Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów urzeka dziennikarzy z całego świata!

62 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2011 o 19:12, karolekx23x napisał:

Zobacz jaki sukces sprzedaży zebrała gra Two Worlds II która praktycznie nie jest taka
znana i nie miała praktycznie żadnej dobrej reklamy sukces jak by nie było jest.

Te oceny z zagranicy pokazują ze jest ogromne zainteresowanie gra, jest dbra reklama
i mogę sie założyć ze 3 mln spokojnie przebije.
W samej Polsce gra może złapać 1,5 mln egzemplarzy.


W Polsce na 100% nie złapie 1,5 mln. W Polsce doskonałym wynikiem było by 100 tysięcy...

Oczywiście życzę grze jak najlepiej i niech się jej sprzeda nawet i 10 milionów, ale Wiedźmin 1 sprzedał się w ilości bodajże jednego miliona z kawałkiem. Więc nie spodziewam się jakiegoś spektakularnego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:36, HiddenNick napisał:

Oczywiście życzę grze jak najlepiej i niech się jej sprzeda nawet i 10 milionów, ale
Wiedźmin 1 sprzedał się w ilości bodajże jednego miliona z kawałkiem. Więc nie spodziewam
się jakiegoś spektakularnego sukcesu.


Tyle że to była nowa marka, więc wynik ok. 1.5 mln sprzedanych egzemplarzy jedynie na PC jednak robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie te zachwyty jeszcze przed premierą (zakrawają na hype): co oni, w betę grali czy co?
Cóż, sukces marketingowy to to niewątpliwie jest: Wiesiek 2 ważniejszy od Dragon Age 2 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:18, zadymek napisał:

Cóż, sukces marketingowy to to niewątpliwie jest: Wiesiek 2 ważniejszy od Dragon Age
2 :O


A to DA2 jest jakiś ważny? Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:22, Henrar napisał:

A to DA2 jest jakiś ważny? Meh.

Przecież pisałem wyraźnie: marketingowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:18, zadymek napisał:

Cóż, sukces marketingowy to to niewątpliwie jest: Wiesiek 2 ważniejszy od Dragon Age
2 :O


A żebyś pan wiedział że ważniejszy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co nam zaserwowali Redzi w jedynce, i po podejściu jakie mieli do nas, czyli community po jej premierze ufam, że jeśli mówią, że dwójka naprawia większość błędów jedynki to tak będzie. Na dodatek to jak gra się prezentuje w gameplayach czyni mnie tak pewnym tej gry jak żadnej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na dragon age bardzo sie zawiodłem
liczyłem przede wszystkim na coś pokroju wspaniałych nwn tymczasem te gra była krokiem wstecz
i w dodatku system nie był oparty na d&d

wiedzmin był dużo lepszy
polecam następujące mody do wieśka
1 texturen +The Witcher Hi-Res Character Models
2 inferno lub black edition zależy od gustu
3Scabbard_Mod
4 alchemy mod(nieobowiązkowy aczkolwiek ciekawy)
wszystkie mody do ściągnięcia z moddb.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek to jedna z najlepszych gier jakie grałem,cieszę się przyszłym sukcesem dwójki.Nie rozumiem niektórych forumowiczów.Nie wiadomo w ilu egzemplarzach W2 się sprzeda.Skąd takie przewidywania i sugestię i żeby się jeszcze o to spierać.A z resztą co to mnie obchodzi.Czekam niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorowi tego tekstu chcę przypomnieć że sprzedaż EK Wiedźmina 2 jeszcze nie ruszyła. Te 7 tysięcy to ZAMÓWIENIA. Ani jeden egzemplarz nie został jeszcze opłacony, czy wysłany do klienta, wobec czego o sprzedaży nie ma mowy. Wprowadzanie ludzi w błąd to nierzetelne dziennikarstwo.

Zresztą cały tekst pasuje mi bardziej do prasy bulwarowej. Nic konkretnego o grze się nie dowiedziałem, ba nawet nie wiadomo na jakiej podstawie te pochwały. Żeby choć zamieszczono kawałki artykułów z tych pism, ale nie - okładki sobie można pooglądać. Bicie piany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedmak: Ubijcy Koroliej" XDDDDD

Wiechu rządzi. Two Worlds II rządzi. Fable III zepsuli. DAII zepsuli. Niech świat zobaczy, skąd w tym sezonie wychodzą najlepsze rolpleje. No, przepraszam - drugi Drakensang daje radę. Ale naszych nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedynka zaskoczyła mnie w bardzo pozytywny sposób, i mam nadzieję że 2 dorówna jej kroku albo przebiję :) Do dziś pamiętam motyw jak to nie ludzie zrobili napad na bank epickie. Czekam na 2 z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz by mogli pościć trailer pokazujący rozgrywka, piękno grafiki a nie tylko zapewnienia.
Ciekawe czy twórcy przed premierą nas zaskoczą, oczywiście pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 13:19, Zgreed66 napisał:

I tak poleci te 7k egzemplarzy, wiec nie wiem o co ci chodzi :D


Napisałem dość wyraźnie - o nierzetelne dziennikarstwo. Jeśli tego nie rozumiesz różnicy pomiędzy zamówieniem a zakupem, lub poruszenie tematu rzetelności podawanych informacji wydaje ci się zabawne, to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 08:51, MarcusBrutus napisał:

> I tak poleci te 7k egzemplarzy, wiec nie wiem o co ci chodzi :D

Napisałem dość wyraźnie - o nierzetelne dziennikarstwo.


Nie mylmy dziennikarstwa z marketingiem. Pomieszanie jednego i drugiego to normalka tutaj. Wszystko przez sklep, który ten serwis utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak gwoli ścisłości, to kolekcjonerka nie sprzedała się jeszcze w takiej ilości- to liczba zamówień przedpremierowych, niekoniecznie wszyscy kupią. Fajne tłumaczenie z ruskiego magazynu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 12:57, Vojtas napisał:

Nie mylmy dziennikarstwa z marketingiem. Pomieszanie jednego i drugiego to normalka tutaj.
Wszystko przez sklep, który ten serwis utrzymuje.


Nawet jeśli to informacja marketingowa, to i tak podawanie ilości zamówień jako sprzedanych egzemplarzy EK jest nie na miejscu.

Nie mam nic przeciwko tej grze, wręcz przeciwnie, ale takie "newsy" traktuję jako szum informacyjny, którego już zbyt dużo jest w różnego rodzaju mediach. Reklam i zapowiedzi mnóstwo, wszystkie zapewniają jak to super będzie, większość nic tak na prawdę o produkcie nie mówi, a potem się okazuje ze 30% tak reklamowanych gier to gnioty, 60% może być (po tym jak w końcu producent usunie błędy), a tylko 10% tak na prawdę zasługuje na pochwałę.

Z pochwalnymi peanami poczekam aż zagram. I nie wiem jak reszta ale ja się nie będę powstrzymywał jeśli widzę coś co mi się z jakiegoś względu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować