Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - minimalne wymagania sprzętowe (już oficjalne)

47 postów w tym temacie

Apropos mialem okazje obejrzec C2 na konsoli kolegi. Powiem tak: niezle, a nawet dobrze jak na...multiplacka. Ale szczerze mowiac Alan Wake podobal mi sie bardziej. Znacznie bardziej. Jesli wersja na ps3 (moj piec do gier zmarl) bedzie chocby w 80% taka jak z X''a- tez bedzie dobrze...jak na multiplacka, ponownie. Ale ponownie tez zaden szal, ani nawet lekkie zaskoczenie- szkoda, Cevat zapowiadal mega-rewolucje, tech-dema pobudzaly wyobraznie a dostalismy lepsza srednia (pod koniec tego roku TYLKO srednia). Oby gra miala w sobie sporo miodu bo grafika sie juz nie obroni- na konsolach oczywiscie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 GB Ram dla Vista/7 - ciekawe jak będzie to wyglądało przy 2 GB, które posiadam. No ale wyjdzie demo, to się przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej mnie zastanawia 3GB dla Visty to także 7 wiec na max nie mam pojęcia ile ramu będzie potrzebowała.
Sam mam 3 GB Ramu karta i procek jest świetny wiec może mi ramu zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miały byc.. mniejsze? ja do dzis na win 7, 4850 i Phenom II 965 nie mogę płynnie pograc w jedynkę. W 1024x768. Tak, system mam cyzsty, wirusó zero, steorwniki najnosze. Szmiech na sali, na xp było nieco lepiej, ale nadal średni FPS oscylował w okolicach 30.

Teraz jak widzę nic sie nei zmieni i potrzeba najmocniejszego Sandy Bridge/szesciojajowego Phenoma + 6970/580, pewnie najlepiej w CrossFire/SLI...

A demko wyglądało... przecietnie. Co mnei to obchodzi, zę wszystko jest liczone on the fly czy jakos tak - podobnie śliczne kolorki i cudne cienie mam w Mirror''s Edge... A ścian i budynków to my chyba w C2 niszczyc doszczętnie nie będziemy...

No i na konsolach słabszych od mojego starego komputera sie da? To co ja mam w domu, zyłę wodna?

Na szczęście w 2011 nadchodzi tyle kapitalnych gier, zę Crysis mnie coraz mniej obchodzi, a właściwie nie obchodzi w cale. Deus Ex, Dirt 3, F1 2011, Heroes Vi, wiesiek 2, Shift 2 , Homefront, Dungeon Siege...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scisłosci - w C1 nie mogę płynnie grać na medium. :D Gdzie mi tam do high, gra je sugeruje, ale to działa płynnie gry nic sie nei dzieje. Trochę wojska i robi się pokaz slajdów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam ostatnich nowinek sprzętowych ale wydaje mi się, że to nie są duże wymagania jak na dzisiejsze czasy?

Zresztą pewnie optymalizacja będzie dobra, na swoim złomie przeszedłem całego pierwszego Crysisa a dla przykładu demo Lost Planet cięło się że nie dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 18:13, Krzycho napisał:

Nie ogarniam ostatnich nowinek sprzętowych ale wydaje mi się, że to nie są duże wymagania
jak na dzisiejsze czasy?

To się mylisz ostatnio każda gra która wymaga min. 8800GT 512 i 3GB(Co do ramu to radziłbym przyjąć xp - też 3gb min.) to nie jest gra o jakiś tam małych wymaganiach bo to są minimalne.

Dnia 05.02.2011 o 18:13, Krzycho napisał:

Zresztą pewnie optymalizacja będzie dobra, na swoim złomie przeszedłem całego pierwszego
Crysisa a dla przykładu demo Lost Planet cięło się że nie dało się grać.

Ta ciekawe bo pamiętam jakie to z Warheadem jaja były - miał być lepiej zoptymalizowany a okazało się że wymaga jeszcze silniejszy sprzęt niż crysis 1. Wydali patch''a ale jedynie ci co mieli systemy 64 bitowe mieli z niego jakiś większy pożytek. A podając takie wymaganie udowodnili tylko że kłamali z tą optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować