Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Seria Legency of Kain temat ogólny:)

77 postów w tym temacie

To może wersja z CDA z edycji DVD jest taka dziwna (od razu jest upatchowana), w każdym razie u mnie na GF2MX400 na niestabilność gry pomogło wywalenie DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym CDA (06/06) będzie Defiance w pełnej wersji!!!!!.Moje marzenie się spełniło!.
Defiance za 14.90 ODJAZD!,Full wypas.Choć niewiem czemu już od dawna miałem przeczucia,że tak się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:55, kombesista napisał:

W następnym CDA (06/06) będzie Defiance w pełnej wersji!!!!!.Moje marzenie się spełniło!.
Defiance za 14.90 ODJAZD!,Full wypas.Choć niewiem czemu już od dawna miałem przeczucia,że tak
się stanie...


Legacy of Kain: Defiance był już dostępny od dłuższego czasu w ceie ok. 15 zł. Wiem, bo widziałem w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:55, kombesista napisał:

W następnym CDA (06/06) będzie Defiance w pełnej wersji!!!!!.Moje marzenie się spełniło!.
Defiance za 14.90 ODJAZD!,Full wypas.Choć niewiem czemu już od dawna miałem przeczucia,że tak
się stanie...


Smutne jest jedynie to, że dali całą serię oprócz Blood Omen 1, bo wiele osób nigdy nie pozna tej wspaniałej części. :( I już raczej nie dadzą, bo mogą być problemy z uzyskaniem praw (to co zostało z Interplay''a raczej ich nie sprzeda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem za dużo o serii Soul Reaverów. Odpowiedzcie więc mi na pytanie. Czy opłaca się kupic nowe Cd-A dla tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jedno pytanie: Kupiłem nowe CDA z Legancy of Kain: Definance, zainstalowałem, zagrałem i spodobało mi się. Ale chciałbym poznać historię Kaina i Raziela od początku. Możecie mi powiedzieć która część jast pierwsza, która jest druga itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:32, Robek 009 napisał:

Ja też mam jedno pytanie: Kupiłem nowe CDA z Legancy of Kain: Definance, zainstalowałem, zagrałem
i spodobało mi się. Ale chciałbym poznać historię Kaina i Raziela od początku. Możecie mi powiedzieć
która część jast pierwsza, która jest druga itd.?

Blood Omen: Legacy of Kain (abandonware, http://www.the-underdogs.info/game.php?id=1850 )
LoK: Soul Reaver (CDA 06/2002)
LoK: Soul Reaver 2 (CDA 07/2004)
LoK: Blood Omen 2 (CDA 05/2005)
LoK: Defiance (CDA 06/2006)
Ważna jest jedynie kolejność SR->SR2->Definace (nie jestem pewien co do tego ostatniego, bo w Defiance jeszcze nie grałem :), ale chyba ta część kontynuuje SR2). Kolejność BO jest dowolna - BO dzieje się najwcześniej a BO2 jest w sumie nieistotnym (a nawet wprowadzającym pewien zamęt w historię Nosgoth) epizodem pomiędzy BO a SR.
PS Tytuły podałem w kolejności wydania - można grać w nie też w takiej kolejności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można jeszcze nabyć którąś z gier z tej seri? Nie chce tylko kupować na aukcjach internetowych i chodzi mi o części Soul Reaver i Soul Reaver 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:41, Lamb3rt napisał:

Gdzie można jeszcze nabyć którąś z gier z tej seri? Nie chce tylko kupować na aukcjach internetowych
i chodzi mi o części Soul Reaver i Soul Reaver 2.



Nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 12:58, Lamb3rt napisał:

...
Nikt nic nie wie?

Jeśli nie zamierzasz kupować na aukcjach, to raczej nigdzie nie kupisz, po pojawieniu się w jakimś czasopiśmie zwykle gry szybko znikają z półek sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas odświerzyć temat :)
Mianowicie, wczoraj zakupiłem sobie Legacy of Kain : Defiance w cenie 14.99 (wersja pudełkowa)
Zacząłem grać i w pewnym momencie utknąłem, dochodzę Kainem do takiej jaskini i muszę zniszczyć za pomocą telekinezy takie jakby skalne "kolumny" , a następnie po nich przeskakiwać, aż do końca. Po dziesiątkach prób i z pianą na ustach (ta kamera i sterowanie!!!) udało misię doskoczyć do końca i... niewiem co dalej widzę dalszą drogę, ale nie wiem jak mam się tam dostać. Między przejściem, a mną stoi kolejna kolumna, której nijak niemożna się pozbyć. Załączam garść screenów i proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na screena, to ta kolumna chyba nie stoi całkiem na drodze. Spróbuj jeszcze kilka razy przeskoczyć, a jak nie, to może poszukaj jakiejś innej drogi. Choć to wygląda mi na to miejsce, gdzie trzeba było przeskoczyć, a nie pamiętam by coś trzeba było robić tu z jakąś kolumną (choć może trzeba było, to nie ja grałem ,tylko moja siostra, może akurat nie patrzałem coś tam robiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:14, Lord Ya napisał:

Jak tak patrzę na screena, to ta kolumna chyba nie stoi całkiem na drodze. Spróbuj jeszcze
kilka razy przeskoczyć, a jak nie, to może poszukaj jakiejś innej drogi. Choć to wygląda mi
na to miejsce, gdzie trzeba było przeskoczyć, a nie pamiętam by coś trzeba było robić tu z
jakąś kolumną (choć może trzeba było, to nie ja grałem ,tylko moja siostra, może akurat nie
patrzałem coś tam robiła)

Dobrze, spróbuje jeszcze trochę się pobawić, a jeśli ktoś zna dokładniejsze rozwiązanie to proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:14, Lord Ya napisał:

Jak tak patrzę na screena, to ta kolumna chyba nie stoi całkiem na drodze. Spróbuj jeszcze
kilka razy przeskoczyć, a jak nie, to może poszukaj jakiejś innej drogi. Choć to wygląda mi
na to miejsce, gdzie trzeba było przeskoczyć, a nie pamiętam by coś trzeba było robić tu z
jakąś kolumną (choć może trzeba było, to nie ja grałem ,tylko moja siostra, może akurat nie
patrzałem coś tam robiła)

Dzięki!, udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:59, Lex napisał:

> W następnym CDA (06/06) będzie Defiance w pełnej wersji!!!!!.Moje marzenie się spełniło!.

> Defiance za 14.90 ODJAZD!,Full wypas.Choć niewiem czemu już od dawna miałem przeczucia,że
tak
> się stanie...

Legacy of Kain: Defiance był już dostępny od dłuższego czasu w ceie ok. 15 zł. Wiem, bo widziałem
w sklepie :D

Mam problem, niewiesz czasem jak mam wrócić Razielem do świata materialnego? Jestem jeszcze w "Underwold" na początku, po ucieczce przed taką jakbyośmiornicą :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:14, Lord Ya napisał:

Jak tak patrzę na screena, to ta kolumna chyba nie stoi całkiem na drodze. Spróbuj jeszcze
kilka razy przeskoczyć, a jak nie, to może poszukaj jakiejś innej drogi. Choć to wygląda mi
na to miejsce, gdzie trzeba było przeskoczyć, a nie pamiętam by coś trzeba było robić tu z
jakąś kolumną (choć może trzeba było, to nie ja grałem ,tylko moja siostra, może akurat nie
patrzałem coś tam robiła)

Sorry, że pod rząd, ale wygląda na to, że utknąłem na dobre :(
Mianowicie, nigdzie nie potrafię znaleźć Malek''s Sword tarczę już znalazłem,ale gdzie jest miecz? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:09, kombesista napisał:

Nie no!, znowu utknąłem. Załączam screena, jak mam oszukać te dwie gemby żeby móc przejść przez
drzwi? Pomocy!


Musisz przełączyć na Dark Reavera i użyć specjalnego ataku (przytrzymujesz chwilę przycisk akcji mając naładowany pasek specjalnego ataku). Raziel zrobi się wtedy niewidzialny i będziesz mógł przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:16, Lord Ya napisał:

> Nie no!, znowu utknąłem. Załączam screena, jak mam oszukać te dwie gemby żeby móc przejść
przez
> drzwi? Pomocy!

Musisz przełączyć na Dark Reavera i użyć specjalnego ataku (przytrzymujesz chwilę przycisk
akcji mając naładowany pasek specjalnego ataku). Raziel zrobi się wtedy niewidzialny i będziesz
mógł przejść.

Acha, ale wpierw musze zdobyć dark reavera. :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, że Cenega mogłaby się pokusić o wydanie jakiejś reedycji kolekcjonerskiej całej serii LoK. Mogliby też pomyśleć o lokalizacji (kinowej oczywiście). Jest wielu graczy, którzy z chęcią zagraliby w starsze częśc tej serii , które obecnie trudno jest zdobyć.

Ten kto tą ideę popeira niech się dopisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować