botami na ograniczoną liczbę żołnierzy? Mogłem godzinami spędzać tak czas przy BF1942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszyłem że Battlefield 3 wyjdzie w tym roku i miałem zamiar go kupić, jednak gdy zobaczyłem okładkę okazało się że BF 3 będzie od 18 roku życia. Pierwszy raz gra z serii BF jest od 18 lat. Szkoda że nie będę mógł go sobie kupić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 15:13, Miesku napisał:

to fajnie jakby raz Bf pokazał temu gigantowi jak się robi fpsy.


A co, wcześniej nie pokazywał? Bo chyba nie rozróżniasz ilości sprzedanych kopii od jakości. Co z tego, że CoD sprzedaje się tak dobrze, skoro jakościowo nie dorównuje choćby BC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że Battlefield 3 okaże się prawowitym spadkobiercą "dwójeczki", która była według mnie doskonała. Liczę również, że przywrócą wszystkie "bajery", jakie seria ta utraciła na rzecz BC2. Jeśli temu podołają to gra będzie murowanym hitem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować