Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Seria Legency of Kain temat ogólny:)

77 postów w tym temacie

Zadawajcie tu pytania i odpowiadajcie na pytania innych!. Wyrażajcie opinie.Co sądzicie o o tej wspaniałej serii wspaniałych gier?.Postujcie póki klawiatura gorąca! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w jedną część z cd-action Soul Raven Legacy of Kain i mogę powiedzieć, że jako tako nawet mi się podobała. Z biegiem czasu trochę nie nudziła i chciałem jak najszybciej ją skończyć, bo nie mogłem dłużej znieść tej monotonności. Jedynie fabuła trzymała mnie przy niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:34, Seqiu napisał:

Grałem tylko w jedną część z cd-action Soul Raven Legacy of Kain i mogę powiedzieć, że jako
tako nawet mi się podobała. Z biegiem czasu trochę nie nudziła i chciałem jak najszybciej ją
skończyć, bo nie mogłem dłużej znieść tej monotonności. Jedynie fabuła trzymała mnie przy niej.
;)

Grałem w SR2 z CD-ACTION,średnio przypadła mi do gusty,za dużo pseudologicznych wtrętów,szybko mi się znudziła.
Ale za to Blood Omen 2 (też z CDA),to już zupełnie inna bajka: klimat,niewytłumaczalna grywalność i ostra,krwawa rąbanina.Poppostu MIÓD!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest seria Legacy of Kain :)
Osobiście grałem we 5 wszystkie części oprócz Blood Omena 1 (czyli w 4 :P). Za to fabułę znam całą i uważam ją za naprawdę wybitną. Kto nie grał w którąkolwiek część to szybko nadrabiać straty bo jest co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....

Dnia 10.04.2006 o 20:39, kombesista napisał:

Ale za to Blood Omen 2 (też z CDA),to już zupełnie inna bajka: klimat,niewytłumaczalna grywalność
i ostra,krwawa rąbanina.Poppostu MIÓD!:)


To dziwne... ;) bo ja zupełnie na odwrót. W SR2 jeszcze mogłem grać, ale już w Blood Omen 2 też z cd-action raczej już nie... pograłem w BO2 może z godzinkę i zasiadłem nareście do Spellforce''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:43, Ninja Seba napisał:

To jest seria Legacy of Kain :)
Osobiście grałem we 5 wszystkie części oprócz Blood Omena 1 (czyli w 4 :P). Za to fabułę znam
całą i uważam ją za naprawdę wybitną. Kto nie grał w którąkolwiek część to szybko nadrabiać
straty bo jest co :)

Mógłbyś mi powiedzieć gdzie i za ile można kupić oryginalnego LoK:Defiance.Poluję już na to od dłuższego czasu.
Najlepiej taki sklep do którego się idzie np:Tesco,Auchan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:43, Seqiu napisał:

....
> Ale za to Blood Omen 2 (też z CDA),to już zupełnie inna bajka: klimat,niewytłumaczalna
grywalność
> i ostra,krwawa rąbanina.Poppostu MIÓD!:)

To dziwne... ;) bo ja zupełnie na odwrót. W SR2 jeszcze mogłem grać, ale już w Blood Omen 2
też z cd-action raczej już nie... pograłem w BO2 może z godzinkę i zasiadłem nareście do Spellforce''a
;)

Dziwne...
Wszyscy kumple mówią,że bardziej podoba im się BO2,ja osobiście podzielam to zdanie.
Dla mnie BO2,miażdży SR2 miodnością,klimatem i grywalnością!. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain... hmmmm, strasznie mam co do tej serii mieszane uczucia:

Soul Reaver 2 - kupiliśmy na spółę z kumplem, graliśmy też na spółę. Podobała nam sie straszliwie, ale pozostało po niej wielkie uczucie niedosytu (przeszliśmy w tydzień, "urwane" zakończenie itp.).

Blood Omen 2 - było w CDA, zainstalowałem, pograłem, wywaliłem, zapomniałem. Jakoś nie przypadła mi do gustu (a to dziwne, bo bardzo lubię historie o wampirach, jednak grze brakowało czegoś, co by mnie przyciągnęło na dłużej).

Defiance - po przeczytaniu recenzji w CDA strasznie się na tą grę napaliłem. Gdy już miałem okazję pograć, patrz wyżej. No bo ile można chodzić po podobnych lokacjach i robić to samo (rozwalanie wrogów imponującą ilością, aż ->! 5 !<- kombosów, rozwiązywanie banalnych zagadek)?

W Blood Omen i Soul Reaver nie grałem i raczej nie mam ochoty łaźić za nimi po sklepach.

Za to fabułę całej serii cenię bardzo wysoko. Szkoda tylko, że tylko jedna gra utrzymała poziom grywalności do niej adekwantny.

PS. Tak na marginesie, to w Defiance i Blood Omen grałem po wielokrotnym przejściu PoP:SoT i WW, może dlatego się na te gry krzywię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:46, kombesista napisał:

Mógłbyś mi powiedzieć gdzie i za ile można kupić oryginalnego LoK:Defiance.Poluję już na to
od dłuższego czasu.
Najlepiej taki sklep do którego się idzie np:Tesco,Auchan:)


Ja kupiłem swojego w Meida za 13.90 :) Tam szukaj, czasem wrzucają starsze, a dobre gry w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem we wszystkie, bo:lok, sr 1 i 2, bo2, i defiance''a. musze powiedziec ze trzy pierwsze sa calkiem niezle, reszta jest mocno wtorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:31, kombesista napisał:

Zadawajcie tu pytania i odpowiadajcie na pytania innych!. Wyrażajcie opinie.Co sądzicie o o
tej wspaniałej serii wspaniałych gier?.Postujcie póki klawiatura gorąca! :):)


Tak na marginesie "Legency of Kain"?
Całkiem fajna gra, tak na ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legacy of kain fajna seria przeszłem 1 i Devianca. 2 natomiast w połowie. Jedyne co mnie wkuża w tej seri to to że jest za dużo główkowania wole takie gry by iść naprzód hyba że mam solucje to już inna sprawa. Braciak przeszedł w 2 dni devianca z solucjami a ja pierniczyłem się tydzień z kawałkiem. A blood omena nie trawie nie lubie grać keinem. Cieszyłem się jak Raziel wyrywa mu serce w deviansie ale zbyt długo się nie nacieszyłem a to peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:51, Renchar napisał:

Jedyne co mnie wkuża w tej seri to to że jest za dużo główkowania

gdzie ty masz tam tyle glowkowania? w sr1 bylo troche, sr2 juz zdecydowanie mniej a w pozniejszych to juz sama napierdzielanina i tym spierdzielili ostatnie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym Soul Reaverem 2 jest dość ciekawa historia:

Dorwałem SR2 z CDA 7/05.
Grałem na początku nawet mi się podobało.Gdy doszedłem do Kuźni Światła STOP!,nie potrafiłem przejśc tego fragmentu!.Gdy Raziel zyskuje lite''a Reavera usiłuję wyjść ze świątyni....
Brama,którą weszłem jest zamknięta na Amen!.
W pierwszej chwili myślałem,że to jakiś bug,czy cóś.
Za 50 razem się porządnie wkurzyłem i odrzuciłem grę w kąt!.
Kumpel przypadkowo usunął mi grę.
Kilka miechów później podłączono mi Neta i dorwałem solucje do SR2,więc chciałem ją ponownie zainstalować...gdyby ta zaistalować się chciała, w menu auto startu płyty z grą,od razu są opcje:play,uninstall itp.Mimo,że gry nie było i niemana moim twardzielu od dawna!.Napisałem o moim problemie do Rekalamacji Płyt CD/DVD do CDA. Jakaż była moja radość gdy zobaczyłem odpowiedź w mojej skrzynce pocztowej,było tam rozwiązanie mojego problemu.Facet pisał,że muszę usunąć wpisy po grze z rejestru systemowego,lojalnie mnie uprzedzono,że taka operacja może się skończyć koniecznością reinstalacji Windowsa,więc serdecznie podziękowałem...
I klops żegnaj SR2!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 10:54, Indrid Cold napisał:

gdzie ty masz tam tyle glowkowania? w sr1 bylo troche, sr2 juz zdecydowanie mniej a w pozniejszych
to juz sama napierdzielanina i tym spierdzielili ostatnie gry.


Pod względem zagadek lideruje Blood Omen 1 i Soul Reaver 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 16:47, Sarafan_Knight napisał:

> gdzie ty masz tam tyle glowkowania? w sr1 bylo troche, sr2 juz zdecydowanie mniej a w
pozniejszych
> to juz sama napierdzielanina i tym spierdzielili ostatnie gry.

Pod względem zagadek lideruje Blood Omen 1 i Soul Reaver 1.

Kumpe mówią,że b.dobre jest Defiance muszę koniecznie spróbować!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:41, kombesista napisał:

Kumpe mówią,że b.dobre jest Defiance muszę koniecznie spróbować!.


Ja osobiście Defiance''a gorąco polecam. Jestem nawet gotów ustawić go na równi z Soul Reaver 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało tu pozytywów patrzę :(

Ja zacząłem od Blooda 2 i to był dla mnie szok - powaliła mnie fabuła,moce i cała ta wampircza mistyka.Potem przez chwilę pograłem SR 1 i 2 ale jakoś mnie nie wciągneły.I znowu powrót do BO2 po dwóch latach i jeszcze raz to samo - ale znowu szok ,przeżyłem tą gierę na nowo i wniosek-nie do pobicia.Aż tu nagle wychodzi coś nowego....... LoK- a tu lipa drożyzna.W sklepach 139 z. najtaniej no to sobie odpuściłem.Któregś dnia w markecie patrzę a tu 14.90 no to siup.....do koszyka.Odpalam w hacie no i totalny szok -grafika,fabułka i ogólnie pomysł -zajebiaszcze(może poza małym szczególem - kamera) .Ale ogólnie kwitując BO2 i LoK są równie mocne moim zdaniem... i jeszcze nie raz pewnie powrócę do obydwu ale już się nie mogę doczekać czegoś dalej z serii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować