Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - minimalne wymagania sprzętowe (już oficjalne)

47 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2011 o 12:23, Gorack napisał:

Wsparcie kontrolera X360?! Grać w FPS''a na PC za pomocą pada? Śmiechu warte :D


Dokładnie o tym samym pomyślałem. Szczerze mówiąc, myślałem, że będą wymagania większe. Ale i tak trzeba czekać do demka. Wtedy okaże się jak to będzie w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsparcie nie jest równe wymagane
te nie wyobrazam sobie jak mozna grac w fps''y na padzie, ale znam mase konsolowcow ktorzy graja na padach (masochisci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 12:34, Gerg0sz napisał:

Z tym kontrolerem to jaja są jakieś? Rozumiem że to opcjonalne jest!

Opcjonalne, jedynka też miała wsparcie dla pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafę może będzie miał lepszą na pc ale optymalizacja już na bank będzie do bani, bo widać po wymaganiach min. (To już warhead ma niższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest śmiesznego w grze na padzie. mam ps3. jak kupie jakiś tytuł na pc''tka to normalna sprawa że kampanie przejdę na padzie dla wygody ( mam laptoka i wygoda niesamowita położyć się na łóżku i grać). wyjątkiem jest multi do fps''ów (siłą rzeczy klawiatura i myszka wymagana) prócz borderlands gdzie na padzie gra się nawet przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej se nie pogram minimalna karta to 8800gt a ja mam 8600gts a tak to wszystko by się zgadzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wsparcie kontrolera Xbox 360"

Kocham takie info przy danych o wymaganiach technicznych danej gry komputerowej. Nas pecetowców naprawdę obchodzi fakt, że będziemy mogli zagrać na komputerze w FPSa przy pomocy pada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie pada to zawsze przyjemny dodatek. Co prawda w multi na padzie sa kiepskie szanse na dobre wyniki w starciu z graczami korzystajacymi z myszy, ale przy niewymagajacym singlu powiem wam, ze wygodnie jest sobie usiasc wygodnie w fotelu, a nie garbic sie blisko ekranu przy klawiaturze i myszy. Ha, no i klawiatura oraz mysz nie wspieraja wibracji, a te sa fajnym dodatkiem w rozgrywce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynce tez bylo wsparcie dla pada nawet sprobowalem pograc!:D Kucanie bylo pod wcisnieciem lewej galki masakra wogole sie nie dalo isc i kucac i to jeszce pod ostrzalem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie, to jest 2GB ram, C2D 2,4Ghz, 8800GT to w Crysisa 1 grałem na high/veryhigh..... więc jest zmiana. A co do kontrolera to tak da się grać na padzie w FPS. Sam jestem raczej PCtowcem, mam od niedawna konsole i gram w FPS i jest wygodnie. Trzeba się przyzwyczaić ale jest miło. Może nie aż tak jak z myszką ale dalej pełen komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 13:06, Mariusz178 napisał:

W jedynce tez bylo wsparcie dla pada nawet sprobowalem pograc!:D Kucanie bylo pod wcisnieciem
lewej galki masakra wogole sie nie dalo isc i kucac i to jeszce pod ostrzalem hehe:)


Wystarczy ustawić je żadnego wciśnięcie gałki kucasz, drugie wstajesz. Wtedy wciskasz raz i jesteś pochylony i idziesz, wciskasz drugi i wstajesz....

Na prawdę pad nie gryzie, nie jest idealny ale nie gryzie. No i godzina gry to za mało żeby go oswoić. Podobnie jak osoba która nigdy nie używała PC siadając do niego pierwszy raz ma problem z operowaniem myszką w widnowsie a co dopiero w grach.... kwestia wprawy. Jak ktoś całe życie używa myszki a pada miłą w rękach kilka razy to niech się nie dziwi. Wiele wiele lat nie nadrobisz w tydzień, czy rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 13:28, cHICEK napisał:

Na takim sprzęcie, to jest 2GB ram, C2D 2,4Ghz, 8800GT to w Crysisa 1 grałem na high/veryhigh.....
więc jest zmiana.


Dokladnie tak samo miałem, mówili, że 2ka ma mieć mniejsze niż jedynka w co lekko nie wierzyłem ale te wymagania przerosły moje oczekiwania. Postęp? Nie wiem czy do końca bo o wiele lepiej nie wygląda od 1ki, może ten postęp skrywa się pomiędzy tymi wszystkimi "super technologiami" użytymi w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F#$% Xbox controller! Qwa to znaczy że inne pady nie bedą działać? Bo w GTA 4 tak właśnie było! Nie lubię grać na padzie ale WTF ludzie powinni mieć wybór... Może joy też nie będzie chciał działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko - "miszczowie" optymalizacji znowu w akcji ;-)) Musiałbym dokupić 1 GB ramu (Vista), żeby w ogóle odpalić "Benchmarka 2", tyle że IMO - nie warto :) Niech się zadławią tym (optymalizacyjnym) gniotem zrobionym (znowu) tylko po to, żeby pogonić naiwniaków po nowszy sprzęt.

Jakoś na konsolach się dało (512 MB ramu, grafiki gorsze niż GF 8800 - przypominam), a na PC to już wielki problem dać np. tekstury niższej jakości, żeby więcej ludzi pograło ?

Skoro mają takie podejście (olewcze i skandaliczne, bo Yerli się produkował, że wymagania będą niższe niż przy pierwszej części), to o mojej kasie mogą zapomnieć. Jedyną grą, która jest w stanie mnie zmusić do dokupienia ramu jest nasz rodzimy Wiedźmin 2. Na to niemieckie "szajse" po tych wszystkich kłamstwach nie zamierzam nawet splunąć ;-) Jak oni lordpilotowi tak, to lordpilot ich pozdrawia środkowym ;-)

ps. Wiesiek 2 też ma niemałe wymagania, ale tam przynajmniej deweloperzy nie obiecywali cudów i nie kłamali w sposób tak bezczelny, więc jestem w stanie co nieco wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować